Inne > Kosz

Pochwały i skargi - [TUTOR] Bicz Plis

<< < (2/6) > >>

Mrozu:
Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

Krzychu:
- Gdy spytalem tego nowego tutora gdzie jest kopalnia to 2 godziny sie do mnie nie odzywal, jak go spytalem z noobka gdzie expic to napisal zebym na forum sprawdzil, ani nie dal linka ani normalnie nie odpowiedzial,

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 04 Październik 2021, 15:08:43 ---Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

--- Koniec cytatu ---

Ja nie kulturalny? Co Ty pierdolisz xD

A tak na serio to wyjebane mam w te rangi bo swego czasu jak grałem więcej to pomagałem więcej niż tutorzy, a nie była mi do tego potrzebna ranga

Chodzi mi tylko o to ze support na jak to sam nazywasz najdłuższym evo otsie w Polsce powinien według mnie być dobierany bardziej skrupulatnie, przez jakieś głosowanie, albo kilka pytań testowych, a nie chłop dwa tygodnie będzie w top helpers na stronie, napisze do Ciebie i Ty mu tutora dajesz a nie liczy się to czy ktoś ma jakiś staż i pojęcie o otsie

Tak jak ta flexy pograła miesiąc na otsie, dwa tygodnie pisała o pierdołach na helpie, później miesiąc afk i senior tutor

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Alkoholik w 04 Październik 2021, 18:02:34 ---
--- Cytat: Mrozu w 04 Październik 2021, 15:08:43 ---Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

--- Koniec cytatu ---

Ja nie kulturalny? Co Ty pierdolisz xD

A tak na serio to wyjebane mam w te rangi bo swego czasu jak grałem więcej to pomagałem więcej niż tutorzy, a nie była mi do tego potrzebna ranga

Chodzi mi tylko o to ze support na jak to sam nazywasz najdłuższym evo otsie w Polsce powinien według mnie być dobierany bardziej skrupulatnie, przez jakieś głosowanie, albo kilka pytań testowych, a nie chłop dwa tygodnie będzie w top helpers na stronie, napisze do Ciebie i Ty mu tutora dajesz a nie liczy się to czy ktoś ma jakiś staż i pojęcie o otsie

Tak jak ta flexy pograła miesiąc na otsie, dwa tygodnie pisała o pierdołach na helpie, później miesiąc afk i senior tutor

--- Koniec cytatu ---

a ten biczplis to szczoch od was co byl zajechany i expic nie mogl dlatego odszedl od gildi i pisal ze juz jest randomem i nie mozna go zabijac XDD

chlop questa na lost helmet na oczy nie widzial a tutora dostal to samo ta flexy ktora chuj wie skad sie urwala ale jedno ich laczy - chuja wiedza o tym serwie takze swietny wybor mrozek, ludzie teraz jak nie beda czegos wiedzieli to Flexy i Bicz z checia wyjasnia o co chodzi, oni obeznani przeciez, dwa razy mage bombe zrobili i faraona raz.

Ave AVA:

--- Cytat: Mrozu w 04 Październik 2021, 15:08:43 ---Nie będę brał kogoś kto gra w jednym z dwóch teamów, bo to, by narobiło więcej problemów niż korzyści, zresztą tutor ma głównie pomagać nowym, a nie doświadczonym, jak ktoś jest tak doświadczony, a nie ma nic wspólnego z teamami + jest kulturalny (bo tutaj to odpadasz) to zapraszam  :D

--- Koniec cytatu ---

 Jak się wypowiesz na temat perfidnego który trzyma z Szwedami?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej