Here you can change website language:

Autor Wątek: Bugujący się looting.  (Przeczytany 1123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Verin

Bugujący się looting.
« dnia: 08 Luty 2023, 09:29:06 »
Siemanko, mam problem z bugującym się lootingiem, a mianowicie po jakimś czasie dropienia itemów z mobów, przestają mi one wypadać.
Postawiłem dzisiaj na noc kilka postaci na dropienie szmatek różnych kolorów, ponieważ zbieram przedmioty na Lost City i ku mojemu zdziwieniu nie wygląda to kolrowo.
Każda postać biegała cała noc, od godziny 00 do 9 rano i na połowie z nich o losowej godzinie przedmioty przestały wypadać.
Char, które umieściłem na Dark Fendor przez 9h zebrał zawrotną ilość 230 szmatek, a przestały tak szybko wypadać, że nie byłem w stanie znaleźć na czacie powiadomienia z ostatniego dropu.
Druga postać, która do tej pory biega na Pro Swampach ostatni item wylociła o godzinie 6 rano, a pisząc to jest 9:23.
Kolejna postać biegająca po Dark Power Rangerach przestała działać za nim wgl poszedłem spać, już wtedy widziałem, że biega a minotaur leathery zatrzymały się na wartości 170.
A dwie kolejne postacie, które również mi zbierają itemy na access, robią to do tej pory i wszystko działa elegancko.
Czy ktoś miał podobny problem? To jakaś blokada na IP za zby dużą ilość mc'ków, czy o co chodzi?
Próbowałem na tych postaciach restartować auto looting, relach i tp, ale nic nie pomaga, bo te itemy po prostu przestają z potworów wypadać, próbowałem nawet chwile otwierać ciała ręcznie i były puste za każdym razem.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2023, 09:37:40 »
A nie masz poniżej 14 staminy?


 

Verin

Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2023, 09:42:41 »
No mam, a stamina poniżej 14h wpływa na looting?
Moja jedna postać biega teraz i dropi honeycombs, ma 5h staminy i wypadają normalnie.
 

Mrozu

Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2023, 09:48:17 »
Tak, poniżej 14h nie leci, pokaż screena, że Ci wypada z rozwiniętą zakładką skills gdzie masz stamine 5h  ???
 

Verin

Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2023, 09:52:24 »
Proszę bardzo :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2023, 09:55:08 »
Poniżej 14 staminy lecą niektóre przedmioty które lecą „często” typu dark coin i niektóre szmatki, a niektóre pewnie maja współczynnik loota na tyle niski ze tracąc 50% przy 14 staminy nie lecą wcale.


 
Osoby które lubią ten post: Verin

Mrozu

Odp: Bugujący się looting.
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2023, 09:59:30 »
To nawet nie wiedziałem, nigdy się w to nie zagłębiałem  :D, bądź co bądź jest tak jak alkohol mówi, zregeneruj stamine i będzie git.
 
Osoby które lubią ten post: Verin