Here you can change website language:

Autor Wątek: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU  (Przeczytany 17868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Lipiec 2017, 03:14:01 »
dzidek o czym ty kurwa mowisz jak ja miałem team na real mapy to po 1 ciebie nawet nie znalem a tych cinqow i krevixow na ava zabijalem w przelocie
 

DZIDSON

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Lipiec 2017, 04:59:46 »
To ja nie wie co Ty za rl mapy grał, bo ja Cie zna z evolanda i rexii pl only. Sorki, nie chcę się denerwować na siebie ale takie są realia ziom
 

KumpelKumplaKumpli

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Lipiec 2017, 05:20:41 »
@Jerry

Ty zabijal w przelocie ? jak ja cie w przelocie pierwszy raz zobaczylem na fun*era.pl w 2k15 to kazdy z timspika sie smial ze mysz jerry ucieczke z cartoon network zajebał

To ta mysz co mowi ze oporu nie ma na rl mapach > https://www.youtube.com/watch?v=NjHSYjv_d-Q
Jerry lotnik ; 5:02

Mówisz ze jestes bogiem a robisz sobie na streamie skrypta na anty pusha ?
I to jest twoje uzywanie rączki ?
Przyznaj ze jak stoisz w 1 lini to dostajesz gorączki, i nic nie potrafisz zrobic dlatego ikone klikasz
A i uzyj tej numerycznej w koncu na tym streamie bo ci nie idzie pchnac chlopaczka
I zaloz czapke na streamie bo masz czolo wielkie jak donica i chujowo to wyglada mordo
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2017, 05:24:34 wysłana przez KumpelKumplaKumpli »
 

Paranoia

  • Gość
Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Lipiec 2017, 09:34:29 »
Płacz o addony  ;D chuja w dupie miałeś a nie full warriora z addon dolla. ;)
Mrozu juz wystarczajaco zrobil pod ciebie na tym otsie pustaku (np. spelle od 250k).
A i btw. zjedz snickersa  ::)
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2017, 09:56:53 wysłana przez Paranoia »
 

Mistrz Pvp

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Lipiec 2017, 09:48:33 »
Niechce nic mowic ale ten dzidko czy jak mu tam sie ujawnil na rl map rok temu czy tam poltora XXDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DZIDSON

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Lipiec 2017, 11:01:57 »
Ajjjjjjj szkoda gadac przyjacielu, Ty to pewnie ten BOG TRUSKAWKA więc już kończę przemawianie wam do rozsądku, bo szkoda mojego czasu xdddd heja kumplu
 

ClerNiseQ

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Lipiec 2017, 12:59:05 »
Przy okazji ja też sie wypowiem troszke o balansie. Aktualnie nie ma mnie w domu, więc nie wypowiem sie jak wygląda sytuacja ze spellami 300k, ale wiem jak to bylo ze spellem 250k. King Sath był do przodu od nas z lvl'em o kilkadziesiat k (zdobyl 250k I uzyskał dostęp na Atlantis, a także zrobił spell na 250k) jakiś czas później jedna osoba z naszej gildii również wykonała spell questa 250k I bila z ue poniżej 6mln (lepsze moby maja 6,2mln hp czyt. Atlantis guardy, zombi) I nie zabijal ich na strzala, więc nie było sensu zeby expił na atlantis, a King Sath caly czas uciekał nam z lvl'em. Nareszcie 3-4 z nas dobiło 250k I otrzymało dostęp na atlantis, w tym 1 ek który miał wtedy najniższy lvl, a mimo to zabijał moby na 1 ue gdy nam z wyższymi lvl'ami o ponad 10k na ed'kach brakowało nadal obrażeń. No I jak zaczęliśmy mieć moby na strzała (Sath miał wtedy 280-290k lvl a nasz ek od samego początku miał je na strzała), a raczej kazdy sie domyśla że ten co zabija moby na 1 ue expi 2x szybciej. Nagle Mrozu stwierdził że ue jest zbyt mocne I osłabił jego dmg ( nasz ek nie zabijał już mobów na strzała jak to robił Sath od samego początku posiadania spella 250k, a my ed'kami musieliśmy znowu dobijac lvl'e zeby móc expic tak szybko jak Sath od samego początku dostępu do Atlantis (po osłabieniu czarów Sath miał już tak wysoki lvl ze nie odczuł tego osłabienia). Co osobiście uważam za mocne faworyzowanie gildii przeciwnych, ponieważ coś takiego powinno zostać zrobione, zanim gracze uzyskali 250k spelle. A to że wy wychodziliście w nas 30 na 10, I padaliście to postanowiliście się spłakać do GOD'a żeby osłabił I wyłączył ue jest żałosne xD, nikt wam nie bronił robić tak samo.
 

