Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [GOD] Flexy  (Przeczytany 14971 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

GxC

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Grudzień 2021, 11:12:03 »
A ja was trochę nie rozumiem, przypierdalacie się aby się przypierdalać?

Robi eventy? Robi
Pomaga z afk na kasynie? Pomaga
Pomaga nowym na helpie/pw? Pomaga

Nawet nie wpierdala wam mutów, tylko ostrzeżenia za pisanie na helpie o sałatce warzywnej, przekonaniach na temat koscioła i o innych tematach.
Przypierdalacie się o informacje na temat questów z lost, gdzie moim zdaniem wszelkie informacje od tut/stut na temat questów są zbędne, bo psują zabawe. Quest powinien być czymś co gracze odkrywają sami, a nie tutor ich prowadzi. Jedyne co to tut powinien (według mnie) mieć jedynie pojęcie gdzie się udać na tego questa i tyle. A informacje jak wykonać questy powinny wypływać od innych graczy którzy te questy już robili.

Więc ja oceniam pracę która wkłada Flexy na wysoki poziom, ponieważ jest bardzo często zalogowana, i nie zbywa nikogo, kto nawet ją obraża.
9/10- bo zawsze może być lepiej.

Cieplutko pozdrawiam i życzę wesołych świąt, i mniej zawiści.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2021, 11:13:55 wysłana przez GxC »
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Krzychu

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Grudzień 2021, 15:33:16 »
A ja was trochę nie rozumiem, przypierdalacie się aby się przypierdalać?

Robi eventy? Robi
Pomaga z afk na kasynie? Pomaga
Pomaga nowym na helpie/pw? Pomaga

Nawet nie wpierdala wam mutów, tylko ostrzeżenia za pisanie na helpie o sałatce warzywnej, przekonaniach na temat koscioła i o innych tematach.
Przypierdalacie się o informacje na temat questów z lost, gdzie moim zdaniem wszelkie informacje od tut/stut na temat questów są zbędne, bo psują zabawe. Quest powinien być czymś co gracze odkrywają sami, a nie tutor ich prowadzi. Jedyne co to tut powinien (według mnie) mieć jedynie pojęcie gdzie się udać na tego questa i tyle. A informacje jak wykonać questy powinny wypływać od innych graczy którzy te questy już robili.

Więc ja oceniam pracę która wkłada Flexy na wysoki poziom, ponieważ jest bardzo często zalogowana, i nie zbywa nikogo, kto nawet ją obraża.
9/10- bo zawsze może być lepiej.

Cieplutko pozdrawiam i życzę wesołych świąt, i mniej zawiści.

widac ze nie przeczytales zadnej wiadomosci ktora zostala tu napisana
caly czas jest pisane o tym, ze nie chodzi o to ze ma pomoc zrobic questa tylko wiedziec a ty znowu piszesz to samo jednoczesnie najezdzajac na flexy a jednoczesnie ja broniac xD
robi eventy - XD
pomaga z afkami? no nie powiedzialbym, rozmawia sobie pod temple a gdy spytam sie czy wyjebie mi afka z kasyna, to udaje ze jest afk i za 3 minuty znowu prowadzi rozmowy pod temple
a co do pomocy nowym, to naprawde taki most czy jakikolwiek inny gracz ktory sam expil postac i troche na otsie siedzi, pomoze lepiej niz taka st flexy
a co do tego ze nie moze podac drogi bo to pomoc administratora to mrozek usuwaj wszystkie poradniki z forum ktore stworzyli tutorzy czy ktokolwiek z administracji bo to pomoc administratora

 

Omikashi

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Grudzień 2021, 23:13:46 »
Flexi to osoba ktora odpowiada na wszystkie moje pytania, Jest kompetentna, sympatyczna i pomocna  normalnie skarb <3 Takich tu osob potrzeba
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

udziol

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Grudzień 2021, 23:53:57 »
Jeden z niewielu członków administracji który poświęcił swój czas, żeby wytłumaczyć proste sprawy. Większość z adminów posługuje się językiem typowo tibijskim i zakłada, że każdy zna ten "jargon", a niestety nie każda osoba, który przychodzi na serwer jest zapalonym tibianem i wie co każdy skrót i okreslenie oznacza. Dziewięć na dziesięć adminów od razu ignoruje mnie jak pytam co dana rzecz oznacza itd.
Potrzebowałem pomocy z questem na spell 250k (chyba ::) ) i Flexy się zaoferował pomóc.
Flexy napisała do mnie z jej prywatnej postaci, poszliśmy na questa. Zanim go zaczęliśmy, Flexy wytłumaczyła co się na tym queście robi i czego się spodziewać. Podczas robienia questa minęliśmy fontanne i Flexy kazała na nią nacisnąć, żebym zgarnął addona - zapytałem co to jest itd. i ona nie miała problemu w tym, żeby mi to wytłumaczyć. Dostałem również link do tematu na forum gdzie wszystkie fontanny są rozpisane.
Zrobiliśmy questa, dostałem spells i Flexy powiedziała, że jak czegoś nie będę wiedział albo miał z czymś problemy to mogę pisać do niego osobiście, a jak nie to na ogólnych czatach, i napewno inny admin mi pomoże.

