Here you can change website language:

Autor Wątek: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]  (Przeczytany 18955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zarobass xd

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Lipiec 2022, 14:20:34 »
Bo oni te 20k pp to mają w piździe, dla nich to drobniaki :P
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Lipiec 2022, 14:50:37 »
Każdy z starych graczy tu ma od chuja punktów i itemow, chyba ze ktoś ojebal za pln xD

Teraz tylko siedzi się expi postacie robi questy i sprzedaje za pp, a pp nie maja juz wartości bo ludzie maja wszystko, nie ma walk wiec nie ma waste dc, nie ma dwóch teamów to nie ma rsow itp

Ja dużo grałem tutaj tak z rok temu i od tego czasu nie chce mi się expic bo nie muszę tylko sobie kupuje
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2022, 14:52:55 wysłana przez Alkoholik »


 

SiR mOST

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Lipiec 2022, 15:00:20 »
no tak sklej ekipe wy nie wybijecie, trudne nie wybija i kurwa nie ma innej ekipy na tym otsie xdd. A czy ja powiedziałem że za darmo macie zapierdalac mg wam dac 20k pp i essa :P. Po prostu zrozumcie że kurwa randomów jak ja na 4 rebie ilu jest ?. Pytałem się Gości z trudnych spraw, nawet mówiłem że exp coiny mg ogarnąć na wejście i zapłacić w pp to usłyszałem że im się nie chce xd

Sluchaj... Wytlumacze Ci to na ludzki rozum, tak skleic ekipe, myslisz, ze ta "ekipa" z ktora latam na questy, wziela sie w ciagu dwoch/trzech dni? Nie, tez musialem poczekac, by sie niektorzy ludzie wyexpili, zanim My losta zaczelismy robic, podkreslam SAMI, to mielismy 3/4 reby, nie musielismy sie przynajmiej nikogo doslownie prosic, bo fakt, jest to meczace... Ostatnio robilismy ueka, nie mielismy zadnego edeka, to musialem szukac jakiegos 4 reb edeka, ktory jest randomem i zeby nie mial powiazania z zadna gildia ( Bo od razu, na plecach by sie znalazly precedensy ) i go szukalem z 5 minut na stronie, to jedno xD Powiem Ci szczerze, w tej ekipie co latamy na te "trudniejsze" questy, to jest max 6 osob, wole miec mniejsza - skromniejsza ekipe, ale wiedza co to magic wall i wiedza jak go uzyc, niz miec milion randomow, ktory jeden zajebie przypadkowo miss clicka, drugi nie wie jak uzywac krzakow/mvalli itp... Musisz poczekac, by ludzie sie expili, to nie jest tak, ze znajdziesz jakas "swoja" ekipke, w ciagu tygodnia ;) Nie zapraszam wiecej do dyskusji, to jest poradnik nt. questow, a nie do zasmiecania...
 
Osoby które lubią ten post: Lays, Nyga Ricz, Incognitooo, GxC

Nyga Ricz

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Lipiec 2022, 15:37:05 »
Oj tak byczq.
Potrafiło się siedzieć i godzinę czy dwie na lost ringu w pzcie tylko czekając na jakiegoś ED. Siedzieliśmy, szukaliśmy, gadaliśmy. Jakoś to szło. Nikomu się specjalnie nie spieszyło, żeby już teraz w tym momencie iść na questa. Bywało i tak, że czekaliśmy z godzinę, a i tak nie robiliśmy.
Upki, mediumki, codziennie po 15/20 osób po bossie szło.
Potrafiliśmy poczekać na każdego.
Sam nie jestem jakimś wiodącym prym Ek czy RP, także większość moich questow polegała na pilnowaniu ludzi, czy doklejaniu MW, ale jednak siedziałem przy kompie i coś robiłem.
Nie raz musieliśmy się pushowac walić MW przed nos bo komuś neta wyjebało, albo ktoś przysnął. Tak to wyglądało, godzinami szukało się ludzi, bo nie każdy miał czas o danej godzinie. Często wpadały gildie na questa i zaczynały się dymy i trzeba było zrezygnować z niego, pomimo że w końcu się uzbierało ekipę. Dużo by gadać. Ale dało się. Teraz jest chyba jeszcze więcej nowych ludzi, także dalej są jakieś możliwości. Zacznijcie od Elite. Poróbcie wspólnie upki. Eq +200 samo się nie zrobi...

PS. @Vallention Zamknij może temat, żebyś nie miał tu spamu, bo później się ciężko szuka poradników. Albo niech @Mrozu to przeniesie czy coś.

Pozdrawiam
Wieczny Random 😁
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Vallention, SiR mOST, GxC

zarobass xd

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Lipiec 2022, 19:50:00 »
Upek nie bd randomom godzinę czyścił, bo nie mam czasu po prostu ja spędzam ostatnio 1-1,5 dziennie na rexii. Mam full seta więc jak ktoś upki potrzebuje to mg na bug mapie to przebiegać i komuś po prostu je dawać :P. Temat do zamknięcia Mrozu
 

Vallention

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Lipiec 2022, 23:04:50 »
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Pszczoła, Krzychu, Nyga Ricz, Incognitooo, Efendi, GxC, Kanye West

Nyga Ricz

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Lipiec 2022, 10:38:41 »
RIP Pszczoła
 
Osoby które lubią ten post: Vallention

Vallention

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Lipiec 2022, 17:19:12 »
 

SiR mOST

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Lipiec 2022, 18:34:18 »
Quest Makerzy😎
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, Nyga Ricz, Incognitooo, GxC, Kanye West, nowynaotsie

nowynaotsie

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Lipiec 2022, 10:16:29 »
zapominacie o nowych ktorzy nie dają radę lostow robić 😔
 

xoordis

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Lipiec 2022, 10:27:36 »
Przeciez wiekoszosc supportu zrobila chary i czesto ostatnio pomagaja w robieniu nawet tych trudniejszych questow na loscie. Musisz sie wstrzelic mordo:D
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, Flexy, GxC, nowynaotsie

Vallention

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST-DREAM]
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Wrzesień 2022, 20:13:47 »
Witajcie po przerwie spowodowanej expieniem :P Szybki filmik z jedynego obecnie Questa na Dreamie:

 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz, GxC

ChceTylkoPostac

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Wrzesień 2022, 21:20:57 »
troche lipa że jest tam tylko quest na stamine a dostęp zrobic to nie lada wyzwanie
 

Mrozu

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Wrzesień 2022, 21:48:52 »
troche lipa że jest tam tylko quest na stamine a dostęp zrobic to nie lada wyzwanie
Nie od razu Kraków zbudowano, przypomnij sobie, że na ELITE czy LOST też na początku było po 1 queście  ;D
 

Vallention

Odp: Poradnik Quesotwy [ATLANTIS-ELITE-LOST]
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Wrzesień 2022, 20:40:24 »
Hej, tym razem wjeżdża bardziej treściwy filmik.

00:00 Blessing Dead
29:05 Lost Rare Backpack
01:01:49 Kongra Mount

 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Nyga Ricz, Efendi, Kanye West