Here you can change website language:

Autor Wątek: Bramki/Ograniczenia  (Przeczytany 2537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paranoia

  • Gość
Bramki/Ograniczenia
« dnia: 16 Lipiec 2017, 18:01:19 »
Proponuję dodać co do niektórych expowisk bramki, w które nie będą mogli wejść gracze z wyższym lvlem.
 

Tomas

Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:04:14 »
Najlepiej do tych expowisk na ktorych expisz no nie ? :D Wątpie że będą bramki , ze h lvl zabija low nic dziwnego ani nowego , przyzwyczajaj sie :) XD
 

Mrozu

Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:06:08 »
Raczej odpada, ze względu, że niektórzy zostawialiby na tych bramkach sobie chary i expili do nie wiadomo którego poziomu a nie będę dodawał przymusowego teleportu jak na 75k.
 

Paranoia

  • Gość
Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:44:12 »
Raczej odpada, ze względu, że niektórzy zostawialiby na tych bramkach sobie chary i expili do nie wiadomo którego poziomu a nie będę dodawał przymusowego teleportu jak na 75k.
Ja już nie musze expić
 

Mrozu

Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:45:20 »
No wiem, mówię o ogóle nie o Tobie  :)
 

Paranoia

  • Gość
Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Lipiec 2017, 04:32:22 »
Nie ten post zacytowałem miał być kolegi wyżej, a co do propozycji pozwoliło by to low levelą na wyexpienie się w późniejszym etapie gry a może i wejściu nowych teamów  ;)
 

Mistrz Pvp

Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipiec 2017, 11:20:15 »
Moim zdaniem trzeba usunac wiekszosc dobrych expow zeby byly wojny o expa a nie kazdy boci w innym miejscu i nic sie dzieje..
Ten kto wygra ten expi elo. Essa
 

Tomas

Odp: Bramki/Ograniczenia
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Lipiec 2017, 19:03:53 »
"kolegi" - wez mnie nie obrażaj :P

Mistrz@ o najlepsze expy już są można powiedziec wojny , a co do twojego pomysłu  raczej nie wejdzie , ruszone zostaną powiedzmy 2 naj expy jakie sa na vipie zaraz bd zlot płaczków na forum że nie mają gdzie expic , że mało lvl daje (pretensje tak jak by to oni expili :D ) ze ktoś ich zabija , że ufo jest na vipie i nie mogą expic itp