Here you can change website language:

Autor Wątek: Green Town  (Przeczytany 945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cachmaker

Green Town
« dnia: 11 Czerwiec 2023, 22:49:04 »
@Mrozu Może wkoncu naprawisz bład ktory wystepuje w Green Town zwiazany ze znikaniem ciasta podczas robienia, jak administracja dzisiaj napisala na ctrl+r , "wiedziales ze bedzie clean " nikt nie siedzi 15 min i patrzy jak sie pixelowe ciasto robi, akurat bylem palic i chuj znika, nie pisalbym gdyby to byl 1 raz , chyba z 10 raz to juz sie dzieje , kiedy to naprawione zostanie ?
 

Verin

Odp: Green Town
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2023, 00:02:32 »
Moim zdaniem to całe miasto jest to przebudowy, albo do zupełnej zmiany.
Zamysł był taki, żeby to było coś świeżego i żeby to miasto jakkolwiek żyło i istniało w świadomości gracza, w wyszło ice city 2.0.

Miasto jest zrobione zbyt generycznie, jest nawalone małych, brzydkich, wyglądających dokładnie tak samo domków.
Jeśli jest tworzone miasto bez expowisk i questów, które ma być stricte miejscem z domkami, to ok zamysł, ale te domki powinny być różnorodne, kilkupiętrowe, jakieś ville, no cokolwiek innego niż te, które znajdują się tam obecnie.

Jak był update i to miasto powstało to obiegłem całe wzdłuż i wszech, widziałem chyba jeden domek, na końcu miasta, który jakkolwiek przykuł moją uwagę, reszta jest po prostu zrobiona na jedno kopyto.
 

Mrozu

Odp: Green Town
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec 2023, 10:08:57 »
Pisałem już parę razy, że wraz z wejściem letniej aktu to fixnięte będzie  :)