Here you can change website language:

Autor Wątek: Spell - leczenie - ek  (Przeczytany 7462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Spell - leczenie - ek
« dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:25:30 »
Propozycja nazwy czaru: Exurio gut


Witam.


Piszę na forum z propozycją nowego spella. Spell może być powiedzmy od 340k i ma leczyć eka. Jako, że ek to tanker, a ms/ed wbiegaja po niego w dwoch to i tak pada... Niech będzie jakiś ballans. Bić może tyle samo jak teraz, ale niech trochę więcej ustoi. Niech wbiegają po niego 4/5 ed/ms, a nie 2... Bo to masakra, czasami nawet jeden wystarczy.

Mrozu, proszę też abyś nie przesadził, żeby na końcu nie bloczył 10 msów, a co do spella, rzucę taki pomysł, jak można go zdobyć.

Quest --> Przez bramkę mogą przechodzić tylko eki, żeby przejść questa, musi być ich 5-6 aby ich teleportowało do roomu z bossami, Bossów daj 4-5 w jednym roomie, i trochę miejsca, aby mogli się oni trochę rozbiec... Po zabiciu bossów, dostają sie do roomu gdzie jest 5-6 skrzynek, i tylko jedna ma w sobie spella (zrób to jako item, i spella można używać tylko od 340k), z reszty wyskakuje po 2-3 bossy, taka zgaduj zgadula.


Coś ktoś ma jeszcze to dodania? Proszę pisać, lub też zaprzeczyć, jeśli się ze mną nie zgadzacie proszę o argument dlaczgo nie?


Pozdrawiam
******

Była by to rekompensata, za tą rune tylko dla ms/ed/rp. Bo koniec końców ek nic nie dostał.
 

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:51:08 »
Dobry Pomysł ;) [GM] MOST
 
Osoby które lubią ten post: Nie ważne kim jestem...

SzejMejVaNej

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:52:19 »
Sa nowe spelle od 375k... Jesli ma byc nowy spell powininen byc albo od 450k dla takiej elity, albo powinna powstac runa zeby rp/ek mogli robic combo z heala ale wtedy musialby byc tez exhaust zeby nie mogli bic ;p Chociaz WG MNIE i tak ek jest bardzo tankowaty na wyzszych poziomach ^^
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2017, 13:54:38 wysłana przez SzejMejVaNej »
 

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:55:07 »
Spell od 375k jest do pk, a tu chodzi o leczenie, żeby w końcu ek wystał na warze, czy jak po niego wbiegają, nie chodzi tutaj o wystanie 10 msów tylko 3/4 w zależności od lvl.

RP --> dostało kupe nowego eq, gdzie od 370k, staje się o niebo lepszy.
MS/ED --> Nadal biją najwięcej
EL --> Ani nie umie wystać, ani nie bije... No to w końcu to ek, czy nie? Już nie chodzi o samo bicie, ale żeby potrafił wystać na luzie...
 

SzejMejVaNej

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:58:35 »
Nie Wazne kim jestem sluchaj wg. mnie jak juz ek ma cos dostawac to powinien dostac wiecej healtha zamiast leczenia
"matka" balansu sa profesje na real tibii a 3 msy na luzie ubijaja eka na takim samym lub troche wyzszym lvlu ;p + rpk dostal z tego co mi wiadomo tylko spear'a chociaz nie jestem pewny czy tylko ;P
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2017, 14:01:55 wysłana przez SzejMejVaNej »
 

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2017, 14:05:05 »
Pamiętaj, że to nie real, a OTS x999, więc chyba ma prawo trochę dłużej wystać, co da hp? Tak naprawdę nic, a tutaj jeszcze przynajmniej będzie wkurwianie się bo ktoś nie przejdzie questu itp. Dodajmy do tego serva parę atrakcji. Hp nic już eka nie poratuje. Tak jak pisałem, nadal trzymam się przy swoim. EK nic dostał, czyli w tym momencie w balasie, gdzie są trzy stopnie wygląda tak

1- ED/MS
2- RP
3- EK

Powoli RP dorównuje ED/MS.
 

SzejMejVaNej

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień 2017, 14:12:45 »
No tak evo to evo, ale ek z healem leczy po okolo 40% swojego hp i zgodze sie z toba ze rp powinien miec obnizone leczenie bo leczy sie wiecej niz ek...
 

Tomas

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień 2017, 15:22:39 »
po eka w 2 ? to jaki ty masz lvl , 250k chyba czyli gówno nie lvl , wbij przynajmniej 320k. Szejmej zawsze rp sie leczyl w iecej niz ek , kosztem tego ma mniej hp. Po eka 350k minimum trzeba wpasc w 3 osoby , a po np ms/eda 350k wystarcza 2 :) dobrego lvla nwt nie wbiłeś a cos bazgrasz o balansie xd
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2017, 15:28:51 wysłana przez Tomas »
 

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień 2017, 15:43:26 »
Lvl wbity mam, więc się nie wypowiadam, bez jakiegoś tam doświadczenia...

Więc raczej Tomas Twoja wypowiedź na tym by się zakończyła.
 

Szajbus

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2017, 15:46:13 »
Nie wiem kim jest ten kolo ale jak on pada ekiem od 2 osób to dobry łeb z niego.

350 eka nie zabijesz w 2 osoby choćbyś sie zesrał, no chyba że na expie z nowych spelli od 375k.
 

Tomas

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień 2017, 16:13:35 »
kim jestes@ jak ty padasz od 2 osób to znaczy ze nie ogarniasz
 

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień 2017, 16:18:05 »
Nie od 2 typów, tylko od 2 ms/ed, a to jest różnica.

 

Tomas

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrzesień 2017, 17:20:10 »
2 ms i 2 ed ? , to co ty chcesz zeby po cb musiało 10 wpadać ? wez jebnij sie w łeb człowieku , a jak knight z dobrym lvl dostanie sio od 2 ed to powodzenia
 

Nie ważne kim jestem...

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Wrzesień 2017, 18:12:40 »
Czy Ty umiesz czytać/ interpretować pajacu? Już się tu nie udzielaj bo się kompromitujesz...
 

Szajbus

Odp: Spell - leczenie - ek
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Wrzesień 2017, 18:36:22 »
Jak dla mnie jedyną osobą która sie tutaj kompromituje to jest ty. Wymyślaj więcej bajeczek że 350k knight pada od 2 postaci magicznych. Mrozu jak to przeczyta to sie popłacze ze śmiechu.