Here you can change website language:

Autor Wątek: 4 MC USING VPN PK?  (Przeczytany 2845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2023, 08:14:26 »
Ach tak ? A ile razy tak biegałem ? Na postaciach był na pallka sparking albo samgold więc co Ty za głupoty wygadujesz ? A ile razy Ciebie za takie coś zbanował nam powiedz

Ciągle tak biegałeś 12 letni przychlascie, a mnie za co mial zbanowac jak ja nawet vpsa nie mam i nigdy nie miałem.  Karierowicze reksyjscy XD
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2023, 09:27:28 »
Omen, na rexii przesiedziałes ostatnie 3 lata, 3 tygodnie na innym otsie minęły i piszesz „karierowicze reksyjscy” xDDD


 

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2023, 09:32:10 »
Omen, na rexii przesiedziałes ostatnie 3 lata, 3 tygodnie na innym otsie minęły i piszesz „karierowicze reksyjscy” xDDD

To juz wiesz dlaczego zasłużenie jestes top1 farmazonem na otsiku
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2023, 09:42:01 »
Sory, miesiąc a na walki i tak wchodziłeś ;c

Top1 farmazon należy do ciebie i raczej prędko się to nie zmieni :/


 

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Styczeń 2023, 12:25:39 »
Ale po co próbujesz wcisnąć ludziom ten marny kit? Przecież każdy wie kto farmazoni przez całego otsa, a najlepsze jest to, że piszą do mnie ludzie z którymi grales, że masz nie rowno pod kopula i nie warto nawet tracić czasu żeby ci odpisywać się oki mr farmazon. Mogę nie grac i 5 lat, a ty nadal nie będziesz miał podjazdu do szefa za to nadal bedziesz spijal polewe zeby awansować na ST
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Styczeń 2023, 12:51:32 »
Skoro do Ciebie piszą to pewnie możesz to udowodnić i zasłonić dane czy avatar, ale pewnie to znowu Twój kolejny farmazon, to takjakbym ja Ci powiedział ze jesteś męska dziwka w Angli bo Twoi kumple do mnie napisali ale Ci tego nie udowodnię. Nawet jeżeli była taka sytuacja to trudno nie ma osoby która każdy lubi xD

To jest właśnie takie Twoje pierdolenie wyzywanie ludzi od farmazonow i innych, żeby podbudować swoje ego nie mając na to żadnych argumentów, mimo ze Ciebie każdy wyzywa od farmazonow nawet randomy i w porównaniu do Twoich bezmózgich kolegów z teamu którym powiedzialbys ze kosmici istnieją to by Cię nie pytali skąd wiesz tylko uwierzyli, Ci ludzie którzy tak sadza o Tobie maja jakieś sensowne argumenty, typu jak dostajesz w pizde to cię nigdy na walkach nie ma, nie omen na charze itp.

Widzę ze ty jesteś takim niedowartościowanym narcystycznym dzieckiem który próbuje coś udowodnić chociaż nie ma na to argumentów, żeby zaspokoic swoje zniszczone przez innych ego xD

Pozdrawiam cieplutko kto spijał polewę po banie ten spijał



W sumie nawet o Mrozu napisałeś ze to farmazon bo twk nie pisałeś xD


 

Sandal

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Styczeń 2023, 12:53:42 »
Skoro do Ciebie piszą to pewnie możesz to udowodnić i zasłonić dane czy avatar, ale pewnie to znowu Twój kolejny farmazon, to takjakbym ja Ci powiedział ze jesteś męska dziwka w Angli bo Twoi kumple do mnie napisali ale Ci tego nie udowodnię. Nawet jeżeli była taka sytuacja to trudno nie ma osoby która każdy lubi xD

To jest właśnie takie Twoje pierdolenie wyzywanie ludzi od farmazonow i innych, żeby podbudować swoje ego nie mając na to żadnych argumentów, mimo ze Ciebie każdy wyzywa od farmazonow nawet randomy i w porównaniu do Twoich bezmózgich kolegów z teamu którym powiedzialbys ze kosmici istnieją to by Cię nie pytali skąd wiesz tylko uwierzyli, Ci ludzie którzy tak sadza o Tobie maja jakieś sensowne argumenty, typu jak dostajesz w pizde to cię nigdy na walkach nie ma, nie omen na charze itp.

