Here you can change website language:

Autor Wątek: pytanko  (Przeczytany 3624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Harfik

pytanko
« dnia: 14 Czerwiec 2022, 10:18:29 »
hej, male pytanko do egocentryka reksia
czy od teraz wszystkie deski twojego przydupasa zenkiego beda karane 7 dniowym banem? :-[ widzialem wiele skarg i negatywnych opinii na twoj temat, ale z tym to chyba cie twoje wyimaginowane mniemanie o sobie ponioslo za mocno  :o
i co miales na mysli piszac w tytule bana ''NAUCZYSZ SIE'' ? uczyc to ty mozesz swojego szynszyla fikolki w kolowrotku robic  :-X
 
Osoby które lubią ten post: Jestem, ChceTylkoPostac

Jestem

Odp: pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Czerwiec 2022, 12:07:21 »
PRAWDA JAK INWALIDZI NIE POTRAFIA GRAC NA 8.6 TO WON NA 7.6
 
Osoby które lubią ten post: Harfik

Sung

Odp: pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:19:30 »
PRAWDA JAK INWALIDZI NIE POTRAFIA GRAC NA 8.6 TO WON NA 7.6

tylko na 7+ ty bez bota jedyne co bys robil to spamował heala wiec o czym rozmawiamy
 
Osoby które lubią ten post: Zenki

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:35:09 »
To ja ci wytlumacze jeszcze raz zebys zrozumial tym twoim poziomem iq 10. Nikt tu nie jest moim przydupasem i to nie jest tak ze to ja powiedzialem ze maja was zbanowac :)

Ja na tym otsie nie gram juz z pol roku jak nie wiecej, osoba grajaca na mojej Postaci: Sugar Daddy  to osoba co pomaga ludzia w Questach. (Chuj was interesuje kto to jest).  To ze WY czy tam ktos z WAS jakiemus chlopowie pozyczal czy sprzedal punkty i nie dostaliscie ich spowrotem czy tam kasy (jebie mnie to) to teraz ganiacie chlopa o podobnym nicku : Ohdaddy     i mylicie go z Sugar Daddy to nie moj problem. Bylem poproszony zeby wam to przekazac na TSie co tez zrobilem. A ze wy dalej swoje i bedziecie upierdalac go czy tak jak wczoraj mnie bo pomagamy jakiemus chlopowi (Randomowi) zrobic Spella 300k to to jest juz wasz problem. I to nie jest tak ze to pierwszy raz, tylko z tego co ja wiem to caly czas tak odpierdalacie i wkoncu ta osoba nie wytrzymala :) prosta sprawa.

PRAWDA JAK INWALIDZI NIE POTRAFIA GRAC NA 8.6 TO WON NA 7.6
Widac ze masz 0 iq to po pierwsze bo na 7.6 to ty bys nawet SD nie potrafil rzucic, wiec jedyna tibia jaka znasz to 8.6 z elfbotem :)
a po 2. stoj dalej tym swoim druidem czy czym ty tam grasz w ostatniej lini i nie piskaj :) bo te osoby co u was jeszcze graja to moze 1 czy 2 osoby maja rece pozdrawiam :)
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:41:23 »
ale co ty spermopijco i lewy posladku reksia mi tu za pierdoly wypisujesz, pisales wprost, ze za ZABICIE CIEBIE BEDA WAKACJE frajerze, pvp ots, randoma nie ma, pisalismy do goscia co robill spella ze moze smialo isc, a ty sie ostatnia ruro od odkurzacza splakales do twojego mentora i dostalismy za to bany, wiec sie nie pucuj zoltodziobie jebany i wypierdalaj do niemiec czyscic wydech pyskiem, esa
czekamy na odpowiedz reksia za co byl ban
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:43:13 »
i nie ''ludzia'' tylko ''ludziom'' analfabeto po podstawowce wieczorowej
 

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:46:19 »
ale co ty spermopijco i lewy posladku reksia mi tu za pierdoly wypisujesz, pisales wprost, ze za ZABICIE CIEBIE BEDA WAKACJE frajerze, pvp ots, randoma nie ma, pisalismy do goscia co robill spella ze moze smialo isc, a ty sie ostatnia ruro od odkurzacza splakales do twojego mentora i dostalismy za to bany, wiec sie nie pucuj zoltodziobie jebany i wypierdalaj do niemiec czyscic wydech pyskiem, esa
czekamy na odpowiedz reksia za co byl ban

