Here you can change website language:

Autor Wątek: Stamina!  (Przeczytany 3324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tejo

Stamina!
« dnia: 26 Lipiec 2017, 12:24:43 »
A więc tak, jest okej, że Mrozu w końcu naprawiłeś stamine, bo w końcu staminer ma jakąś wartość i wgl, ale z drugiej strony jest on dostępny głównie z SMS Shopa-to tak średnio bym powiedział zachęca, więc po czasie, gdy ktoś długo expi musi dać xloga żeby stamina się zrespiła bo nie widzę sensu dostawania śmiesznego % expa. I tutaj moja propozycja- nie zapominajmy, że to EVO i raczej wszystko prócz Staminerka jest MEGA ŁATWE do zdobycia, więc proponował bym wprowadzenie questa, który dajmy na to możemy wykonać raz na dwa/trzy dni i otrzymamy z niego Staminera/Frag Remove do wyboru. I tak wiem, że było (lub nadal jest, nie orientuje się) takie wyzwanie, ale nie oszukujmy się ten quest był/jest mega prosty a jedynym mankamentem jest jego długość, nikomu normalnemu raczej się nie chce tyle czasu robić tak monotonnego questa :) . Moim zdaniem lepiej żeby był średnio długi, ale za to dosyć trudny, żeby bossy miały bardzo dużo HP i sporo biły, żeby bez EK z dużym poziomemi bez sio na niego nie dało rady się tego dokonać. To taki zarys mojego pomysłu mam nadzieję, że jakoś to rozpatrzysz :P Pozdrawiam <3
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: Stamina!
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lipiec 2017, 12:52:43 »
Stamina wylatuje z bossow na golden ticket :) dostajesz tez pp na level za ktore mozesz kupic stamine... Czego ty jeszcze chcesz typie.
 

Tejo

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lipiec 2017, 13:37:18 »
Z szacunkiem no name ;) wiem ze jestes gowienko i bys nie ogarnal takiego quescika :) kolejna rzecz ile masz tych pkt za lvl a ile kosztuje stama :* i jak chcesz to bij sobie bossy ja wole quest, bez pozdrowien retardziku ;*
 

PsychoEli

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lipiec 2017, 15:53:29 »
Pomysł bezsensowny normalny "OGARNIĘTY"gracz ogarnia stamine bez problemu ale widzę że z ciebie niezły grajek skoro chcesz mieć wszystko pod nos podane ;p
 

Tejo

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lipiec 2017, 16:37:51 »
Pod nos typie
 

Tejo

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lipiec 2017, 16:42:25 »
I jeszcze cos "ogary" taki quest juz byl na poprzedniej edycji (nie pamietam ktorej) i bylo okej, i co do itemek to nie mam z nimi problemu tym bardziej z misiami, ale cos bd pierdolil  ;)pokaz sie najpierw na tym evo potem wyrazaj opinie
 

KaKe HeRe

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Lipiec 2017, 17:22:39 »
Tak byl quest i to nawet jak Staminka kosztowala 200PP i jakos nikt nie narzekal ze masz cos pod nosem...

Teraz jakies gownograjki chuj wie skad cos pisza.


Quest Stamina? Jak najbardziej na TAK.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Arrdo

Odp: Stamina!
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Lipiec 2017, 22:23:16 »
Popieram Tejo. No name żegnam.... jak wam się uśmiecha słać eski żeby expić wasz wybór.