Here you can change website language:

Autor Wątek: Niechęć nowych graczy  (Przeczytany 2761 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChceTylkoPostac

Niechęć nowych graczy
« dnia: 17 Styczeń 2023, 23:25:34 »
Ogólnie to mam pytanie czy nadmierne pekowanie jednego randoma na mckach nie zniechęci go do gry?
MC Kurewski ERJEDEN cały czas pekuje sobie tego typa a znam go i wiem ze to random co gra od niedawna
Plus to nie pierwsza jego ofiara przemocy tibijskiej
 

Omen

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2023, 00:31:27 »
Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Omen Xd Here, GxC

Omen Xd Here

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2023, 00:35:36 »
A może to jego brat.HMM
 

Najt

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2023, 00:36:44 »
Notatki juz piszesz? Zapisz sobie datę zajścia kto kiedy jak po co i gdzie i będziesz wpierdalac sie w rozmowę z swoimi pseudo dowodami jak Twoj mentor Alkoholik
 

psyho

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2023, 09:31:00 »
Witam pisze random na mc Xd To prawda ze jestem nowy i Jakieś Kut***  ciągle mnie napierdalali na expie jak full afka miałem ustawionego,  akurat mi to nie przeszkadza, że jakieś tam dwa niedorozwoje zacieszające michę bo zabijają full afka bota. Jedynie co mnie wkurwiało to ze dostawałem bana za rokkowanie postaci.  Oczywiście innym nowym graczom może to przeszkadzać tak samo już wiele razy widziałem ze nowy gracz pyta się cos po angielsku to inni go wprowadzają w błąd albo się z niego nabijają czy to w grze czy na dc.  Dla mnie niema problemu ze ktoś mi full afka bota zabija jeżeli to mu ego podwyższy czy przedłuży kuśke to ja mogę tylko dopingować taka osobę i gratulować jej :) ( wypowiadam się za siebie nie za innych graczy który takie nooby meczą)   Ustawiłem delay na 5 min w temple teraz juz bana nie dostane CHŁOPAKI ZAPRASZAM DZIS DO 00:00 BEDE BIEGAC MOZECIE SOBIE EGO PODBIC :)
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2023, 09:32:50 wysłana przez psyho »
 

ChceTylkoPostac

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Styczeń 2023, 00:58:30 »
Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Styczeń 2023, 08:21:48 »
Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD

Normalka, kocha otsa i nie może bez niego żyć pewnie expi gdzieś po kryjomu charki na vpsie, tak jak szlochał do mroza 2 dni żeby go odbanowal bo nie może żyć bez otsa :c

Wyzywa od konfidentow a pierwszy z dupy walił jak ktoś biegał bez gildi albo napisał coś o otsie XD

Hipokryzja i farmazony lvl expert, jeszcze nie widziałem żeby komuś tak gierka beret poryla jak omenowi


 

Omen

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Styczeń 2023, 21:42:20 »
Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro
postacie stracił a jednak wciąż dominuje forum XD

Normalka, kocha otsa i nie może bez niego żyć pewnie expi gdzieś po kryjomu charki na vpsie, tak jak szlochał do mroza 2 dni żeby go odbanowal bo nie może żyć bez otsa :c

Wyzywa od konfidentow a pierwszy z dupy walił jak ktoś biegał bez gildi albo napisał coś o otsie XD

Hipokryzja i farmazony lvl expert, jeszcze nie widziałem żeby komuś tak gierka beret poryla jak omenowi

oj alkus alkus, mrozu napisal glupote, a ty pelikanie chodzisz i powtarzasz ale to nie nowosc

po drugie do mroza na pw napisalem moze ze 2 razy w zyciu

a po trzecie nikt nie da rady byc takim farmazonem jak ty dlatego masz miano top1

ale its ok, milosc do otsika robi swoje, stara bys mrozowi pozyczyl zeby sie na ST wbic

pozderki
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Omen Xd Here, ChceTylkoPostac, GxC

8441575

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Wrzesień 2023, 18:50:27 »
Ogólnie to mam pytanie czy nadmierne pekowanie jednego randoma na mckach nie zniechęci go do gry?
MC Kurewski ERJEDEN cały czas pekuje sobie tego typa a znam go i wiem ze to random co gra od niedawna
Plus to nie pierwsza jego ofiara przemocy tibijskiej

Pk nowych jest chujowe ale jeszcze gorsze jak dla mnie jest chamstwo na expowiskach. Starzy gracze kradną moby Lurowane przez nowych przez co ci nowi szybko mogą sie zniechęcić do gry. Mnie osobiście wkur*ia jak jakis łeb kradnie mi Mobki. Niby sie szybko respią no ale mimo to ten fakt wkur*ia . Czesto ja osobiscie czuje niemoc i niechec do grania kiedy 3-4 razy wiekszy lvl bije mi moby,zgarnia moj xp,w swiecie gdzie pvp jest z udzialem botow i spamu many/utamki/HP. Co o tym sądzicie?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Wrzesień 2023, 18:56:47 »
Sądzę ze zawsze możesz iść na huntingi jak nie chcesz z innymi graczmi dzielić expow


 

Eniu

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Wrzesień 2023, 18:57:55 »
Ewentualnie możesz też zajść na płatne za RC (bardzo łatwo je zdobyć in game)
 

8441575

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Wrzesień 2023, 19:02:23 »
Sądzę ze zawsze możesz iść na huntingi jak nie chcesz z innymi graczmi dzielić expow

Zeby to chociaż bylo dziele. Ale typ podbija bierze i jeszcze nie raz ma sapy,lub sie smieje ze zaje*al komus mobki (spotkalem sie i z takimi) Dla mnie osobiście jest to chamskie i żenujące w ch*j. Poza tym mowa nie o mnie a o nowych graczach. Nie kazdy umie takie cos znosic.
 

Eniu

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Wrzesień 2023, 19:07:57 »
Ale czego tutaj się innego spodziewać?
Nie masz prywatnych expowisk więc musisz biegać z innymi, to jest normalne na otsach xD

Zawsze można iść też na inne expowisko gdzie biega mniej osób albo gdzie nie ma tego akurat jednego typa który "zabiera" Ci potworki xD
 

Ribery

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Wrzesień 2023, 19:17:06 »
O nawet nie wiedziałem ze ktos na mnie strzelal z ucha, ogolnie nie rozumiem dlaczego ludzie sie teraz tacy delikatni zrobili, nie gralem x lat w tibie i jak wrocilem to mam wrazenie ze nawet sie spojrzec nie mozna bo zaraz placz jest XD
 

Krzychu

Odp: Niechęć nowych graczy
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Październik 2023, 19:13:42 »
Jebac cie konfidencie zapluty tfu ci w pizde kurwo