Here you can change website language:

Autor Wątek: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca  (Przeczytany 6865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lord Kruszwil

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
[TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« dnia: 05 Styczeń 2019, 02:37:06 »
Zgłaszam skargę na gracza [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca, który nie należy do administracji a jedynie jest jakimś wypierdkiem. Gość przenosi ludzi do jaila za free, sytuacja z przed chwili - stoimy ekipą na mieście Atlantis jest wolnych kilka SQM do wyjścia/przejścia na exp, kolega po fachu w/w gracza - Koda wpada popatrzeć na nas z pz, nawet nic nie pisze chłopok bo chyba się nauczył że z PZ nic nie dociera. Po chwili woła swojego pazia [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca, a ten w momencie przenosi akurat mnie do jaila za free. Za 15min znajomy trafia do jaila, gdy zapytaliśmy o powód, nikt nie potrafił nam wytłumaczyć kto i za co dostał jaila, a uchodźca cieszy michę w temple. Weź Ty się Mrozu zastanów na drugi raz komu dajesz Tutora na testy, gość się bawi w złego pana policjanta? Czy przypomina mu się makowiec spod celi?
 

Hard Bass

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2019, 02:39:17 »
Zgadzam Sie ja to samo dostalem jaila za niby 4 mc prosze sprawdzic logi i temu wypierdkowi odebrac Test Tutora bo nie ma zadnych predespozycji do tej rangi brazole jakos umia dogadac sie po angielsku to i wierze ze z sungiem/Mostem Sie dogadaja !
 

endriu1994

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2019, 02:45:54 »
W ogóle, po jaki chuj te cymbały w administracji? Tak z dupy się pojawili
 

Klaun

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2019, 02:52:49 »
kurwa była dobra administracja sung most i reksio to dajesz jakims petom jebanym którzy pomagają swoim
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2019, 07:14:45 »
tfu jebac gnoja jakaś poziomka z pizdzichowa

⚡GG:50619121
 

Mrozu

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2019, 10:45:04 »
Zweryfikuje, jeżeli masz rację to wyleci.

//Podaj nicki, które dostały wtedy jaila i godzinę.
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2019, 10:56:14 wysłana przez [GOD] Mrozu »
 

Rufik

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2019, 11:36:41 »
Mrozu, Przypominam Ci co pisałeś nam na starcie jak dostaliśmy "[Test Tutor]"  Pamiętajcie nie możecie odbierać nagród z questów, a radze Ci sprawdzić gdzie ma Elite Spira odebranego ten Brazol
 
Osoby które lubią ten post: Ahmed Detonuje

Lord Kruszwil

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2019, 12:22:31 »
Durex, koło godziny 2:10

@Shaman, to samo z outfitami, nie wspomnę już o tym że brakuje kilku wartościowych itemów na mapie do których Ci "tutorzy" mają łatwy dostęp używając komend - /up, czy /down.

 

Hard Bass

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2019, 13:34:52 »
Co Jest Kurwa Raz Dwa Trzy
jaila dostalem o 2;30 cos jak pisalem tutaj posta to juz siedzialem w wiezieniu
 

Rumeye

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń 2019, 14:31:22 »
Jak chcecie być tacy prawni, to sami nie wychodzcie na 4 lub więcej Charow. Pomijam fakt, że i tak dostajecie w pizde. Więc nie dość że jesteście hipokrytami, To jeszcze nieudacznikami ;)

Współczuję
 
Osoby które lubią ten post: Legarre

Kris kros

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2019, 23:43:39 »
Juz.placzki shamana szaleją 😂😂😂on jest nowy są graczz Brazylii to moim zdaniem fair ze jest taka osoba w.adminkstracji a wy placzecie bo wasze zbugowane exp coiny slaba schodza ... JSh jebac shamana
 

Mrozu

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Styczeń 2019, 00:03:11 »
Zabrałem możliwość jailowania tutorom, powinno pomóc, nie wszystko im dokładnie wytłumaczyliśmy.
 

Krejzi Pallek

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Styczeń 2019, 13:09:33 »
Może zamiast brać jakichś zagranicznych jako ENG Tutorów, weź może jakichś graczy ogarniętych, którzy ogarniają angielski... Mi się osobiście z moją znajomością angielskiego śmiać chce z tego co te brazole i franzucy próbują pisać po angielsku haha
 

Mrozu

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Styczeń 2019, 13:47:36 »
Tylko, że nikt kto ogarnia angielski nie ogarnia Portugalskiego w wersji z której korzystają Brazole  :-\, a to oni grają głównie w tibie wraz z meksykanami.
 

Krejzi Pallek

Odp: [TEST ENG TUTOR] Brazil aka Uchodźca
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Styczeń 2019, 15:06:44 »
Tylko, że nikt kto ogarnia angielski nie ogarnia Portugalskiego w wersji z której korzystają Brazole  :-\, a to oni grają głównie w tibie wraz z meksykanami.

Jak tym zagranicznym to ja głownie pomagam bo znają mnie z zagranicznych otsów, i jakoś ja ogarniam ich wersje angielskiego, oni rozumieją mnie, ja ich. A te 2 zagraniczne tutorki to nieładnie pisząc palą chuja.