Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio  (Przeczytany 14324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sung

Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« dnia: 20 Marzec 2019, 21:06:07 »
W tym temacie możecie pisać pochwały oraz skargi na naszego [GOD] Reksio.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2021, 20:31:46 wysłana przez Krzyż »
 

Nightmares

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Wrzesień 2019, 20:21:12 »
Brak kultury do graczy , za wysoko ceni swoją pozycję w administracji , więc na -
 
Osoby które lubią ten post: GalAnonim, Mish

Ave AVA

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Październik 2019, 17:32:11 »
Chamski i dokładnie brak kultury do graczy .
Jeśli potrzeba pomocy udaje afka a przed sekunda się ruszał .
Nie wiem jakim cudem dostał się na ta pozycje . :)
Może kiedyś pomagał natomiast teraz pozycja uderzyła do głowy .
Ode mnie -
 
Osoby które lubią ten post: Mish

Strażnik Teksasu

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Październik 2019, 21:32:11 »
Jak wyżej, zdecydowany -
 
Osoby które lubią ten post: Mish

Reksio

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Październik 2019, 22:14:25 »
ja wiem jak mam się do kogo odzywać nie musisz pisać ze kultury nie mam ;) nie pomagam nic nie robię? to dziwne bo ludzie co innego mi mówią.
DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ~REKSIO~ :)))))
 

Nightmares

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Październik 2019, 23:07:51 »
Od czasu wystawienia opinii zmieniam zdanie . Dlaczego? Zmiana diametralna zauważyłem iż Reksio skupia się na graczach low lvlowych jak i wysokich poziomach . Pozdrawiam wielki +
 
Osoby które lubią ten post: Nafuraniec Samozwaniec

Nafuraniec Samozwaniec

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Reksio
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopad 2019, 21:57:53 »
Reksio jest miły i serdeczny. Zawsze służy radą i pomocą, zasługuje na awans :)
Ode mnie wielki +
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2019, 22:04:00 wysłana przez Nafuraniec Samozwaniec »
 
Osoby które lubią ten post: Reksio, Nyguus

Earante

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Marzec 2020, 19:26:33 »
Moje Uszanowanie - Witam Administracje i Was, znajomi z gry.

Zmuszony zostałem do napisania postu, wielkiego MINUSU Dla Reksia.


Źle mnie potraktowałeś. Myślę, że traktujesz ludzi przedmiotowo w zależności od humoru - Aczkolwiek mogę się mylić, nie wnikam - Chodzi mi o dzisiejszą sytuację.. Człowiek, na Twoim stanowisku winien traktować każdego gracza równo - bez względu na to, że to mój kolega a ten, to jakiś parcel z temple.

Przyznam się, jestem honorowy - nie mam nic do ukrycia, nigdy.
Włączyłem kolejkę " mcków " - nie liczyłem.. myślę, że mogłem mieć pamperków w liczbię 12-15 sztuk.

Nigdy, w żadnym Evencie który ogłaszaliście - nie było zakazu wchodzenia na mckach - Nigdy, na żadnym.  - Zawsze, wchodziłem kolejką i nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi, że za dużo.. albo, że kolejka.

Ogłaszając, napisaliście również regulamin - Był wątek jedynie o minimalnym poziomie postaci - nic, nigdy nie było mowy o ilości możliwej mcków jakimi gracz może posłużyć się w danym Evencie.

Po krótkiej rozmowie między Nami napisałeś kilka złych zdań w moją stronę.

" Bo ja tak mówię, nie pozwalam Ci "
" Zapiszę ID Twoich wszystkich postaci "

^ - Powiało trochę grozą

Być może, górne dwa zdania miały ciut inne słowa, ale przekaz był identyczny jak wyżej.

Zajęło mi dużo czasu, odpalenie wszystkiego i przygotowanie się do eventu..
W tym przypadku pokazałeś swoją wyższość którą obrałeś obejmując stanowisko, które aktualnie masz.
Grasz tu dłużej ode mnie i wiem, że rozróżniałeś dziesiątki mcków innych graczy którzy zabrali udział w wydarzeniu - Jednak uwaga poszła jedynie w moją stronę.
^
Po Twojej interwencji, zmniejszyłem ilość o połowę bądź ponad połowę, jeżeli zapisywałeś nicki moich postaci - masz w kieszeni liczbę.

Masz wysokie stanowisko, możesz pozwolić sobie na wiele rzeczy względem Nas, zwykłych graczy - ludzi, którzy Tworzą Fundament i napędzają Rexie - zgadzam się.
Ale właśnie takie sytuacje opisują "charakter administracji" i mniemanie w oczach Nas, zwykłych graczy - Tobie podwładnych.

To byłoby na tyle, masz u mnie minus. Nie zmienia to faktu, iż wciąż Cie szanuję za pomoc innym w ten czy w inny sposób.

Pozdrawiam Ciebie oraz każdego człowieka który stracił czas żeby przeczytać to, co wyprodukowałem.

Earante.
 
