Inne > REKRUTACJA 2017

Podanie Na Tutora/Helpera

(1/3) > >>

YokoMatsu:
-Nick w grze: Shi Yoku

-Wiek: 19

-Od kiedy grasz na Rexii? Od 03.07-2017

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze? Czasami nawet do 12 godzin.

-Coś od siebie:  Lubie bardzo pomagać ludziom, sprawia mi to przyjemność, nawet na rl nie tylko w tibi. Sądzę, że bardzo bym się nadal helpera ze względu, że jestem bardzo często na kanale Help, gotów do odpowiadania na pytania oraz oferuje pomoc dla nowych (I nie tylko) graczy jeśli potrzebują pomocy z zapoznaniem się z OTS'em.. Wiem na czym polega bycie Helperem/Tutorem ponieważ miałem na dosyć wielu ots'ach ową czy wyższą rangę..

Felix16633:
No tu sie zgodze xD, zawsze gdy wchodze to ten no life jest online ahahah. :D . nadałby sie. Polac mu!

Most Hated F.:
16:04 Shi Yoku [175]: http://forum.sandots.eu/index.php?topic=359.0
16:05 Amfy Degustacja [72]: ^ dziekujemy za linka zara ogarne
16:05 Shi Yoku [175]: Ups, przez przypadek. Przepraszam ;/


Schakal:
Popieram jego stanowisko , czasami aż drażni , że na helpie co 2-3 linijka jego nick występuje z odpowiedzią na pytania innych graczy

Szmoxiu:
Popieram kandydaturę Shi Yoku. Co gram to widzę go online, przy czym nie jest to expienie na elfbocie, ponieważ widzę go udzielającego się na kanale "help". Osobiście sam mi pomógł już kilka razy. Najbardziej ze skryptami, a dokładnie rozwiązał problem zacinania mi się postaci podczas expienia oraz dał mi innego skrypta, który zaloguje postać, gdy ją wyrzuci. Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej