Here you can change website language:

Autor Wątek: Okres  (Przeczytany 7164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen Xd Here

Odp: Okres
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Luty 2022, 17:04:14 »
Z suporta wywal ze może krzaki stawiać bo Ed jest bez wartości przez suporta oraz exura heal a  exura gran mas res niech sobie ma
 
 

Simon

Odp: Okres
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Luty 2022, 17:12:17 »
Nwm jaki sens był w okrojeniu ueka jak support i tak tylko supporta może bić xD
 

Krzychu

Odp: Okres
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Luty 2022, 17:45:34 »
Z suporta wywal ze może krzaki stawiać bo Ed jest bez wartości przez suporta oraz exura heal a  exura gran mas res niech sobie ma

a jak ci ED ma rzucic krzaka gdy sa np dwie bestie? ue jest tak ogromne ze albo wylaczasz pota, rzucasz 2 krzaki i pojawiasz sie w temple albo nie rzucisz nic xD
 

Krzychu

Odp: Okres
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Luty 2022, 17:45:57 »
Nwm jaki sens był w okrojeniu ueka jak support i tak tylko supporta może bić xD

taki ze 4 reb support lamie 1 solo z ue
 

Omen

Odp: Okres
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Luty 2022, 17:53:09 »
Nwm jaki sens był w okrojeniu ueka jak support i tak tylko supporta może bić xD

taki ze 4 reb support lamie 1 solo z ue

nie masz pojecia co mowisz
 

Simon

Odp: Okres
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Luty 2022, 18:21:30 »
Z suporta wywal ze może krzaki stawiać bo Ed jest bez wartości przez suporta oraz exura heal a  exura gran mas res niech sobie ma

a jak ci ED ma rzucic krzaka gdy sa np dwie bestie? ue jest tak ogromne ze albo wylaczasz pota, rzucasz 2 krzaki i pojawiasz sie w temple albo nie rzucisz nic xD

Hmm wchodzić i wypierdalać się aż te dwie bestie padną  :D
 

KapitanBomba

Odp: Okres
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Luty 2022, 18:50:32 »
Hmm wchodzić i wypierdalać się aż te dwie bestie padną  :D
Ty idź wypierdolić barana w ścianę, bo pierdolisz farmazony jak masz pisać takie głupie komentarze to sobie daruj, aż mam ochotę poprosić Owsiaka żeby zorganizował kolejną zbiórkę WOŚP na leczenie twojego niedojebania mózgowego.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Luty 2022, 18:58:22 »
Co Wy pierdolicie jak ten spell UE dla msa i supporta to jakieś nieporozumienie wogole xD

Jak Fantazja wleciała na talizmanie faraona to 1 reb supporty z full eq popadała z UE.

Ale żeby nie być gołosłownym i po raz 87 udowodnić ze Omen to farmazon to powiedzmy

Support 4 reb, bez marszałka, bez achi, pewnie bez full eq na +250 bije w drakonixa 75 milionów i składa go na dwa hity, wiec jak Ty piszesz ze ms bije więcej z UE to ja nie mam pytań ile bije taki Konining z full achi, marszałkiem itp xD

Niezły balans

Ek 20% więcej od zwykłego UE
Rp 20% więcej od zwykłego UE
Ms 100% więcej od zwykłego UE
Support 100% więcej od zwykłego UE
A druida nie widziałem

Dla porównania zackery 4 reb ms full lvl full achi marszalek bije w drakonixa 40 milionów

Jak jednak sądzicie inaczej tak jak omen największy farmazon czekam na jakieś argumenty albo dowody


 

Simon

Odp: Okres
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Luty 2022, 19:09:04 »
Hmm wchodzić i wypierdalać się aż te dwie bestie padną  :D
Ty idź wypierdolić barana w ścianę, bo pierdolisz farmazony jak masz pisać takie głupie komentarze to sobie daruj, aż mam ochotę poprosić Owsiaka żeby zorganizował kolejną zbiórkę WOŚP na leczenie twojego niedojebania mózgowego.