Osoby które lubią ten post: Haju, Xerez, KuLaN, Slodka Idiotka, Wilu Ek, Hektorix, Mish

Reksio

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Marzec 2020, 21:45:57 »
wiem ze ludzie wchodzą mc-kami ale nie na 13 postaci pod tym samym outfitem i ze na follow sobie biegasz
 

Earante

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marzec 2020, 21:53:26 »
wiem ze ludzie wchodzą mc-kami ale nie na 13 postaci pod tym samym outfitem i ze na follow sobie biegasz

Nie powinienem, ale odpowiem. Nie jest to temat do dyskusji ale sprostuję Twoją wypowiedź.
Właśnie wbiłeś sobie nóż w plecy. Wiesz, że wbijają na mckach ale bez follow i bez jednego outfitu. Widzisz tu jakąś różnicę? - Ja jej kompletnie nie widzę.

Udowodniłeś, że nie traktujesz podwładnych równo - są lepsi i gorsi.

To, że człowiek rozróżnia się bardziej od innych nie oznacza, że jest lepszy czy gorszy. Pozdrawiam, rób dalej to co robisz.

Earante. 
 
Osoby które lubią ten post: Xerez, KuLaN, Slodka Idiotka, Wilu Ek

Wilu Ek

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marzec 2020, 22:08:01 »
Odpowiem i podpiszę się pod Wypowiedzią Earante.
Moim zdaniem, i przyznam rację Earante, MC to MC nie ważne czy jest na fallow, czy chodzi sie pojedyńczo postaciami.
Gdy nie ma limitu, gdy nie ma w regulaminie takiego zapisu to dlaczego pewne osoby są traktowane inaczej???
Sprostując Nie ważne jak się chodzi MC, ważne że dalej to jest jedno i to samo, Fallow czy Solo Kontami...
 
Osoby które lubią ten post: Earante

Teddy

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marzec 2020, 23:48:31 »
Co innego wejść na MC, gdzie mało kto pozna że takie coś w ogóle tam jest a co innego na "bezczela" wbić na 13 MC gdzie to ewidentnie widać i mieć jeszcze jakieś pretensje.
 

Nightmares

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Marzec 2020, 10:17:14 »
Odpowiem i podpiszę się pod Wypowiedzią Earante.
Moim zdaniem, i przyznam rację Earante, MC to MC nie ważne czy jest na fallow, czy chodzi sie pojedyńczo postaciami.
Gdy nie ma limitu, gdy nie ma w regulaminie takiego zapisu to dlaczego pewne osoby są traktowane inaczej???
Sprostując Nie ważne jak się chodzi MC, ważne że dalej to jest jedno i to samo, Fallow czy Solo Kontami...

Nie wiem chłopaki czy macie łby w chmurach czy w du... ale ogarnijcie się ile razy na eventy po 20 mc przychodziłem ale z głową kurwa ... inny outfit, nie podobny nick, follow za jakimś randomem a nie w jakiejś kurwa ciuchci >.< , jak czytam te wasze wypociny to aż mi żyłka się napina trochę kombinowania ja pierdole w gierce czy w życiu ...
 

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Marzec 2020, 10:21:52 »
Tu nie chodzi o to, że są lepsi i gorsi tylko jak ktoś wchodzi na chama wagonem, że normalni gracze od razu mają pretensje (otwieraja nam raport o Tobie) to dostajesz kicka, na przyszłość tak jak Ci pisałem muszą mieć odpowiedni poziom, różne outfity i wchodzić w różnych odstępach, a nie follow  :D
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec 2020, 10:24:25 wysłana przez Mrozu »
 
Osoby które lubią ten post: Krzyż, Nightmares

Earante

Odp: Pochwały i skargi - [GOD] Reksio
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Marzec 2020, 11:16:29 »
Tu nie chodzi o to, że są lepsi i gorsi tylko jak ktoś wchodzi na chama wagonem, że normalni gracze od razu mają pretensje (otwieraja nam raport o Tobie) to dostajesz kicka, na przyszłość tak jak Ci pisałem muszą mieć odpowiedni poziom, różne outfity i wchodzić w różnych odstępach, a nie follow  :D

Moje Uszanowanie Mrozu.

Ty jesteś prawem, Ty stanowisz prawo.

Zareagowałeś na spam dzieci - którym techniczne możliwości nie pozwalają na odpalenie znacznej ilości clientów na pcku. - to zrozumiałe, nie mam pretensji.

Sugeruję byś również wstawił się za tymi ludźmi, którzy lubią się wyróżniać w ten czy w inny sposób - jest Ich masa na Rexi. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dopisać zdanie 5 mc per osoba - Technicznie nie byłoby żadnej skargi na ctr + r
Myślę, że zdecydowanie ułatwi to użytkowanie dla znacznej liczby osób.
Co Ty z tym zrobisz, zależy kompletnie od Ciebie.

Dla mnie to temat zamknięty.

Serdecznie Cie pozdrawiam, Earante.

« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2020, 13:06:28 wysłana przez Earante »
 
Osoby które lubią ten post: Arecki, Christ Almighty, Xerez, KuLaN, Slodka Idiotka