Here you can change website language:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DRAXO

Strony: [1]
1
Skargi i Pochwały / Odp: Sprzedaz za real kase
« dnia: 04 Listopad 2018, 19:18:43 »
Chłopy konia walą że top 1 zbanowany, takie kurwy jebane atencjusze tibijscy że głowa mała, chłopy by pale opierdolili z zazdrości o postać w jebanej gierce. Chłop nie będzie expil 3 dni a wy i tak się nie wyexpicie. Wszyscy zagnojony, chłopy wala codziennie xlogi bo nie mogą expic. Zaruchalismy otsa i wielki płacz ze strony jakichś randomow. A ci konfidenci tibijscy już zaruchani full za konfidenctwo, Vadil stracił 30k leveli i xlog z otsa. Trzeba było pierdolic to, co was gówna obchodzi to że ktoś sprzedaje swoj czas poświęcony w tej gierce ? Bany nigdy nic nie dadzą, kto chce sprzedać postać to i tak sprzeda prędzej czy później, mrozu i tak tyle ściągasz hajsu z tego otsa że powinieneś to mieć w chuju tak naprawdę. Jak chłopy kupują 270rp na  otsie za 10k pkt +- 200 zl.

Ps. Post nie ma na celu obrażenia nikogo tylko dać do myslenia, albo jest się człowiekiem albo kurwa która żeruje na cudzej krzywdzie, karma was dopadnie skurwysyny. Pozdrawiam i czekam na hejty
Osoby które lubią ten post: Frosto, MASAKRATOR

Strony: [1]