Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023  (Przeczytany 3792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Luty 2023, 12:15:07 »
Nowy ST kapitan xdd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Luty 2023, 12:16:13 »
Omen forum odświeżane twardo albo sandał ci napisał już na fb ? 😎


 

Omen

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Luty 2023, 12:28:59 »
Omen forum odświeżane twardo albo sandał ci napisał już na fb ? 😎

Odswiezane, warto bylo dla takiej wiadomosci  :-*
 

j00g1

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Luty 2023, 19:15:20 »
@Mrozu  Ja bym dodał jeszcze system marketu domków podobnie jak z postaciami, żeby można było dopisać własny opis i screenshoty przy wystawianiu.
 

High

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Luty 2023, 12:29:19 »
Czy jest możliwość przeniesienia TP kopalni np. do depo  ?
Zdjęcie orientacyjne ulokowania " depo -1 " lub ulukowania jej na terenie Enigmy np. w południowej części.



Mysle ze przebycie tej drogi do kopalni mialo miec taki zamysl, tak samo odnowienie kilofa wg mnie jest to dobrze przemyslane

i tak wychodzisz na ++++  wiec nie napedzajcie kolejnej farmy pp prosze, ktos chce zarobic to niech dyma z buta.
 

Vallention

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Luty 2023, 00:13:49 »
1. Stackowanie się exp eliksirów (użyjesz dwóch tych samych masz zestackowany czas)

2. Poprawiłbym nagrody z taskow tych podstawowych, bo ktoś kto nie robi achi nigdy niektórych nie tknie. Chociaż jakby z taskow było po 10dc to taka początkująca osoba ma fajny start.

3. Może bug Finder do kupienia/sprzedawania przez graczy? Na otsie jest coraz mniej bugow I coraz trudniej to zrobić i szanse będą tylko spadać.

4. Na Dreamie mamy fajny zameczek na samo prawo. Może stworzyć tam bossa coś ala predator który respilby się co np 8h i dawał jakąś nagrodę?

5. Poprawiłbym w jakimś stopniu kolejny raz guild bonus, bo w dalszym ciągu mało opłacalne jest to robić. Jeśli dawałoby to większe zalety to też kolejny itemek (lizardox shoulderplates) moze isc na handel.

6. Wyżej już ktoś pisał o taskach na np lizardoxy/cyce spoko opcja.

7. Quest upgrade rune +30 raz na trzy dni jak runy na dreamie?

8. Wiem, że jeszcze nikt nie zrobił wszystkich dostępów na guard Island ale też mógłbyś coś pomyśleć, że mimo uzyskania wszystkich dostępów dalej się to w jakimś stopniu opłaca robić. Bo system też z potencjałem ale trzeba pomysł mieć. Chocby wejście na jakieś questy po zabiciu x bregonow x dragonusow.

9. Nie wiem jakie plany na 6 reba ale spoko byłaby wersja z zrobieniem Questa który daje Ci możliwość wpisania 6 reba oprócz jakiś tam itemow. No i oprócz też tych itemow jakieś inne wymagania też byłyby spoko np x zabitych bossów, x % zrobionych questow, broń na któryś poziom magii.

10. Następny dodany quest na dreamie to powinno coś być dla postaci magicznych. Bo za bardzo teraz na dreamie nie mają czego szukać :D
 

Vallention

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Marzec 2023, 21:31:53 »
@Mrozu a co sądzisz o sprzedawaniu bossów z guard island tak jak to ma miejsce z wiadomościami? Jak odblokuje się te dostępy to w zasadzie nie będzie po co tego bić, a tak to można by zrobić że nie można sprzedać tych bossów poniżej tego progu legendary. Pomysł ogólnie Pszczoły
 

Mrozu

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Marzec 2023, 12:45:22 »
Jak ktoś coś jeszcze chce zaproponować to spieszyć się, bo zamykamy listę zmian. A co z tego się zmieni co zaproponowaliście to dowiecie się jak zwykle w dniu aktualizacji.
 

Vallention

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Marzec 2023, 12:49:42 »
Ja mam jeszcze jeden. Może przywrócić wind stone do pierwowzoru czyli tego z lizardoxami i impami? Teraz przy tych rebornach to on nie jest już żadnym wyzwaniem, a nowi gracze szybko expią. Można by dodatkowo hp zwiększyć i może lepsza nagroda?
 
Osoby które lubią ten post: remczaak, j00g1, vislaud

j00g1

Odp: Propozycje do Wiosennej Aktualizacji 2023
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Marzec 2023, 16:20:18 »
- wprowadzić więcej funkcji w soul system:
dla ms/ed np 10% więcej potowania się na 24h
+15% loota na 24h,

- możliwość sprzedawania achi tak jak wspomniał Justice, task maker i bug finder, trochę pp by ruszyło w obieg

- nowy, ukryty resp z 3/4 fury? Często POI jest blokowane, ale rozumiem ze wtedy ludzie będą mogli łatwiej robić losty

- supp healing spell rozszerzyć po jedną kratkę na boki (podobnie jak obszar frigo hur na RL)

- aktualizacja tasków, żeby ludzize robili je nie tylko do achi (dodanie 100dc do tasków, inne taski nie liczące się do achi)

- dodać nowe potwory do NPC Kuba
 
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2023, 16:23:16 wysłana przez j00g1 »