Here you can change website language:

Autor Wątek: ??  (Przeczytany 7230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MALIN

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: -6
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Listopad 2018, 22:18:29 »
@Malin
To, że ktoś zapłacił Ci 50 PLN to jest tylko i wyłącznie oszustwo z Twojej strony, bo wiedziałeś, że nie można tak sprzedawać, a jego naiwność, że myślał, że nie postąpię zgodnie z regulaminem, na Twoim miejscu oddałbym mu to 50zł. Co do zmiany regulaminu zrobiłem ją ze względu na to, że wszyscy gracze, którzy handlują postaciami za punkty pisały, ze to nieuczciwe, że ktoś próbuje sprzedać na lewo postać, a dostaje bana tylko na 3 dni.
Jeszcze kurwa smiesz pisac ze to oszustwo z mojej strony? Oszustem jestes ty mrozek.Jeszcze probujesz mi wcisnac kit ze regulamin został zmieniony na prosbe graczy? Robisz głupka z nas czy z samego siebie?

Zbalansuj w koncu otsa dla chłopakow zamiast robic jakis spierdolony serek ivent i inne nie istotne gowna
nie pozdrawiam cie
Jak tak czytam twoje(nie z dużej, bo nie mam do ciebie szacunku) wypowiedzi, to utwierdzam się w przekonaniu że jest coś z tobą nie tak. Tak, oszustem jest Mrozu bo wjebal ci postać na aukcje za to że sprzedawałes ja za PLN no gościu, nie ośmieszaj się xD
Ja śmiało moge stwierdzic ze twoje iq jest bardzo niskie i jestes inwalida umyslowym bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.Druga sprawa jestes jebanym tradowcem i cie nie znam to jak mam sie do ciebie zwracac? Nie bede tego robił wcale bo nie zamierzam ci drugi raz odpowiadac szczyno z iq 10
 

Levusek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Listopad 2018, 22:43:38 »
Widzę, że od ameb tutaj się roi, więc MALIN, jeśli postać została sprzedana za 50PLN to postać dostała bana (tak jak w regulaminie), a jeśli dostała bana to kolejnym krokiem jest wystawienie na aukcje(tak jak w regulaminie), więc jebany pierdolcu przestań płakać... Chłop (Mrozu) może sobie ją wystawić za 20k pkt i tak by była kupiona każdy o tym wie... A to, że na tym zarobił to jest tylko jego czysty rozsądek.

Jeśli masz się zamiar kłócić zrozum ten jebany regulamin na czym polega...
I chuj tutaj wszystkich obchodzi czy ktokolwiek z was wejdzie na ten server  czy nie wejdzie... Więc już zamknij pysk i nie poć się przy tym jebanym komputerze.

Sądzę, że temat do zamknięcia bo nikt tutaj nic ciekawego nie napisze :)
 

Mrozu

Odp: ??
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Listopad 2018, 15:10:14 »
Nikt nic nie piszę więc zamykam.