Iq dalej 10. Na waszym pierdolonym Tsie powiedzialem ze jak zabijecie tego chara Sugar Daddy. A to ze zabiliscie mnie to chuj w to ALE
13 Jun 2022, 19:12    Zabił gracza Smiley z poziomem 331273. (Uzasadnione)     
To byl powod bana a nie ze ja padlem :) zabiliscie goscia ktoremu czyscil chlop questa :).  Wiec utkaj ta twoja pizde :)

i nie ''ludzia'' tylko ''ludziom'' analfabeto po podstawowce wieczorowej
mam w to tak samo wyjebane jak w ciebie :)
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:48:21 »
PVP OTS, NIE MA RANDOMA a ty szczochu i splakancu jebany sie pucujesz zeby go nie ubijac?XD chyba te spaliny ci calkiem wyzarly te resztki papieru toaletowego w tym kwadratowym lbie
 

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:55:58 »
PVP OTS, NIE MA RANDOMA a ty szczochu i splakancu jebany sie pucujesz zeby go nie ubijac?XD chyba te spaliny ci calkiem wyzarly te resztki papieru toaletowego w tym kwadratowym lbie
Ale ty dalej nie rozumiesz ze JA NIE MAM Z TYM NIC WSPOLNEGO. Czy ty kurwa naprawde jestes taki tepy czy jaki ? JA zostalem poproszony o przekazanie wam tego na TSIE. Reszta mnie chuj interesuje. Jak dostales Bana to nie z tego powodu bo to JA POWIEDZIALEM tylko kurwo dostales bo sie ktos wkoncu wkurwil i tyle.
Ale ja ci to moge 100000000x razy tlumaczyc i tak nie zrozumiesz bo masz kurwo 10 iq.
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Czerwiec 2022, 13:58:38 »
kurwy to szukaj sobie w pokoju obok jak stara wroci z pola kapusty mala kupo gowna, splakales sie frajerze i sam o tym pisales wprost wiec sie teraz nie wybielaj oszczancu pierdolony bo bedziesz zaraz ssal chuja swoim pryszczatym ryjem
 

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:05:31 »
kurwy to szukaj sobie w pokoju obok jak stara wroci z pola kapusty mala kupo gowna, splakales sie frajerze i sam o tym pisales wprost wiec sie teraz nie wybielaj oszczancu pierdolony bo bedziesz zaraz ssal chuja swoim pryszczatym ryjem

Placz tam dalej :) Ja sie nie wybielam ale jak nie potraficie czytac co ktos wam pisze czy tam sluchac co ja wam na tsie mowilem to nie moj problem :)
 

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:08:09 »
z tego co slyszalem, to ty plakanie we krwi masz, chyba wyssane z chuja ojca jak na tsie sie zaliles, pozniej pisales ze WAKACJE WAKACJE WAKACJE BEDZIECIE MIELI :((( zal mi czytac twoich wypocin ty kurzajko, wiec pluje ci w morde, ha tfu
 

Zenki

Odp: pytanko
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:12:36 »
z tego co slyszalem, to ty plakanie we krwi masz, chyba wyssane z chuja ojca jak na tsie sie zaliles, pozniej pisales ze WAKACJE WAKACJE WAKACJE BEDZIECIE MIELI :((( zal mi czytac twoich wypocin ty kurzajko, wiec pluje ci w morde, ha tfu

Ale gostek, ja jak tutaj dostawalem bana czy cos to nie plakalem tak jak ty teraz :) to po pierwsze, po 2 nie zalilem sie na tsie bo tu nie gram  i mam wyjebane :) a
po 3 Napisalem ze bedziecie miec wakacje jak ten chlop padnie :) o prosze nie mylilem sie

a tera przestan plakac bo to zenujace jest
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pytanko
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:12:47 »
Harfa płacze i wyzywa po rodzinie i rodzicach na forum bo dostał 7 dni bana, widać ze złapałeś równa odklejke co Twoi koledzy jak tak bardzo Cię zabolał tydzień odpoczynku.

Co z tego ze nie ma statusu randoma jak Mrozu gadał ze można dostać bana jeżeli ktoś będzie kogoś gnoil, do własnej interpretacji.

Ale suma sumarum tydzień odpoczynku dobrze Ci zrobi może posmakujesz wkoncu słońca i normalnego życia.


 
Osoby które lubią ten post: Zenki, Krzychu

Harfik

Odp: pytanko
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Czerwiec 2022, 14:18:27 »
chlopcze, skoro wszystko sie kreci o  gracza Smiley jak wyzej napisal czysciciel wydechow- to spojrz na jego liste zgonow:
13 Jun 2022, 19:12   Zabity na poziomie 331273 przez Harfa, a undead cyclops i Freeps.
jedena jedyna deska wiec to nazywasz gnojeniem?XD ziomek, gdybys tyle slonca co ja na oczy widzial to moze zeszlaby ci ta opuchlizna z glowy i zmienilbys strone startowa na google a nie na forum rexii, zostales tyle razy wyjasniony na tym forum, a ty dalej pompujesz swoje wypociny, smutne to troche takie