Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu, nie odpisujący na wiadomości  (Przeczytany 1676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grabek

Mrozu, nie odpisujący na wiadomości
« dnia: 04 Wrzesień 2020, 23:58:05 »
Witam,
chciałbym poruszyć temat, który mnie nurtuje od dwóch dni.
Czy Ty @Mrozu  mógłbyś mi wyjaśnić dlaczego zabrałeś mi mojego msa oraz pozostałe postacie na koncie?
Leże chory w łóżku cały tydzien, dostaje telefon od Widiana w którym mówi mi, że mam bana z powodem x.
Jak sie potem dowiaduje nie od Ciebie, ani nikogo z administracji to rzekomo za jakiś handel za prawdziwe pieniadze, powiedz mi mrozu
w jaki sposób sobie to ubzdurałeś i jeszcze lepsze pytanie, KTO BY NA TYM OTSIE JESZCZE CHCIAŁ KUPIC PUNKTY, ALBO POSTAĆ SKORO GRA TU TYLKO NASZA GILDIA?
Widian napisał do ziomka jakiegoś żeby wszedł na tsa, a ty mu wypierdalasz bana i mówisz, że to oczywiste, że sprzedaż za PLN.

Czy Ty tego otsa prowadzisz rzetelnie, czy sobie robisz co Ci sie podoba na nim, tzn zabierasz ludziom postacie, które ludzie expią kilka miesięcy tak o?
Nie mając rzetelnych dowodów zabierasz mi msa, rozumiem, że jesteśmy jedyną gildią na otsie, i każde nasze "potknięcie" traktujesz jako  dobry powód do wyjebania nas, żeby RPG grajki sobie mogły pograć.

Najpierw nie wygrywam konkursu, mając o 12 głosów więcej od krzyża, wygrywa krzyżu, teraz zabierasz mi postać za dowody wyssane z palca, dodajesz supporty na otsa, na otsa na którym respów nie ma bezkarnie wpierdalasz się dziesięcioma charami NON-PVP na otsie PvP, naprawde, jeżeli już nie wiesz jak masz utrzymać przy życiu otsa to go zresetuj, zapewniam Cię, że więcej osób by weszło Ci po restarcie, pokupywali by kilofy i miałbyś dolary zamiast oczu.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że dojdziemy wspólnie do porozumienia bez banowania mi konta na forum i nie odpisywania na wiadomosci  :-X
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2020, 00:49:52 wysłana przez Grabek »
 
Osoby które lubią ten post: Pietrek Kogucik

Pietrek Kogucik

Odp: Mrozu, nie odpisujący na wiadomości
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2020, 00:36:22 »
#mrozupopalonestyki #makegrabekgreatagain from Animal
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Mrozu

Odp: Mrozu, nie odpisujący na wiadomości
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2020, 01:51:46 »
Co do postaci to nie moja wina, że do tej postaci ma dostęp Widian (chociaż z tego co ludzie mi pisali Ty też w to byłeś zamieszany) i on za jej pomocą zaprasza na tsa gdzie sprzedaje.


No, a jeżeli chodzi już o sam konkurs to myślę, że sam cytat wystarczy:
Cytuj
18:04 Grabek Widian bracia [651]: GITY WCHODZIC NA GRUPE REXIA.PL  i glosowac na domek nr 9, kto zaglosuje dostaje itemek jakis fajny ❤ kto zaglosowal pisac priv dam Cos! 😃

Skończcie proszę ciągnąć ten temat, kto mnie zna ten wie, że nie banowałbym bez dowodów.
 
Osoby które lubią ten post: Simon, GalAnonim