Here you can change website language:

Autor Wątek: Kupno Domków  (Przeczytany 2068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TakTylkoSobieGram

Kupno Domków
« dnia: 24 Maj 2022, 16:44:59 »
Witam Wszystkich mam taką sprawe że po każdym kupnie domku od gracza przez postać lub alana grav zawsze sprawdzajcie aleta sio i aleta som ponieważ gracz o nicku Fletcher oraz Nefarius sprzedaje domki ale za nim je sprzeda to wpisuje w alana grav w pizdu spacji i enterów a potem swój nick dzięki czemu pózniej może wchodzić do domku i kraść uważajcie na typa bo jest jednym wielkim przekrętem i proszę administracje o wyciągniecie konsekwencji ponieważ to jest bug czemu tak uważaj gdyż wpiszemy nick w aleta som na samej górze i sprzedamy domek to sie automatycznie kasuje ale gdy zrobimy tak jak wyżej opisałem to nick nie znika a z tego co wiem to wykorzystywanie bugów do własnych zarobków jest karalne banem były już tematy o znikających itemkach pozdrawiam
https://imgur.com/Leh9Pnw
 

Octavia

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2022, 18:08:07 »
No niech ludzie uważają, ja zostałem opierdolony w ten sposób na dużo pp. To jest bug gościu się wzbogaca a nikt z tym nic nie robi :/. Nie każdy korzysta z forum i wie co się aktualnie dzieje. Mnie opierdolił używając buga i ani bana on nie dostał ani ja itemów nie odzyskałem :p
 

TakTylkoSobieGram

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2022, 18:47:58 »
no cóż ludzie przez takich dają xlogi bo tracą swój zarobek może mrozu coś z nim zrobi
 

Octavia

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2022, 19:30:51 »
Banicja na ip i tyle w temacie, Mrozu  jeżeli nic z tym nie zrobi to znaczy że na to pozwala i każdy może tak robić :p. Zreszta chuj z tym już zezwolił taka prawda. JEGO SERWER JEGO ZASADY JAK SIE NIE PODOBA TO WIECIE CO ROBIC XD. Ja sam poczekam i kogoś wychujam żeby odzyskać chociaż cześć tego co straciłem skoro to jest LEGALNE :D. Chyba że Mrozu coś z tym zrobi to wiadomo że nie bo szkoda mi chara :p. Chciałbym żeby Mrozu się wypowiedział czy można czy nie :p.
 

Mrozu

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2022, 20:03:53 »
Sprawdziłem, nie działa to tak, te z dołu nicki też się usuwają, udowodnij mi, że się tak da zrobić to odzyskasz itemy.
 
Osoby które lubią ten post: Abraham

Octavia

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2022, 20:12:08 »
okej Mrozu już działam, ale sam widzisz że nie tylko ja o tym pisze także jest coś na rzeczy :)
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

TakTylkoSobieGram

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Maj 2022, 20:42:33 »
mrozu ja ci to moge udowodnić jak sie zgadamy to ci udowodnie sprzedam ci domek z invem na aleta som przez alana grav
 

Mrozu

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Maj 2022, 20:43:27 »
to CTRL+R jak będziesz miał czas
 

Octavia

Odp: Kupno Domków
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Maj 2022, 21:49:22 »
Mrozu pokazałem Ci jak to zrobić, także mam nadzieje że dotrzymasz słowa i oddasz itemki :)