Inne > Kosz

Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis

(1/6) > >>

Reksio:
W tym temacie możecie pisać pochwały oraz skargi na naszego Tutora

Simon:
- Jak dla mnie jest to osoba która nie nadaje się do pełnienia tej funkcji bo nawet nie zna podstawowych rzeczy w tym otsie i zamiast odpowiedzieć/pokazać co i jak odsyła na forum nie wiedząc że informacji na temat owego pytania nie ma

Mrozu:
Ma taki tydzień próbny, zobaczymy co z nim będzie.

Simon:
Mi osobiście się on nie podoba bo gdy zada ktoś mu pytanie na które nie zna odpowiedzi to zaczyna udawać afka albo odsyła na forum nie wiedząc czy na nim jest odpowiedź na te pytanie

Alkoholik:
Ja również uważam ze to niekompetentna osoba, dobieracie jakoś tych tutorów z dupy zamiast starych graczy z jakimś stażem wybieracie ludzi z dupy którzy nie widzieli połowy questow na otsie, nie maja odpowiedzi na polowe pytań.
Ss
Rozumiem ze każdy się uczy, ale Ci tutorzy typu Howdy, Bicz plis, flexy, wielki to się nadają jedynie do robienia serka i chowania się po mapie, a dostaja tutorów bo odpowiadają na helpie albo dwa poradniki napiszą xD

Zamiast mi dać tutora jak było 1 z 10 to prawie @Mrozu z Tobą wygrałem, 600 postów na forum, poltorej roku stażu, dwa xlogi a ja nadal tutaj, albo gma odrazu i zobaczysz tyle ludzi będzie grało ze to chuj, poradniki z all questow zrobię, będzie git

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej