Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja zmiany systemu tasków  (Przeczytany 1033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Verin

Propozycja zmiany systemu tasków
« dnia: 03 Luty 2023, 13:02:51 »
Siemanko, jestem świeżym graczem na otsie i pierwszy rzecz, która mnie uderzyła jako mocno bezsensowna jest obecnie zrobiony system tasków, który moim zdaniem fajne było by odświeżyć.
Bardzo duża część przedmiotów, jakie dostaje się za taski jest po prostu usless, a questy na te itemy są proste i za nim zabijemy odpowiednią liczbe potworów to będziemy w stanie bez problemu zrobić na niego questa.
Przykład: Silvers Helmet za 15 000 phyrusów.
W praktyce za nim uda nam się zabić 15k phyrusów to na spokojnie będziemy w stanie zrobić quest na ten item.
Niektóre przedmioty dosłownie nie dają kompletnie nic.
Przykład: Holy Falcon za 3 000 Death Strikerów.
Dużej części mobów, na które można robić taski w grze nawet się nie dotyka, a na takie jak Dark Power Ranger, czy Pro Swamp idzie się wyłączenie w celu zebranie itemów na accessy, nikt raczej nie zabije 15 000 tych potworów, bo jest to w żaden sposób nie opłacalne.
Natomiast na potwory, które chodzi się zabijać w dalszym etapie gry jak Big Sea Serpent, Stone Pterodactyl i tp, tasków nie ma już wgl.
Powinna zostać też zmieniona ilość pieniędzy jakie dostaje się za taski, bo z tego co zdążyłem zauważyć to niezależnie od poziomu trudności moba i tak jest to 100 nuggetsów.
Podsumowując system tasków niby istnieje, ale jest zrobiony bardzo losowo, na obecny etap otsa jest moim zdaniem nieprzemyślany i w żaden sposób nie zachęca, żeby wgl pamiętać o jego istnieniu, powinien dostać jakieś porządne odświeżenie, tak aby zaczął odgrywać jakiekolwiek znaczenie dla nowych graczy.
 

psyho

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja zmiany systemu tasków
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2023, 13:22:46 »
+1 taski robi sie tylko po to żeby dostać achi a nie dla nagród myślę ze jak nawet byłyby nagrody np jakiś ilość vc za zrobienie taska miało by większy sens, bo vc na mniejszych lvl trudno sie farmi  np w kasynie  max 9vc/24h 
 

Vallention

Odp: Propozycja zmiany systemu tasków
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Luty 2023, 13:39:12 »
Co do tych nagród to prawda, chociaż jakby exp eliksir/dc był za poszczególne taski to już coś by było dla takich początkujących graczy. Te taski jedynie do achi tak naprawdę potrzebne.