Widzę ze ty jesteś takim niedowartościowanym narcystycznym dzieckiem który próbuje coś udowodnić chociaż nie ma na to argumentów, żeby zaspokoic swoje zniszczone przez innych ego xD

Pozdrawiam cieplutko kto spijał polewę po banie ten spijał



W sumie nawet o Mrozu napisałeś ze to farmazon bo twk nie pisałeś xD

SS wyrwany z kontekstu więc co ty tu wstawiasz farmazon ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Styczeń 2023, 12:58:29 »
Jaki sens ma tu kontekst jak mi chodzi o to co do Mroza pisał xD

To jest właśnie sposób myślenia Twoich kolegów omen

Ty próbujesz wszystkim udowodnić jaki to ty nie jesteś dobry w ta gierkę i charakterniak, zawsze musisz mieć ostatnie zdanie, zawsze musisz wygrywać a jak nie wygrywasz to udajesz ze cie nie ma, ale tu na rexii już cie nie raz ludzie zweryfikowali, w realu pewnie tez jesteś taki „idealnym” narcystycznym dzieciakiem


 

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Styczeń 2023, 15:52:36 »
Skoro do Ciebie piszą to pewnie możesz to udowodnić i zasłonić dane czy avatar, ale pewnie to znowu Twój kolejny farmazon, to takjakbym ja Ci powiedział ze jesteś męska dziwka w Angli bo Twoi kumple do mnie napisali ale Ci tego nie udowodnię. Nawet jeżeli była taka sytuacja to trudno nie ma osoby która każdy lubi xD

To jest właśnie takie Twoje pierdolenie wyzywanie ludzi od farmazonow i innych, żeby podbudować swoje ego nie mając na to żadnych argumentów, mimo ze Ciebie każdy wyzywa od farmazonow nawet randomy i w porównaniu do Twoich bezmózgich kolegów z teamu którym powiedzialbys ze kosmici istnieją to by Cię nie pytali skąd wiesz tylko uwierzyli, Ci ludzie którzy tak sadza o Tobie maja jakieś sensowne argumenty, typu jak dostajesz w pizde to cię nigdy na walkach nie ma, nie omen na charze itp.

Widzę ze ty jesteś takim niedowartościowanym narcystycznym dzieckiem który próbuje coś udowodnić chociaż nie ma na to argumentów, żeby zaspokoic swoje zniszczone przez innych ego xD

Pozdrawiam cieplutko kto spijał polewę po banie ten spijał



W sumie nawet o Mrozu napisałeś ze to farmazon bo twk nie pisałeś xD

Ziomus ale tylko ty sie rozpierdalasz nawet na kumpli, a po drugie nie musze ci nic udowaniac, bo kazdy dobrze wie jak jest. Po drugie mrozu to farmazon i on sam dobrze o tym wie, takze milego spijania piany za ST
 

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Styczeń 2023, 15:54:54 »
Jaki sens ma tu kontekst jak mi chodzi o to co do Mroza pisał xD

To jest właśnie sposób myślenia Twoich kolegów omen

Ty próbujesz wszystkim udowodnić jaki to ty nie jesteś dobry w ta gierkę i charakterniak, zawsze musisz mieć ostatnie zdanie, zawsze musisz wygrywać a jak nie wygrywasz to udajesz ze cie nie ma, ale tu na rexii już cie nie raz ludzie zweryfikowali, w realu pewnie tez jesteś taki „idealnym” narcystycznym dzieciakiem

Ludzie nie raz mnie zweryfikowali XDDDDDDDD majtam tych twoich patalachow za uszy ze zgaszonym monitorem ale oki, kozacki reksyjskie mnie wyjasniaja :(

Nie musze byc narcyzem zebym wiedzial co gram przyglupie, a tych twoich uszoli to sie nie da nie majtac zreszta grasz dokladnie to samo co oni i sie do tego przyznawales takze dobrze, ze znasz swoja wartosc XD

GODUS HERE
 

Omen

Odp: 4 MC USING VPN PK?
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Styczeń 2023, 15:56:41 »
a i jeszcze zapomnialem dodac, ze pelikanie lykasz wszystko co ci ludzie twojego pokroju napisza, a potem piszesz to na tibii albo dsc XD