Taki jest zamysł robienia questów wchodzić wyjebać się wrócić i tak w kółko żeby zbankrutować xDD
Co ty se myślisz że knight na tym otsie będzie bestie tankował bez sio czy że za tp będzie jedna bestia xD
 

Omen Xd Here

Odp: Okres
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2022, 19:25:58 »
Z suporta wywal ze może krzaki stawiać bo Ed jest bez wartości przez suporta oraz exura heal a  exura gran mas res niech sobie ma

a jak ci ED ma rzucic krzaka gdy sa np dwie bestie? ue jest tak ogromne ze albo wylaczasz pota, rzucasz 2 krzaki i pojawiasz sie w temple albo nie rzucisz nic xD


No raczej na ed nic nie robisz fakt bo taki ed 1 reb z full eq dostaje bombę od cyca z daleka i temple
 

Omen

Odp: Okres
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Luty 2022, 19:29:10 »
Co Wy pierdolicie jak ten spell UE dla msa i supporta to jakieś nieporozumienie wogole xD

Jak Fantazja wleciała na talizmanie faraona to 1 reb supporty z full eq popadała z UE.

Ale żeby nie być gołosłownym i po raz 87 udowodnić ze Omen to farmazon to powiedzmy

Support 4 reb, bez marszałka, bez achi, pewnie bez full eq na +250 bije w drakonixa 75 milionów i składa go na dwa hity, wiec jak Ty piszesz ze ms bije więcej z UE to ja nie mam pytań ile bije taki Konining z full achi, marszałkiem itp xD

Niezły balans

Ek 20% więcej od zwykłego UE
Rp 20% więcej od zwykłego UE
Ms 100% więcej od zwykłego UE
Support 100% więcej od zwykłego UE
A druida nie widziałem

Dla porównania zackery 4 reb ms full lvl full achi marszalek bije w drakonixa 40 milionów

Jak jednak sądzicie inaczej tak jak omen największy farmazon czekam na jakieś argumenty albo dowody

alkoholik koncze twoja kariere na forum bo na otsie juz zakonczona takze czytaj uwaznie

Fantazja wam wjechala na ue bo jebany debilu teraz te supporty na 1 rebie nic nie stoja bez plecakow

https://gyazo.com/aceb3da26d97401391cefc5447be2836

ja tam widze 78kk na full elite secie wiec albo to ty jestes chujowy, albo twoj ms ale raczej stawialbym na obydwie opcje.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Luty 2022, 20:07:08 »
To niezle zakończenie kariery, w każdej chwili mogę wejść i odbić castle czy tam bossa ale nawet mi się bota stawiać nie chce ani bossów robić.

Ty jesteś głupszy niż myślałem xD pisze ze support 4 reb bez achi, bez marszalka bije 75milionow z UE od , a ja z marszałkiem msem 4 reby full achi bije 40 milionow z vatus cego, czyli support bije 100% wiecej, ale nie wiem co Ty tutaj próbujesz udowodnić xD

Wstawiasz gyazo jak Pele bez marszalka, pewnie na lost secie bo jesteś farmazonem wali 78 milionów w Drakonixa czyli tak czy siak 100% wiecej od vatus cego xD

Weź już lepiej omen nic nie pisz bo Cię dzisiaj 3 razy wyjaśniłem i zmiazdyzlem argumentami i coraz bardziej się ponizasz.

Dam Ci jeszcze jedna szanse, wstaw gyazo jak pele wali vatus cego a zaraz po tym tego UE i zobaczymy jaka jest różnica XD

Idź tam gobleta rpgowcu rob a nie poć się na forum
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2022, 20:17:22 wysłana przez Alkoholik »


 

Sandal

Odp: Okres
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Luty 2022, 22:45:25 »
To niezle zakończenie kariery, w każdej chwili mogę wejść i odbić castle czy tam bossa ale nawet mi się bota stawiać nie chce ani bossów robić.

Ty jesteś głupszy niż myślałem xD pisze ze support 4 reb bez achi, bez marszalka bije 75milionow z UE od , a ja z marszałkiem msem 4 reby full achi bije 40 milionow z vatus cego, czyli support bije 100% wiecej, ale nie wiem co Ty tutaj próbujesz udowodnić xD

Wstawiasz gyazo jak Pele bez marszalka, pewnie na lost secie bo jesteś farmazonem wali 78 milionów w Drakonixa czyli tak czy siak 100% wiecej od vatus cego xD

Weź już lepiej omen nic nie pisz bo Cię dzisiaj 3 razy wyjaśniłem i zmiazdyzlem argumentami i coraz bardziej się ponizasz.

