Here you can change website language:

Autor Wątek: Wystawa nieaktywnych postaci  (Przeczytany 3220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elvin

Wystawa nieaktywnych postaci
« dnia: 28 Czerwiec 2020, 14:02:53 »
Siemanko, mam taką propozycję żeby na stronce dodać zakładkę gdzie będą pokazywać się postacie które są nieaktywne dłuższy czas, i zostaną wystawione za np tydzień. Będzie wtedy można zobaczyć za ile dni zostanie wystawiona i ułatwi to sprawę bo nie będzie trzeba wchodzić cały czas na stronę czekając na coś fajnego. A tak będzie można sprawdzić i osoby które kupują tak konta nie będą musiały cały czas wchodzić na stronne licząc że akurat w tym momencie będzie jakaś dobra postać która go interesuje.
 

Riss

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2020, 09:28:07 »
Jeśli wprowadzi taką opcje nie zobaczysz nawet kiedy postać znika

Boty same będą kupowały te postacie co do sekundy xd
 
Osoby które lubią ten post: Grabek, Danielox

GalAnonim

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2020, 12:34:10 »
zróbcie coś z tymi boterami bo normalni ludzie też chcieliby mieć możliwość kupienia danej postaci, a nie jedne a te same osoby je kupują.

Może jakiś kod captcha czy coś w tym stylu.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Riss

Rumeye

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipiec 2020, 13:01:39 »
Dużo różnych osób zauważyłem kupuje te postacie, nie wiem o co ból dupy. Już wystarczająco zjebaną opcją są nowe ceny tych charów.

Swoją drogą kod captcha byłby bardzo niesprawiedliwy, czasami trafiają się kody które są totalnie nieczytelne albo słabo, a takie które można od razu przepisać
 

GalAnonim

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Lipiec 2020, 13:13:35 »
Ból dupy o to że kupują ludzie na botach, a Tobie sie to nie podoba bo głownie Ty je kupujesz z bota i najwięcej Ty byś na tym stracił.

Cod captcha można w milisekunde odświeżyć na inny jak jest nieczytelny.

Tutaj normalny gracz bez bota, vps'a z 10 charami, 10 mckow nic nie znaczy. Questa nie zrobi, postaci nie kupi bo ktoś z botów wykupuje, nie poexpi bo odrazu wpadną i go zabiją.

Myślę że to powinno się zmienić bo każdemu właścicielowi serwera zależy na unikalnych graczach a nie na 50 mckach. A takimi zachowaniami unikalni gracze są odstraszani.

Ten serwer to nie tylko Frontszejro i Sztywno, ale inni gracze który też chcą miec możliwość na zarobek pp które są niezbędne na tym serwerze.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2020, 13:16:46 wysłana przez GalAnonim »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Rumeye

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Lipiec 2020, 13:34:53 »
Mi się to często udawało, bo mam dobry komputer i internet. Jak to mówią, niech wygra lepszy. Ale wiem że dużo osób to kupuje, kilku z mojej gildii i nie są to boty. Były momenty, że wszystkie postaci przelatywały mi koło nosa, bo byłem wolniejszy, cóż zrobić.
Przecież na każdego chara który wychodzi czeka z 20 osób, więc z automatu szanse na sukces masz 5%.
 

GalAnonim

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Lipiec 2020, 13:43:27 »
To czemu tak ten kod captcha sie boli? Nie wiem kogo chcesz oszukać tutaj. Nie rozumiem tylko po co ludziom którzy mają w chuj pp ciągle ich więcej.

Specjalnie ostatnio sprawdzałem i na 3 laptopach ustawiłem auto refresha, a mam bardzo dobre laptopy i na żadnym nawet nie wyświetliła mi się ta postać.

Nadal uważam że ten kod captcha byłby spoko.

Nawiązując do tego co piszesz, to wystarczy że jedna osoba z tych 20 osób ma bota i już żadna nie ma szans, dlatego dla mnie to jest bez sensu.

Albo usunąć z strony informacje, o właścicielach domków i domków do przejęcia komornikiem, tylko zostawić informacje z wolnymi domkami. Wtedy wszystkie te boty będą na chuja potrzebne, tylko szczeście się bedzie liczyć, chyba że ktos ma czas latać po domkach, sprawdzać właścicieli i sprawdzać kiedy się logowali.

Swoją drogą co to  za gra, kupowanie postaci botem, expienie botem, lowienie botem, wszystko inne botem, a pozniej się dziwić że na 1300 graczy latają dwie ekipy po 20 osób i sie biją.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2020, 13:49:26 wysłana przez GalAnonim »
 

Mrozu

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Lipiec 2020, 14:21:06 »
Captcha nikomu nie przeszkadza, będzie bardzo prosta, jedynie czemu zapobiegnie to botom.
Wprowadzimy ją w ciągu 24 godzin.
 
Osoby które lubią ten post: Riss, GalAnonim

Mrozu

Odp: Wystawa nieaktywnych postaci
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Lipiec 2020, 12:52:53 »
Dodana.