Here you can change website language:

Autor Wątek: Balans.  (Przeczytany 6703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mistrz Pvp

Odp: Balans.
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Lipiec 2017, 22:20:44 »
Twierdzac po twojej wypowiedzi reset otsa i wszystko od nowa...w tym balans
 

Mrozu

Odp: Balans.
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Lipiec 2017, 22:43:34 »
+ kiedyś wcale nie było na tiberii balansu, po prostu każdy był młodszy i nie zwracał na to zbyt dużej uwagi. Teraz gra mniej osób a poziom gry się podniósł.
 

Fisielo

Odp: Balans.
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipiec 2017, 10:37:20 »
Tomas dobrze mowisz na tiberii byl zajebisty balans to co tu sie dzieje to jest parodia ja majac 20k lvl wieksxy tutaj zajebalem 175k hsa z paroma elite frytami wiec nie wiem jak hs moze tak padac
 

Mistrz Pvp

Odp: Balans.
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lipiec 2017, 10:43:59 »
@fisielo ja majac 310k padam od 3 ue na spam..
Pozdrawiam balans by Mrozu
 

Fisielo

Odp: Balans.
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lipiec 2017, 10:57:02 »
Niestety taki jest tutaj balans tak samo jak ja rp musze ue spamowac bo bije wiecej niz spellek od 150k haha to jest juz wgl smieszne
 

Mistrz Pvp

Odp: Balans.
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lipiec 2017, 11:10:27 »
Ue powinno byc pod expa i zeby bilo mniej w ludzi, spell targetowy bil wiecej w ludzi.. A nie spam uekow i kazdy pada na 3 spamy..
Dobra niech @Mrozu sie wypowie bo to smiech na sali.
ESSSSSSSSAA
 

minio79

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Balans.
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipiec 2017, 14:13:45 »
Ogólnie sorkiem zabicie kogos to jest masakra, niestety 220k rp moze latwo wyjasnic nawet 240k msa'a.... Niestety taka prawda, jeszcze na dodatek nie ma sd czyli najsilniejszej broni sorcerera przez co zdecydowanie chyba najgorszy w pvp jest..... Wracajac do knighta tez niestety pada bardzo szybko na ue..
 

Tomas

Odp: Balans.
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Lipiec 2017, 19:14:19 »
hahah 220k rp 240k ms ubija , to albo ciota gra lub kwestia eq.

Mrozu@ nie było balansu ? heh ciekawe , był i to bardzo dobry , może ty tam grałeś albo słyszałeś  jak serwer powoli padał bo pózniej fakt balans sie zjebał a konkretniej to songo go zjebał. Było sie młodszym ale każdy kto tam grał w czasach świetności serwera zauważy róznice balansu miedzy rexia a tiberia , tylko podkreślam za czasów jak jeszcze koob i songo nie pojebali serwera :P

Też pamiętajcie ze to jak szybko kogoś zabijacie zależy też w dużej mierze od eq , ja ostatnio chwile musiałem latac za ms'em 150k z full setem , jak by go nie miał padł by moment
 

ichimax

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Balans.
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lipiec 2017, 23:46:07 »
TERAZ DOJEBALI A NAJLEPSZE ZE WALI 2X WIECEJ Z UE NIZ DRUID KURWA XD ZWALA JAK CHUJ
MUSICIE TO PO ŚRODKU JAKOŚ NO ALE Z TYM ŻE MŁODSI NIE WIDZIELISMY TO RACJA