Inne > Kosz

Wiosenna Aktualizacja

(1/3) > >>

Mrozu:
Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?

NELFISEK:
ciekawe kogo miałeś na myśli to pisząc xd

Omen:
ta, niech zajebia xloga jak nie wiedza o co chodzi w tej grze

Simon:

--- Cytat: Mrozu w 15 Marzec 2022, 15:39:25 ---Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?

--- Koniec cytatu ---

Nie rozumiem teraz twojego toku myślenia bo wprowadziłeś status by normalni gracze mogli coś pograć na tym otsie teraz go chcesz usunąć i jednocześnie chcesz by oni jakoś se radzili xD

Omen:

--- Cytat: Simon w 15 Marzec 2022, 15:51:14 ---
--- Cytat: Mrozu w 15 Marzec 2022, 15:39:25 ---Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?

--- Koniec cytatu ---

Nie rozumiem teraz twojego toku myślenia bo wprowadziłeś status by normalni gracze mogli coś pograć na tym otsie teraz go chcesz usunąć i jednocześnie chcesz by oni jakoś se radzili xD

--- Koniec cytatu ---


mieli wystarczajaco czasu zeby sie wyexpic i nazbierac dc =]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej