Here you can change website language:

Autor Wątek: HUNTING  (Przeczytany 1532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ke6z

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
HUNTING
« dnia: 29 Październik 2022, 21:26:21 »
Witajcie serdecznie,

jestem trochę zniesmaczony funkcjonowaniem HUNTING'u , a mianowicie chodzi o to że nie można sobie samemu dobrać mobów do bicia tylko są one już z góry nałożone , lepiej było by gdyby można było sobie wpisać nazwę moba na say'u będąc już na arenie w kwadraciku i fajnie było by też gdyby moby respiły się samoczynnie bez wychodzenia i wchodzenia na kwadracik, dodam też że słabe jest to że nie można korzystać z zajętych już expowisk... powinno być to zrobione w troche inny sposób , można zrobić drzwi w TEMPLE gdzie od razu przeniesie nas na exp'a HUNTING, będziemy się respić na arenie i wpisywać jakie potwory chcemy bić a tak to nie ma najmniejszego sensu bo jest tego za mało a dobre expy zajęte i szkoda pieniędzy na arenki , POZDRAWIAM !
 

Nyga Ricz

Odp: HUNTING
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2022, 00:18:55 »
Przykro mi kolego, ale od jakiegoś czasu to funkcjonuje i funkcjonuje to całkiem dobrze. Nie ma sensu zawalać serwera plikami i mobami, które obciążają system i nie są optymaplne. Masz wystarczająco dużo aren. Co nie wejdę to załózmy na 10 aren/ 9 masz wolnych.

Jedyne do czego bym się "przyczepił" i już kiedyś zwracałem na to uwagę to @Mrozu żebyś te TPki wrzucił za drzwi czy coś, bo przy wiekszym lurowaniu potrafi wejść w TP... :/
 
Osoby które lubią ten post: ChceTylkoPostac