Here you can change website language:

Autor Wątek: Manasowanie MEGA MR  (Przeczytany 4830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

geenioo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Manasowanie MEGA MR
« dnia: 29 Lipiec 2017, 02:13:40 »
Witam, mam propozycje aby zwiększyć manasowanie z mega mr, ponieważ teraźniejsze manasowanie to jest kpina... Niby robiliście jakieś buffy itd, ale to nadal jest nic... Załóżmy taki ek czy rp leczy sie po 30% hp, wiadomo, że mają mniej tego hp niż ms czy ed many, ale oni potrafią ustać sami 2/3/4 osoby, a ms i ed to tak na prawdę za przeproszeniem gówna pod tym względem, ponieważ oni potrafią siąść od jednego chara... MS i ED, który z najlepszej MR na serwerze leczy się po 7-9%? Więcej sam target eka zabiera co jak wszyscy wiem jest słaby sam w sobie. Proponuję, aby zwiększyć minimalnie nawet leczenie z tej runki, ponieważ ja mając 275k lv mam 17,2mln many(na T-Ringu), a leczę się po 1,3-1,5mln. W przeliczeniu jest to nie całe 10% co jest zdecydowanie za mało patrząc na eka, którym mam 10mln hp i leczę się po 30%, czyli 3mln. Proponuję tak, aby zwiększyć leczenie z tej MR o taki stopień aby leczyła ona 10-15% lub po prostu dodanie nowej mr której quest będzie np. na Atlantis lub hadesie od 250k lv, czyli lepiej Atlantis i żeby to ona leczyła o powiedzmy 300-500k więcej od tej MEGA MR, nie jest to dużo ale zawsze te 3-5% więcej i nie chodzi, żeby mi było lepiej tylko ms'om i ed'om, ponieważ mimo iż mają dużego dmg, to nie ustoją praktycznie nic.
Pozdrawiam Geenioo Here
 

KaKe HeRe

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipiec 2017, 07:27:30 »
Magiczne bija nie stoja.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

geenioo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2017, 11:08:26 »
To ze bija to nie znaczy ze nie mogą stać... Zresztą oni sie nawet od samych mobów potrafią wyłożyć więc co to ma do rzeczy... Mega Mr jest po prostu za słaba i każdy kto gra na tym serwerze edem czy msem o tym wie...
 

Tomas

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipiec 2017, 13:28:31 »
cała prawda .. :D sam pomysł dobry zeby na tą nowa runke był quest
 

REVI

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipiec 2017, 13:43:40 »
Strasznie dobry pomysł, i do tego może dodajcie runkę co zabija na one shot..
 

Ziomek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipiec 2017, 14:59:32 »
Według mnie manarunka na 300k+ powinna minimum 2kk leczyć czyli te 10%(na 300k masz około 20kk many), przykład 300k+ ek z exori boli bije po ~2kk przy tym manasie co teraz jest (1,5kk) sam ek może zabić ed,  a takiego ek to w 4 osoby jest ciężko bo nawet z ue na 250k predzej zabiją się te osoby co biją ek niż samego eka... więc tak podsumowując
manas powinien dawać tyle by taki ed/ms nie padł od ek/rp na tym samym lvl 1 na 1, to jest moje zdanie, chuj że ed ma nie być scianą, ale kurwa papierkiem tez nie musi być...
 

nuzajec

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec 2017, 15:02:27 »
według mnie każda postać ma swoje wady i zalety wiec powinno zostać tak jak jest
 

Ziomek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec 2017, 15:14:58 »
problem jest taki że taki edek ma według mnie więcej wad niż rp/ek, ek zajebiście dobrze stoi nawet bez sio i ma dmg dobry, rp ma zajebisty dmg i też da rade coś ustać z smską, a ed niby ma parala ale takie że to chuj... więc przynajmiej leczenie powinien mieć lepsze
 

Tejo

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Lipiec 2017, 15:46:39 »
Ja mam 240k ed na smiesznym lvl gra mi sie nim dobrze, na zadnych mobach sie nie wyklada jak to ktos napisal... niech zostanie jak jest ;)
 

geenioo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Lipiec 2017, 16:19:49 »
To poczekaj tejo az jakiś bobek na bocie bedzie biegal po twoich respach np. ek 250k i bedzie mial spam ue... Dostaniesz 2 razy i juz mobki zrobia swoje.
 

Tejo

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Lipiec 2017, 16:33:46 »
Nie widze zaleznosci :)
 

Nacpany Alkoholik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Sierpień 2017, 06:45:23 »
Ja bym proponował manasowanie zrobić tak żeby mlvl miał coś z tym wspung :)
 

Tomas

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Sierpień 2017, 12:55:25 »
Nacpany uświadom sobie że to jest OTS  a nie real rozumiesz to ? tu nie ma sensu robić zależnosci np mr'ki od skilli w tym przypadku mlvl
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Sierpień 2017, 21:44:46 »
jest git jak jest ... ed/ms maja dmg ek tankuje a rp 50/50
 

Janusz

Odp: Manasowanie MEGA MR
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Sierpień 2017, 06:14:28 »
Tak jak kolega mowi na samym poczatku mr powinna byc "zbuffowana" chociaz troszeke, albo zmniejszony heal u ek i rp.

Jestem za zmiana ;)