Here you can change website language:

Autor Wątek: Morda mordy i siochanie supporta  (Przeczytany 8803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Marzec 2021, 11:52:08 »
Nikt nie jest tak bardzo głupi jak Ty omen serio , conajmniej 3 osoby widza jak się wkurwiasz i 24/7 Ci cisną na forum a Ty to łykasz i siedzisz spocony i komentujesz XDD

Godusie tibijski 2 lata na jednym serwerze, tibia auto i bugmapa, bez bota bys tu smieciu 300k nie wbił a myślisz ze coś znaczysz XD

w iq cie przewyzszam dwukrotnie dlatego umiem w to grac za to ty jak grasz kazdy wie.
Bez bota to ty bys tu nie zalogowal nieudasie vestyjski
https://gyazo.com/951070a8759651038f33e559cbb464b1

niedawno pisales ze zdominowales vestie tak btw

ps. Co ma dominowanie vestii do tego, że kogoś ktoś pushął? Jebany imbecylu w tej grze już są takie skrypty i boty, że nie da się nikogo nie pushąć. Gdybym ja miał latać z camem i nagrywać ile razy byles ruchany albo twój dzieciak huszcza to zabrakłoby miejsca na forum.

Jesteś jebanym wyklutkiem kamysa, doszedłeś na vestie do timu bogów, padłeś 150x i zostałeś zbanowany jak najgorsze ścierwo. To wgl jest hit, w 2021 byc zbanowanym na tsie, bo jest się gównem xDD

A na koniec zostawwie tylko jeden filmik:

&t=145s

Przekopa do 0 od boga widiana. Do tego sie scieku tylko nadajesz, Bog widian doszedl do radnomów, którzy nigdy nie grali w dobrych timach - u psa huszczy 90% dobrych ludzi od malego, deja itd i chłop w pizde dostał do 0 xDDD Zdechnijcie we 2 jebane randomy

co do filmiku:

A Huszcza wysłał(a) Dzisiaj o 11:39
warmod 100:20
pierwszy
potem ludzie x strzelili bo za łatwo
i było ich 10 więcej przymykam

 

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Marzec 2021, 13:20:47 »
Dobra daje x loga z tego ścierwa, a ty dalej pisz w temacie o aktualizacji, że prosisz o nowe questy, addony i outfity - boże ale trzeba być gównem, ale czego oczekiwać kogoś kto grał całe życie z kamysem, potem zakumplował się z zakompleksionym 15 latkiem, który uważa, że coś wygrywa, a nawet kamys zamyka go na open (nie wspominając, że ludzie z jego timku okradają go i pinguja xD).

Za 3 dni aktualizacja, 10 reborn zaraz kurwo bedziesz 24/7 pilnowała bota na otsie gdzie grasz z 4 osobami na 3 mc xD Bo wiesz, że na normalnym otsie jedynie do kogo masz wjazd to do kamysa lub warriorka, nikt inny cie nie chce.

Naura
tak, lepiej wejsc na vestie ktorej endgame konczy sie na 1500lvlu czy cos takiego i robi sie jednego questa i ots sie konczy po miesiacu niz na otsa ktory stoi se 2 lata i nie bedzie zamkniety w 2k21, jestescie tak spierdoleni i macie takie przyjebane myslenie, ze to sie przykre robi

co do teamow to to ze ktos kogos nie chce w jakims teamie z powodow personalnych nie oznacza ze ktos nie umie grac XD Pomijajac fakt, ze nie chcialem grac u zadnego mazura ze wzgledu na rozjebanca widiana i omena, bo nie moge na was patrzec nawet

juz nawet nie wspominajac o chujowym balansie vestii, gdzie top1 ci wali exori maxa za fullhp+500many i moze cie najebac solo na frontline xDD

Gostek nie wiem czy wiesz ale nawet jakbysmy byli i bys wszedl to bylaby dokladnie taka sama akcja co z Twoim bratem komosa
 

Cynio

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Marzec 2021, 13:26:36 »

jakim moim bratem? nie lubie komosy i on mnie tez nie, uwazam ze jest patusem i tyle, "jakbysmy" co by bylo gdyby bylo xD
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Marzec 2021, 13:29:27 »

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Zgnojonyerante

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Marzec 2021, 15:20:06 »
Pierdole, nie wierze. Ta rozjebana legenda od kamysa siedzi 20 godzin dziennie na tym forum i pisze wypociny, żeby sobie podbić IQ, jedyny kto lajkuje mu posty to jakiś rozjebany szwed, który na normalnym otsie (bez jakis runek, rebów) z rl mapką zostaje zajechany w 1h i daje x loga pisząc, że otsik jest zepsuty xD

Gostek wyszedłem stad z rana, a ty od tego czasu napisałeś 45 postów w 120 tematach, ale musisz mieć smutne życie xD Czas na merytoryczny zajazd.

1) Na bosie było ich 10 w tym 3 ed? xD Aha chuj, że jak staliśmy na staku to było ich 18 w tym 14 postaci z 3 rebem, ale cos szczekasz farmazonie.
2) nie chciałeś grać u mazura, ale jak wbiłeś to pizda cicho nawet psie sie nie odezwiesz
3) Huszcza wysłał warmoda i wwygrał 100:20 bo lidował jakiś fisiek, potem przejął GODus i mogłeś do kanciapy się schować. Było ich 15 więcej? Chuj jebany randomie, że huszcza miał 29 osób, a ich było 33 (4 osoby więcej, gdzie 25 chłopów to tradówa, faktycznie przewaga jak chuj xD). Ale to typowe u ciebie warriorka huszczy = padnie wam 15 osób to dajecie skrypcika, że was niby 20, a tych 15 z temple już nie liczy rozjebane przygłupy
4) Lepiej grać na otsie, który stoi 2 lata? Ale jebany ściek od Kamysa, jak jeszcze grałem normalnie w tą tibijkę to wolałem wbijać na otsa co 4 dni i się normalnie bić niż expić tydzień na jakiś zdechlakach. Widać, że jesteś dzieckiem Kamysa, na otsie nikt nie gra od 2k19, a chłopy dalej szcztywno z mrozem po jajach się liżą i piszą, żeby outfity im dodał na otsika xD Za 3 dni aktualizacja, może doda ci mounta starej niedźwiedzicy to se pojeździsz na arcydziele mrożka
5) Nikt cie nie chce w timku, jesteś najgorszym ścierwem, najpierw piszesz, że nie chcesz grać u mazura, ale o tsika pisałeś, więc się zdecyduj randomie
6) Vestia nie ma balansu? No nie ma skoro nieudaczniku nie wiesz co to ss i m ring i padasz na butle. vestia nie ma balansu, ale rexia ma xD Weź pierdolnij się, wejdz do kamysa na tsa i graj, to twój lider

ps. Poczekaj z 15 min zanim mi odpiszesz, będą pozory, że nie odświeżasz tego śmierdzącego forum co 5min
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Marzec 2021, 13:00:13 »

jakim moim bratem? nie lubie komosy i on mnie tez nie, uwazam ze jest patusem i tyle, "jakbysmy" co by bylo gdyby bylo xD

Jestes tak przyjebany ze nawet sarkazmu nie wyczuwasz XDD