Here you can change website language:

Autor Wątek: Jedna - Wielka - Pomylka.  (Przeczytany 2688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xornis RP

Jedna - Wielka - Pomylka.
« dnia: 10 Październik 2017, 23:25:11 »
Witam. Sytuacja 1. Dzisiaj 22;25 Elite Ticket Quest wszystko fajnie pieknie, pare rzeczy poszlo nie tak ale do przodu. Nagle CO?! TP - i jestem w dp. Koniec questa dla mnie 10 minut przed koncem. Nie ma CM'a Nie ma GOD'a nie ma GM'a nic po prostu TP do temple tyle. Wk*rwiony ide na platne fryty. Ustawilem poszedlem pod prysznic wracam po RESIE loguje I CO? JESTEM K*RWA W DEPO. Mysle - padlem. Sprawdzam - NIE NIE PADLEM. Czy moze mi ktos z jasnie panow administratorow objasnic ze tak za przeproszeniem o jaki ch*j chodzi?

« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2017, 23:34:18 wysłana przez Xornis RP »
 

Fisielo

Odp: Jedna - Wielka - Pomylka.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Październik 2017, 10:47:49 »
Widze ze nie tylko ja mam ten problem jako gracz tez mialem takie problemy ale jakos samo przeszlo nie wiem od czego to jest zalezne tez kilka takich sytuacji mialem ze nagle sie znalazlem w temple nie wiadomo z jakich przyczyn
 

Can

Odp: Jedna - Wielka - Pomylka.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Październik 2017, 12:41:39 »
Witam. Sytuacja 1. Dzisiaj 22;25 Elite Ticket Quest wszystko fajnie pieknie, pare rzeczy poszlo nie tak ale do przodu. Nagle CO?! TP - i jestem w dp. Koniec questa dla mnie 10 minut przed koncem. Nie ma CM'a Nie ma GOD'a nie ma GM'a nic po prostu TP do temple tyle. Wk*rwiony ide na platne fryty. Ustawilem poszedlem pod prysznic wracam po RESIE loguje I CO? JESTEM K*RWA W DEPO. Mysle - padlem. Sprawdzam - NIE NIE PADLEM. Czy moze mi ktos z jasnie panow administratorow objasnic ze tak za przeproszeniem o jaki ch*j chodzi?

ja miałem raz taką sytuację ale winny był jakiś event, nie wiem czy nie firestorm. Dolaczylem do eventu, nie odbył się i po jakimś czasie dostałem tp do temple tak jakby był ustawiony jakiś tam czas na trwanie eventu
 

Xornis RP

Odp: Jedna - Wielka - Pomylka.
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Październik 2017, 19:26:06 »
No ja dziekuje za takie cos - elite ticket i - 5 EXP COINSOW ktore teraz tanie nie sa -.-