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Lipiec 2017, 13:26:04 »
Ty jakis kumpel kumpli wysyłasz gosciu jakiegos paczka kurwa i mowisz o jakies funterze 2k15 gdzie nie miałem swojego teamu i grałem z medico wysylasz filmik gdzie mnie raz popchałeś chłopie a kto nigdy sie nie dał pushnać no kurwa ciebie to pewnie pchałem po 50 sqmów ale pierw sie przedstaw
nastepna sprawa to kto w 2k17 nie ma anty pusha taka gra na 8.6 chlopy zakopuja otsy a ja mam recznie sie traszować? jebnij sie w glowe i pewnie ty recznie trasha uzywasz ok nie mam watpliowsci
i nie zawsze stoje w 1 lini i mam to w chuju i tykich el boniów jak ty to sobie pcham cała mape
A ten sie do czoła chłop dojebał bo juz naprawde nie ma do czego haha mam normalne czoło koleżko niestety tutaj ci nie wyszło i poka facjate to sie posmiejemy wzsyscy tu obecni
esssa gownie od sir paczka
 

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Lipiec 2017, 13:27:10 »
A co do tego paranoi to utkaj kurwe szczylu do ruchana i kurwo konfidencie z osiedla co sie pruje i strzela z dupy jak czolg z armaty utkaj kurwe i siedz ujebany na dupie cicho essa
 

ClerNiseQ

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lipiec 2017, 13:50:41 »
Powiem jeszcze tak. Nie za bardzo rozumiem tego "CHCECIE OTS'a POD SIEBIE" itp. Przecież od tego sa bramki lvl'owe zeby nizsze lvle nie mogly tam wejsc, a osoby z topki maja nagrode ze wbily ten lvl najszybciej, (osobiscie nie bylem za bramka 300k mimo ze mam 300k+ ale slyszalem ze jest tam jedno expowisko ( pozwolcie ze zaufam jerremu poniewaz nikt z was nie ma 300k)) przeciez to bezsens ze expo jest dodawane dopiero wtedy, gdy my przejdziemy na inna mape xD A do tego jeszcze zacytuje "14.07-21:38   Usunięto jedno z expowisk Achad na Sand City (300k bramka)"

A teraz zmiany które są niezbędne na serwerze, jeśli faktycznie są niezbędne to przepraszam nie logowałem tydzień.
"15.07-22:04   Lekko zmieniono wygląd dwóch depotów w głównym temple"
"15.07-22:03   Od teraz na fotel w temple może wchodzić tylko administracja"
"12.07-16:52   Dodano zakładkę TOP Helpers"- skomentuje przeciez to glupota, nie mialem okazji wchodzic na help po dodaniu tego ale domyslam sie ze ludzie pisza glupoty, a nie pomagaja, zeby tylko byc na stronie.
"12.07-16:32   Dodano pokazywanie outfitu podczas przeglądania gildi"
Nie lepiej zajac sie balansem? "Tylko administracja moze wchodzic na trony w temple" SERIO?
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:06:14 »
Ale lektura XD

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: P.E.

PsychoEli

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Lipiec 2017, 20:22:01 »
Mrozu robi kawał dobrej roboty server jest stabilny i w każdej chwili gdy serwer pada on odrazu to naprawi a ty co? pucujesz sie bo chcesz być top1 myślisz że jesteś bogiem tej gry myślisz że jesteś najlepszy? a tak naprawde jesteś zerem bo nie potrafisz grać fair to że coś zostało osłabione to po to żeby nie odstraszyć innych graczy a ty marny typie ? jesteś nikim wygasłeś wypaliłeś się wicked to przeżytek gra ma sprawiać przyjemność a nie wojny jak w LA u gangsterów chłopie ogar
 

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Lipiec 2017, 16:22:49 »
PsychoEli
Nie chce mi sie nawet cisnac z toba bo pisałeś to najebany po pikolaku chyba chlopie
 

KaKe HeRe

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Lipiec 2017, 17:26:00 »
Clerniseq
", nikt wam nie bronił robić tak samo. "

Tak samo jak na poczatku ots'a jak sie splakaliscie ze gramy samymi rpkami i kopy dostaliscie.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Mistrz Pvp

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Lipiec 2017, 18:35:19 »
@poczta a podasz nick na realu?