Here you can change website language:

Autor Wątek: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)  (Przeczytany 2689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Felix16633

Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« dnia: 10 Lipiec 2017, 00:44:19 »
a Wiec zauwazylem ze zrobieniu questa od 75k na promocje i upgrade spella dostalem (oczywiscie) nowy spell. " Exevo Solaris Flam " .. Robi on wiecej DMG od "exevo priest mas frigo" ale ma strasznie mały obszar :) . mysle ze moze fajnym pomyslem bylo by zrobic cos na zasadzie np o 5k Lvli wiecej to 1 kratka szersze to UE ? az do takiego rozmiaru jak kazde standardowe UE , fajny i prosty do wykonania pomysł a by sie przyadło troche wiecej mobow na raz bic :D . Pozdrawiam!


Szybki EDIT : Zrobicie moze jezeli sie da tez ze Mlvl jednak cos dajne tego DMG i wiecej many od MR , bo kupilem tego ringa i pozatym ze mam troche wiecej HP i many to ani DMG mi nic nie poszedl w góre , ani MR  nie daje wiecej many. mało uzyteczny ten ring :/
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2017, 00:50:57 wysłana przez Felix16633 »
 

SŁODZIUTKA

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: -10
    • Zobacz profil
Odp: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec 2017, 19:11:01 »
Exevo Uvo dla sorka od 150k tez ma mały obszar w porównaniu do czarow knighta, czy palka. :(
Akuku ♥
 

Tomas

Odp: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec 2017, 19:35:56 »
taa , ue od razu niech bedzie na 20x20 kratek, to juz nikt niebd targetu używał :P , ue lepsze sie zdobywa na większym poziomie , mamy tą samą profesje , jak potrafiłem nabić już dość fajny lvl to ty możesz tak samo. Felix wyexp troche postać to zobaczysz jak pózniej bd :D , t ring nie ma dawać dmg , troche many ? mi np daje o 4 mln więcej mp więc ? dmg i uh rośnie ci wraz z lvl a nie że pokupujesz sobie itemy z is'a lub innego zródła i juz jestes pro koks i nie wazne jaki masz lvl ,
 

Sell

Odp: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipiec 2017, 22:59:06 »
No ale po co skoro potworki i tak do ciebie dobiegaja i szybko padaja, nie widze sensu zwiekszania obszaru >.<
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2017, 11:45:45 wysłana przez SELL »


POZDRO DLA JUKIEGO <3
 

Felix16633

Odp: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipiec 2017, 01:56:42 »
ja widze. bo jak latam po takich EMO i jest z 15 a max moze podejsc 6 , to tamte juz by padaly i mozna leciec dalej :).
 

Rubachem

Odp: Małe lecz fajne ulepszenie serwera , a mianowicie UE :)
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lipiec 2017, 05:45:03 »
Wedlug mnie Mrozu dobrze pomyślał z tymi czarami na obszarowke ze taka mala.  Jak by byl czar na wiecej kratek to za szybko by leciał exp. A tak to 8 potworów cie otacza a tamte nie