Here you can change website language:

Autor Wątek: MROZU PAJAC  (Przeczytany 2265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonimowy

MROZU PAJAC
« dnia: 04 Luty 2021, 16:53:49 »
WITAM.
NIE BĘDĘ SIĘ SPUSZCZAĆ NAD TYM OTSEM, TYLKO CIEKAWI MNIE ZA CO ZBANOWAŁEŚ MI KONTO SKORO I TAK TU NIE GRAM, LOGOWAŁEM RAZ NA 2 TYGODNIE W CELU UTRZYMANIA KONT ŻEBY NIE TRAFIŁY NA AUKCJE.
NICKI:
1. Chupa Chups
2. Drink
3. FENOLOFTALEINA
4. High Life
7. Quick
8. Szefowa Kawa
9. TETRAHYDROKANNABINOL
10. Your Crush

Odjebało Ci już od tej kasy gównojadzie.
THFU NA KURESTWO
JAK USUNIESZ TEN POST TO OBIECUJE CI, ŻE POŚWIĘCE SWÓJ CZAS I ZASPAMIE CAŁE TWOJE FORUM, ŻE BĘDZIESZ TO USUWAĆ LATAMI.
 

Mrozu

Odp: MROZU PAJAC
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2021, 17:16:53 »
Uwielbiam takie popisy kultury osobistej  ;D
Co do bana to nie wiem, ale obstawiam, że zostawiałeś gdzieś na XLOGU jakieś postacie poza trainerami, żeby nabijały czas online, a nie były kickowane, bo akurat 28 za to banowałem pamiętam. Skoro nie grasz to co się przejmujesz?  :-\ Szkoda, że takie niskie poziomy, bo za takie wyzywanie należałoby je rozdać na facebooku.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2021, 17:18:57 wysłana przez Mrozu »
 

Anonimowy

Odp: MROZU PAJAC
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2021, 17:30:15 »
Szkoda, że jesteś zjebany, regulamin nigdzie nie zabrania xloga, stąd też brak mojej kultury w stosunku do takiego gówna jak Ty ;]
Poza tym kopiowanie go z innego otsa, nie oznacza, że nie musisz go znać, nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania, taka przestroga na przyszłość w życiu, nie tylko Internecie.
Ps. tu nie chodzi o postacie, a o zasady  ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2021, 17:37:04 wysłana przez Anonimowy »
 

Mrozu

Odp: MROZU PAJAC
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2021, 17:58:02 »
Akurat regulamin był przez nas redagowany i masz tam coś takiego jak:
Cytuj
W przypadku gdy w regulaminie brak jest jakiejś kwestii lub przypadku decyzje o działaniu podejmuje administrator serwera.
To, że Ty myślisz, że w ten sposób będziesz miał non-stop postacie zalogowane to nie znaczy, że my na to pozwolimy. Co do życia w realu to naucz się odgraniczać internet, a życie prawdziwe, bo za bardzo widzę je łączysz. Temat nie ma żadnego sensu, ja go zamykam i na tym temat kończę, nie usuwam, niech sobie czyta kto chce jak Ci tak na tym zależy.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik