Here you can change website language:

Autor Wątek: [Crusader] Kompletna porażka...  (Przeczytany 9943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arrogante

[Crusader] Kompletna porażka...
« dnia: 04 Grudzień 2016, 23:12:06 »
Witam. Protestuje odnosnie zmian dot. EK'a czyli zmiany leczenia z exany. Nie wiem mrozu, co dokladnie zrobiles, ale EK z dniam dzisiejszym stal sie zerowym blockerem, tracac z tym swoj najwiekszy atrybut, przez co nie ma racji bytu na tym serwie. Dodatkowo buff na Skille 'vise kema' dla Crusadera nie dodaje nic zupelnie. Radze sie przyjrzeć dokladniej tej postaci, przeprowadzic pare testow pod kątem balansu w stosunku do innych profek, bo przyznam ze jestem milosnikiem eka (zapewne nie jedynym) i troche mnie to odrzucilo w tym momencie. W tym momencie expiac, gdy wpadna we mnie dwa edy to jak zatancze na paralu to deska pewna, poniewaz nie ma chuja zebym sie wyleczyl. 85k z sUH co 2sek + 46k co 1sek = mniej wiecej 180k co 2sek na 350k hp to troche malo, nie sadzisz ?
 
Osoby które lubią ten post: Paniczny, Mokry Cytrus

Mocny ziemniak

Odp: [Crusader] Kompletna porażka...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2016, 23:29:56 »
Szkoda gadać! przeciez bylo o wiele lepiej co wy chlopy tworzycie... tak sie grac nie da ide na pierdolonego questa i RP bloczy a ja stoje z tylu bo padam jak szmata... przemyslcie i pozdrawiam :)
 
Osoby które lubią ten post: Arrogante, Mokry Cytrus

Mokry Cytrus

Odp: [Crusader] Kompletna porażka...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2016, 23:33:59 »
Właśnie dobrze pan Arro napisał cały atut Eka poszedł gdzieś... Tylko teraz nadaje się tylko do stania na trainach bo sobie nie poradzę na expie nawet z jednym Edem bo mam 15k lvl i suh mnie leczy 80k a exana 39k tylko razem 120k. Dmg u eka jest małe.
 Patrząc na Ed to też niby mało się manasuje, ale tak ma być to postać magiczna i ma większy dmg... a mianowicie z ssd 17k lvl wali po 32k, a jak mi pisałeś na ctrl + r to ze 5 edów nie może zabić eka tylko nie wiem gdzie ty to widziałeś na jakim serverze bo chyba nie tu.

A tak poza tym Ek na każdym serverze zawsze trzyma się dobrze nawet i przy 5 edach bez siocha. Grałeś kiedy w rl tibie ?? Tam Eka nie zabijesz 3 nawet 4 edami na tym samym lvl.

Na swoim serverze masz dosc trudne Q potrzebny jest Ek tanek dobry a nie ek śmietnik gdzie nie wystoi nawet z siochem.


Rozpatrz te zmianę co wprowadziłeś ; D
 
Osoby które lubią ten post: Arrogante, Mocny ziemniak

Arrogante

Odp: [Crusader] Kompletna porażka...
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2016, 23:40:14 »
Jak teraz lepiej stoi ED/MS potowany, niz EK siochany... No jedyny plus taki ze sioch na dista, ale co z tego jak na warze nie masz full teamu edekow to ek jest zbedny. Do tego profke magiczna leczyc moze kazdy z pota, a eka tylko ed sie sprawdza. Administracja powie, ze tak samo eka moze kazdy leczyc z sUha, chuja prawda, bo ek stoi na poczatku, a ed/ms w srodku, wniosek ? Eka lecza dwie pierwsze osoby a eda kazdy na okolo = lepiej stoi, chyba ze mam latac ekiem w srodku masy, to pozdro.
 
Osoby które lubią ten post: Mokry Cytrus, Mocny ziemniak

Arrogante

Odp: [Crusader] Kompletna porażka...
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2016, 23:57:42 »
Gadalem z mrozem. Powod oslabienia exany = Zbyt dobrze stal. Tu sie zgodze ostatnio bez siocha nie mogli mnie w 5 osob ubic, lecz zmniejszenie leczena z 78k na 48k to troche zbyt duzo - Mrozu poprawil na 58k, czyli 10k wiecej, jezeli to bedzie za malo, mysle ze bedzie to balansowane na bieżąco :) Pozdrawiam, do zamkniecia.