Here you can change website language:

Autor Wątek: Achi  (Przeczytany 3166 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

cyniogitejro

Achi
« dnia: 05 Grudzień 2022, 00:57:36 »
Zmiana achievementow, zwiekszenie ich do np. 50, za 20 jakies % mp/hp ten dmg ktory jest za jakies 30-40, w obecnym stanie zrobienie samego achi z predatorami od 0 na full tryhardzie po 3-4 predatorki to 10-15 dni, a bugfinder jest praktycznie nie do zrobienia.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:05:01 »
Zmiana achievementow, zwiekszenie ich do np. 50, za 20 jakies % mp/hp ten dmg ktory jest za jakies 30-40, w obecnym stanie zrobienie samego achi z predatorami od 0 na full tryhardzie po 3-4 predatorki to 10-15 dni, a bugfinder jest praktycznie nie do zrobienia.

Wszyscy robia ACHI nikt nie płacze i nikt się nie żali tylko wy xD
10-15 dni predatorki w sumie spoko czasowo xD
BUGFINDERY praktycznie do zrobienia


Ps. wołaj SZCZENĘ za niego dostaniesz z 4 BUGFINDERY
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:22:43 »
jacy "wy" expie sobie teraz chara, chce zrobić achi, wysylam mrozowi nie dzialajaca kratke i nie dosc ze trzeba wyslac 3 bugi to jeszcze nie zalicza czegos takiego, to co ja mam kurwa bugi w silniku mu latac zeby dal 1/3 i jak laskawie da to w next aktualizacji za 3 miesiace bede mial bugfindera xD

przeciez to nawet smieszne nie jest, te achi powinno byc dostepne dla kazdego i bugfinder dawany za lekki blad mapy

poza tym moglby dodac ich wiecej zeby contentu jakiegos dodac bo nudy
 

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:25:09 »
jacy "wy" expie sobie teraz chara, chce zrobić achi, wysylam mrozowi nie dzialajaca kratke i nie dosc ze trzeba wyslac 3 bugi to jeszcze nie zalicza czegos takiego, to co ja mam kurwa bugi w silniku mu latac zeby dal 1/3 i jak laskawie da to w next aktualizacji za 3 miesiace bede mial bugfindera xD

przeciez to nawet smieszne nie jest, te achi powinno byc dostepne dla kazdego i bugfinder dawany za lekki blad mapy

Możliwe że zgłaszasz mi kratkę , która została już zgłoszona przez innych graczy
Szukaj dalej na pewno uda ci się w końcu zgłosić buga i będzie bugfinder xd
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:26:30 »
nie nie, mrozu definitywnie napisal ze za takie cos bugfinderow nie daje, wiec szukaj teraz 3 bugow bez zbugowanych kratek xD i to jest TYLKO 1 char

przypominam ze kiedys to bugfinder byl za to jak sie uśmiechnales do kogos kto mogl dawac xD
 

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:27:39 »
nie nie, mrozu definitywnie napisal ze za takie cos bugfinderow nie daje, wiec szukaj teraz 3 bugow bez zbugowanych kratek xD i to jest TYLKO 1 char

przypominam ze kiedys to bugfinder byl za to jak sie uśmiechnales do kogos kto mogl dawac xD

JEBANY nie zdążyłem wyjść z forum ten już odpisał XDDDDDDDDDD



yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy  NO TO SZUKAJ CYNIEK ;)
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:28:26 »
to dobry argument.pl

zadnego gatheru na tym otsie juz nie zobaczysz za to jak sie zachowujesz i tyle
 

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:29:19 »
 

Mrozu

Odp: Achi
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:30:01 »
Po prostu takich ogni co się nie da ich usunąc jest za dużo i zaraz wszyscy by mieli achivbuga, bo każdy ogień, którego tak respimy w edytorze taki jest. Inne zbugowane kratki normalnie zaliczam. Tak samo krawędzie czarne jak gdzieś widzisz, albo coś nad sobą chociaż nie powinieneś.
 

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:30:18 »
Po prostu takich ogni co się nie da ich usunąc jest za dużo i zaraz wszyscy by mieli achivbuga, bo każdy ogień, którego tak respimy w edytorze taki jest. Inne zbugowane kratki normalnie zaliczam. Tak samo krawędzie czarne jak gdzieś widzisz, albo coś nad sobą chociaż nie powinieneś.

WIDZĘ NIEBO CZAISZ ??

BUGFINDER NA POSTAĆ  PABLITO

DZĘKI MROZU :d
 

Sandal

Odp: Achi
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:30:46 »
to dobry argument.pl

zadnego gatheru na tym otsie juz nie zobaczysz za to jak sie zachowujesz i tyle

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.o
 

cyniogitejro

Odp: Achi
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:31:18 »
no rozumiem to, ale moim zdaniem nie powinno być tak ze ktos ma przewage no znalazl bugi na otsie x lat temu gdzie trzeba było znaleźć 1 i to bug mapy byl zaliczany, a te 5% robi roznice bo to tyle co kolejny reb albo eq +250 cale
 

vitamins

Odp: Achi
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Grudzień 2022, 11:37:38 »
Po prostu takich ogni co się nie da ich usunąc jest za dużo i zaraz wszyscy by mieli achivbuga, bo każdy ogień, którego tak respimy w edytorze taki jest. Inne zbugowane kratki normalnie zaliczam. Tak samo krawędzie czarne jak gdzieś widzisz, albo coś nad sobą chociaż nie powinieneś.

WIDZĘ NIEBO CZAISZ ??

BUGFINDER NA POSTAĆ  PABLITO

DZĘKI MROZU :d


Ponad Sandalem tylko niebo i Młody
 

Harfik

Odp: Achi
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:12:31 »
docen starania graczy ktorzy poswiecili swoj czas aby to osiagnac przedmioty-reborny-marszalki-achi. W zyciu tez bedziesz mial pretensje do kogos, ze ciezko pracowal zeby miec cokolwiek? nie ustawiaj wszystkiego pod siebie, gdybys nie spieniężał postaci za zlotowki pewnie mialbys ich sporo z full achi.
reasumujac- mieliscie dominacje, mieliscie pole do manewru, mieliscie wszystko do zdobycia tego wszystkiego.
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Achi
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Grudzień 2022, 12:17:07 »
Ja tez uważam ze każdy przez jakieś trudy musiał do czegoś dojść, jakby to było takie łatwe to każdy by latał x 5% dmg, dla porównania marszałek to 30k wiadomości i 6% dmg, a wbij 30k wiadomości, tez niby nierealne a jednak. Ewentualnie według mnie dobrym rozwiązaniem by było sprzedaż przez graczy achievmentu bug Findera, bo są sytuacje w których gracze nie potrzebuja tego achi, a punkty mogą im się przydać, a z drugiej strony są gracze którzy potrzebuja achi a nie umieją znaleźć.

Równie dobrze moznaby napisać żeby zmniejszył marszałka do 5k wiadomości, albo żeby upki nie paliły itemow.