Dam Ci jeszcze jedna szanse, wstaw gyazo jak pele wali vatus cego a zaraz po tym tego UE i zobaczymy jaka jest różnica XD

Idź tam gobleta rpgowcu rob a nie poć się na forum

QUESTY ROBIONE O 3 W NOCY PO ĆPANIU AJEEEE
 

OMEN KOCUR

Odp: Okres
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Luty 2022, 12:24:30 »
To niezle zakończenie kariery, w każdej chwili mogę wejść i odbić castle czy tam bossa ale nawet mi się bota stawiać nie chce ani bossów robić.

Ty jesteś głupszy niż myślałem xD pisze ze support 4 reb bez achi, bez marszalka bije 75milionow z UE od , a ja z marszałkiem msem 4 reby full achi bije 40 milionow z vatus cego, czyli support bije 100% wiecej, ale nie wiem co Ty tutaj próbujesz udowodnić xD

Wstawiasz gyazo jak Pele bez marszalka, pewnie na lost secie bo jesteś farmazonem wali 78 milionów w Drakonixa czyli tak czy siak 100% wiecej od vatus cego xD

Weź już lepiej omen nic nie pisz bo Cię dzisiaj 3 razy wyjaśniłem i zmiazdyzlem argumentami i coraz bardziej się ponizasz.

Dam Ci jeszcze jedna szanse, wstaw gyazo jak pele wali vatus cego a zaraz po tym tego UE i zobaczymy jaka jest różnica XD

Idź tam gobleta rpgowcu rob a nie poć się na forum

Ziomek ja twoja kariere juz dawno zakonczylem, ani nie jestes jakims grajkiem ani kurwa nawet przecietniakiem a sie wypowiadasz co drugi post na temat pvp xD

Kazdy wie, ze piecze cie dupsko bo mamy zrobiony spell a wam zehdzie jeszcze tak conajmniej kilka msc zeby jakikolwiek podjazd zrobic. To samo do upki a jux nie wspominam o goblecie :D gl

support bije tak jak powinien nie wiem co ty tu probujesz namieszac farmazoniarzu ale @Mrozu w koncu przestanie sie sluchac jakis krzysiow, daunlentili czy takich alkoholikow co pierdola smutny na okraglo caly dzien i mysla ze wystosowali jakis argument xD

ms > druid > supp > rp > ek


Kogo interesuje ile bijesz z cego i jaki jest przelicznik na supporcie skoro i tak bije mniej niz druid.

A szanse to ci moge dac ja, kup rece, pokaz ze cos umiesz dopiero dam ci prawo glosu, poki co jestes zjadany na forum co post, a krzysiu bije ci brawo bo juz zapomnial jak sie czyta tyle w jaskini bez swiatla siedzial.

Najsmieszniejsze jest to, ze na temat spella wypowiadaja sie najwieksze randomy, a jedyne kiedy widzieli spella w uzyciu to jak wam fantazja z sandalem 7 charow zlamala na ue.

Nie pozdrawiam
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Okres
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Luty 2022, 13:01:25 »
Co do questow - jakbyś nie miał ziomków co 500+ na rexie przeznaczają to połowa grajków wyjebala by xloga a druga połowa wpisywała 3 reborn, a Fantazja byłaby u nas i pewnie wszystkie questy byśmy mieli dawno zrobione, po 2 zobacz jakie charki są u nas a jakie u was a później się spuszczaj ze robicie jakieś questy na 3-4 reba jak u nas dwie osoby maja 4 reborny ja i ressier.

Co do umiejętności- chętnie bym Ci pokazał ale niestety walk nie dajecie ale wyzywaj wszystkich od randomow biegając o 3 w nocy na ptero na bugmapie i ujebanie sie na defie uciekając w 5 przed 3 osobami

Co do UE - dalej debilu nie rozumiesz ze Mrozu usunął spelle UE z magów bo spell z msa bił 80 milionów czyli idąc 3x4 rebami z tym UE i mas resem podczas non pvp robilbys all questy w 5 minut

To skoro dla ciebie kazdy jest takim gownem i randomem a ty jesteś takim godem to powinieneś sam łamać 3 a jednak nie dajecie walk


A pozatym kazdy ma wyjebane w expienie na tym otsie a co dopiero mówiąc o questach przygłupie a Ty sie spuszczasz ze zrobiłeś upke albo boostera na rexii omen carnage 2k22

Chłopie pograzasz sie każdym postem coraz bardziej mam wrażenie ze jeszcze z 2 miesiące i iq będziesz miał trawy a umiejętności pizdeczki pvp

A co do Krzysia to Cie pozdrawia jak cie wczoraj na swiezaku porobił ;*