Flexy zdecywanie na plus - konkretny dodatek do zespołu i pomaga RexiaOTS, żeby gracze zostali na dłużej.

Pozdrawiam serdecznie

@EDIT

Sorry Roksana za płęć męską  ::) Już poprawione  8)
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2021, 23:56:29 wysłana przez udziol »
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Malutki Ek

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Grudzień 2021, 00:28:12 »
Jak Dla Mnie Mega Kozak Nie Każdemu Chce Się Pomagać W Nocy A On Robi To Z Usmiechem I Chęcią
Pozdrawiam  ::)
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Mistrzunko

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Grudzień 2021, 13:28:39 »
Wielka Pochwala dla ST Flexy, pomoc w questach jak i na priv o co nie zapytasz za chwile masz odpowiedz (konkretna odpowiedz), chaty tak samo dobrze ogarnia. Wielki plus
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

SiR mOST

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Grudzień 2021, 09:45:45 »
W ostanich dniach, mocny progress - czysci kasyna, robi eventy, zajmuje sie kanalami, wielki +
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, Alkoholik, Krzychu, Nyga Ricz, GxC

Ezio

Odp: Pochwały i skargi - [GM] Flexy
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Styczeń 2022, 11:20:37 »
Jako były członek administracji chce powiedzieć, że Mrozu znalazł kogoś lepszego ode mnie o 50% lepszego i który nie rozrabia :*
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Paleciak

Odp: Pochwały i skargi - [GM] Flexy
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Luty 2022, 15:14:53 »
GM Flexy szybka pomoc o co ją się poprosi <3  :-*
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Reanimator

Odp: Pochwały i skargi - [GM] Flexy
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Luty 2022, 21:45:36 »
Pozdro Flexy. Mrozu doceń bo naprawdę chłop się stara i pomaga graczom a nie jak REKSIO co eventy robi i sam je wygrywa. Flexy się nadaje ❤🥰
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, Nyga Ricz

Czapkazdaszkiem

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Flexy
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Sierpień 2022, 11:23:34 »
Zawsze pomaga jeżeli jest taka potrzeba, Wielki +. Pozdro
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [CM] Flexy
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Styczeń 2023, 12:49:28 »
jako członek administracji znam ją trochę bardziej i mogę powiedzieć że to bardzo miła, zaangażowana i starająca się kobieta, jak miałem problemy albo jakieś pytania związane z tutorem to zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, a nawet sama od siebie tlumaczyła pewne rzeczy.

Kiedyś jako graczowi wydawało mi się że Flexy mało robi, ale teraz widząc to z drugiej strony widzę że robi bardzo dużo, co również jej wychodzi, często pomaga nowym w questach, jeżeli są jacyś "trudni" klienci to ma do nich cierpliwość i spokojnie wszystko tłumaczy. Często wychodzi z nowymi pomysłami.

Jak dla mnie jedna z najbardziej zaangażowanych osób w administracji.

Pozdrawiam :D


 
Osoby które lubią ten post: Flexy

ChceTylkoPostac

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Flexy
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Styczeń 2023, 22:31:24 »
jako członek administracji znam ją trochę bardziej i mogę powiedzieć że to bardzo miła, zaangażowana i starająca się kobieta, jak miałem problemy albo jakieś pytania związane z tutorem to zawsze mogłem liczyć na jej pomoc, a nawet sama od siebie tlumaczyła pewne rzeczy.

Kiedyś jako graczowi wydawało mi się że Flexy mało robi, ale teraz widząc to z drugiej strony widzę że robi bardzo dużo, co również jej wychodzi, często pomaga nowym w questach, jeżeli są jacyś "trudni" klienci to ma do nich cierpliwość i spokojnie wszystko tłumaczy. Często wychodzi z nowymi pomysłami.

Jak dla mnie jedna z najbardziej zaangażowanych osób w administracji.

Pozdrawiam :D
a teraz zrób sobie loda krzywy kręgosłupie
btw flexy fajna dupa i dobry cm pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Dorkowaty

Odp: Pochwały i skargi - [CM] Flexy
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Kwiecień 2023, 18:14:59 »
Bardzo pomocny Admin, pierwszego dnia chwilę po zalogowaniu widziałem Flexy obok siebie, która od razu powiedziała mi to co gracz powinien wiedzieć na początku, dzięki jej pomocy zostałem tutaj na dłużej.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Flexy

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [CM] Flexy
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Kwiecień 2023, 14:59:08 »
Bardzo pomocny Admin, pierwszego dnia chwilę po zalogowaniu widziałem Flexy obok siebie, która od razu powiedziała mi to co gracz powinien wiedzieć na początku, dzięki jej pomocy zostałem tutaj na dłużej.

dzięki za opinię :D