Here you can change website language:

Autor Wątek: [HUNTER] EXHAUSTED MR  (Przeczytany 8506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Can

[HUNTER] EXHAUSTED MR
« dnia: 05 Grudzień 2016, 15:55:02 »
Czołem :)
Zauważyłem jeden jedyny problem profesji palladyna na tym ots, że jeśli wskoczę na utamkę/założę e ring i zacznę się leczyć mrką to biję z broni raz na 5s.. Knight czy druid, nie mają exhausted na broń + mrka, dlaczego palladyn takowy posiada?

Pozdro ;)

plus dodatkowo wspominam, że ten buff na skille dodaje tylko +10 distance co jest znikome jeśli chodzi o hity
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień 2016, 16:00:41 wysłana przez Can »
 

Arrogante

Odp: [HUNTER] EXHAUSTED MR
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Grudzień 2016, 17:51:02 »
Wiec tak. Od kiedy pamietam bylo tak, ze uzywanie itemow, dash i pare innych rzeczy powoduje przerwy w seriach basic attackow u rp. Za to ma pare innych rzeczy, utamke i jakies tam gowna ;d Ale co do balansu na tym serwie to ja wole sie nie wypowiadac. HAIL ED !
 

Massive Attack

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [HUNTER] EXHAUSTED MR
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Grudzień 2016, 18:15:09 »
bo palek to gowno na tym otsie pisze typowi od wczoraj by zwiekszyl heal albo dodal jakiegos potiona na tego palka to typ zlewa to totalnie... ALE CO TAM NAPISZA, ZE PALEK DOBRY OD 20k+ chuj, ze % sa ustawione na tym serwerze na leczenie i wszystko, ale co tam palek i tak najlepszy na 20k! leje
 

Can

Odp: [HUNTER] EXHAUSTED MR
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Grudzień 2016, 18:48:22 »
Wiec tak. Od kiedy pamietam bylo tak, ze uzywanie itemow, dash i pare innych rzeczy powoduje przerwy w seriach basic attackow u rp. Za to ma pare innych rzeczy, utamke i jakies tam gowna ;d Ale co do balansu na tym serwie to ja wole sie nie wypowiadac. HAIL ED !

Na wielu serwerach spotkałem się z tym, że exh broni palka zostało oddzielone od exh np. manaruny i dało się bić podczas mrowania się, więc dlaczego knight może bić lecząc się uhem, a rp już na mrce nie może?
Co mi z utamki jak nie mogę bić z broni podczas gdy się mruje... Pomyśl