Here you can change website language:

Autor Wątek: Achi  (Przeczytany 3162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:31:04 »
po chuj ty sie tym harfusiem wypowiadasz, jak sie biegac nauczysz to prawo glosu bedziesz mial na forum publicznym

jak dla mnie git marszalki 5k i upki ktore nie pala.itemow XD
 

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:36:29 »
po chuj to sie w wodzie stoi, oblesny gruby chlopcze, oczy mnie szczypia od wypocin takiej malej ropuchy blotnej, ktora bedzie plakala za kazdym razem, gdy cos nie pojdzie po jego mysli. wylewasz tutaj swoja frustracje dnia codziennego? nie podoba sie? to wypierdalaj szmaciarzu pixele gonic za zlotowki i pocic sweter przed monitorem. gratulacje, osiagnales wiecej w grze, porownamy swoja sytuacje w zyciu?
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:39:51 »
pytanie co poszlo nie po mojej mysli? xD jedyna walke jaka wygrales to 28v18 i to 30 fragami a reszta w pizde -100 fragow kazda wiec wszystko poszlo po mojej mysli na otsie i jedyne co proponuje to zmiane systemu achi bo jest chujowo zrobiona

porównajmy swoje zycie, dawaj papier ile zarabiasz albo jakies wyzsze wykształcenie
 

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:46:14 »
XD jak juz bedziesz u lekarza rodzinnego wykupywal leki na nadcisnienie, popros tez o jakies specyfiki na eutanazje, pavulon czy cos
smieszny chlopcze, anonimowosc dodaje ci skrzydel, widzialem filmiki z twoim udzialem, czy tam jakies wypowiedzi, skomlisz jak mućka ktora nie moze wyjsc z bagna, a rzucasz sie do ludzi na forum ktorzy by cie podmuchem reki przewrocili?
nie placz dziewczyno, zarabiam wystarczajaco duzo aby zyc godnie, wyksztalcenie tez nie jest zle, bo w wielu kwestiach moglbym cie zjesc, trawic, wysrac i na koniec w ciebie wdeptnac mala pyto
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Grudzień 2022, 13:04:40 »
filmiki z twoim udzialem xD ciekawe jakie, jak cie majtam za ucho?

epitetow duzo a dalej sie nie pochwaliles tymi osiągnięciami w zyciu realnym, a bardzo chciales :/

random do budy i sam sie gnoi, podmuchem reki mnie przewraca a ruchem reki nie potrafi pushnac
 

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Grudzień 2022, 13:13:00 »
nie, takie jak napierdalasz lapskami o biurko, dlatego ze wciagneli Cie do srodka i twoje wybujale ego zostalo skrzywdzone, tak jak twoj kregosluo przez otylosc, heheh
chwalic sie? naleze do skromnych, ale sama budowa ciala zmusilbym cie do wpierdalania pokrzyw na czworaka, wiec ciagnij jelito mala zaplakana dziewczynko tibijska hehe
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Grudzień 2022, 13:20:12 »
hehe, ty lisciu jebany rece skrzyzowane jak u cwela spod celi i tak samo w realnym zyciu psie, "wykształcenie nie jest zle" chyba stary ci tak mowi bo tez po zawodowie jest, ego skrzywdzone w chuj, ciekawe po czym? XD jak cie kopie do 0 randomie jebany od sandala mimo ze grasz na otsie 17x dluzej i wiecej odemnie, a no i jeszcze god harfus zarabia "godnie" czyli 3500 na reke z magazynu bo 26 lat nie przekroczył, bym ci liscia zajebal i te pokrzywy to bys wdychal bo by ci sie pojebało z towarem od sandala
 
Osoby które lubią ten post: Cachmaker

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Grudzień 2022, 13:31:43 »
oj gruba myszko, widze frustracja narasta, uwazaj zebys x loga nie wyjebal setny raz, hihi, cwela pod celi, skrzywiony ojciec? ty pierdolony smalcu maly, wytnij sobie pol kilo samary, przetop i sprzedaj to moze nie bedziesz musial pixeli sprzedawc:( no, niestety po raz kolejny nie trafiles tym swinskim lbem w fakty
nie myl zycia z gra smarku, popierdola ci sie skrypty i zostaniesz polamany nagrany i osmieszony- to doprowadzi do samobojstwa u tak narcystycznej dziewczynki
kozak jestes? wysylaj realne dane/ profil swojej osoby ja wysle swoje, ustawimy sie i zrobimy check skryptow ok?
 

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Grudzień 2022, 13:59:23 »
ej gruby wieprzu maly, tego zimnego dnia znalazlem ciepla pizde- ciebie *_*
odpisuj mi, 10minut to wystarczajacy czas na analize i interpretacje wypowiedzi pana, ktory cie miesza z gownem
ubezpiecz rodzine od zlego, skoro probujesz wyjsc z kozaczenia w tibi na realne zycie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Achi
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Grudzień 2022, 22:38:59 »
bez podjazdu


 

Snieg

Odp: Achi
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Grudzień 2022, 13:15:21 »
XDDDDDDDDD
 

Nowy Gracz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Achi
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Grudzień 2022, 20:52:15 »
Co ta gra robi z dorosłymi ludźmi :P