Multimedia > Screeny

Więzień

<< < (2/6) > >>

Alkoholik:

--- Cytat: Omen w 09 Kwiecień 2022, 15:23:12 ---
--- Cytat: Taki ktos w 09 Kwiecień 2022, 15:11:11 ---Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉

--- Koniec cytatu ---

ja nawet do ciebie nie pisalem przyglupie, twoje zdanie i tak sie nie liczy

kazdy wie swoje

dominando

--- Koniec cytatu ---

Dominando 12h przy PC i 20 randomow dobranych aje

Szkoda ze musieliście dobrać tyle osób żeby was około 10 więcej na walkach było żeby dawać walki a wcześniej rok w pz ujebani i randomowe podjazdy o 3 w nocy

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 09 Kwiecień 2022, 15:30:13 ---
--- Cytat: Omen w 09 Kwiecień 2022, 15:23:12 ---
--- Cytat: Taki ktos w 09 Kwiecień 2022, 15:11:11 ---Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉

--- Koniec cytatu ---

ja nawet do ciebie nie pisalem przyglupie, twoje zdanie i tak sie nie liczy

kazdy wie swoje

dominando

--- Koniec cytatu ---

Dominando 12h przy PC i 20 randomow dobranych aje

Szkoda ze musieliście dobrać tyle osób żeby was około 10 więcej na walkach było żeby dawać walki a wcześniej rok w pz ujebani i randomowe podjazdy o 3 w nocy

--- Koniec cytatu ---

ANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD  SSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

RANDOMY DOMINANDO

Jakos wam pasowalo jak sie zawsze bilismy o 5 mniej, a pozniej pajacerka w depo jakie to wy ogary xDDD mowilem ze stara gwardia to by sie po was przeleciala jak po psach i tak jest

Gdzie te 30 stalych typa?

cyni0:
o kurwa ale stara gwardia masakrator zefir i widian XD

chlopy wyciagaja takie value jak jeden dobry gracz z rl map XD

ZIFFERO:
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

Alkoholik:

--- Cytat: ZIFFERO w 09 Kwiecień 2022, 19:25:47 ---zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

--- Koniec cytatu ---

Zajechany to ty jesteś za każdym razem jak po loscie biegamy

Legendy 2 lata po innych otsach latały a umiejętności gorsze niż nie jedna osoba na rexii jak taki widian legenda co leciał na każdego walla i powiedział ze bota nie miał, to po co stał w 1 lini bez bota, odliczał sekundy żeby kogoś na walla pushnac i liczył na to ze koledzy będą poprawiać czy jak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej