Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Status Randoma!

<< < (2/20) > >>

Mrozu:
Tylko, że w sumie to tu tylko jedna gildia gra więc mogę po prostu zrobić nonpvp na miesiąc np i zobaczyć jak to będzie wyglądać

vitamins:
mordo, z tego co patrze na gamechat, to ty prawie kazdego wyzywasz, wyzywasz im matki itp..
odnosnie tego ze nie kazdy chce grac supportem to masz nolosy na kazdy level wiec nie placz :*

vitamins:
jestem od nich z teamu, ale wypowiadam sie obiektywnie na ten temat, gdyz wyzywasz nawet graczy ktorzy nie graja z nami i nie maja z nami nic wspolnego

Cruel:
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p

Mrozu:
No to racja, po to w sumie były dodawane te nolossy czy profesja support, żeby grać bezkarnie, sprawdziłem też młodego i nie widzę, żeby sie nad kimś pastwił  :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej