Here you can change website language:

Autor Wątek: Cos tu jest nie tak  (Przeczytany 19812 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Galba

Cos tu jest nie tak
« dnia: 12 Listopad 2018, 17:07:59 »
Coraz wiecej rzeczy zaczyna wariowac na servie i tak sie zastanawiam czy Mrozu wkoncu to ogarniesz???

*Mialbyc super update w niedziele miala byc dodana mr ze spellem leczacym (czyli cos o czym ludzie mowia od poczatku servera xD), i oczywiscie nic nie ma.
Mialbyc system do pz, czyli cos kluczowego do grania i tez oczywiscie nic o tym nie slychac (btw system do wylaczania respa na 2 minuty jest raczej lepszy niz jakas niewidka bo mozna go tez uzywac na warach - wkuriwajace jest to, ze rzucasz mw i respia sie na niego moby)


*Zamek w tej chwili to jakis zart. w czwartek dajesz tp kingowi w trakcie eventu bo nagle stwierdzasz, ze typy nie maja szans na podejscie do kinga, i powinno byc inaczej (ok spoko jak nie potrafia i chcesz to zmienic to to zmien ale po evencie a nie w trakcie). W niedziele znowu mamy kinga na red hp i co? I znowu w trakcie eventu robisz, ze king jest niesmiertelny....
Jak dla mnie to za takie akcje to gildi wicked nalezy sie za to jakas rekompensata.

*Nieprzemyslane zmainy exp stagy, ta zmiana expu tylko dla mnie, tylko od 370k (w dodatku bez zadnej informacji na ten temat) i ziwekszenie expa dla kazdego innego to tez dobry pomysl, ja wbijalem 5k przez 3 dni jak typy powibjaly po 30k+??  NO SERIO? xDDD
++ Ten oporowy exp x 30 od 400k gdzie bedzie sie odrabiac deda 5h conajmniej tez jest smieszny.

*Nagla zmiana staminerow od 370k gdzie niby bylo o tym wiadomo bo na poprzedniej edycji tak bylo?? A skad ja mialem o tym wiedziec? Nigdzie na stronie ani w server info nie bylo takiej informacji, wiec jak dla mnie to znowu zmieniles to specjalnie dla mnie, albo zrob to teraz dla kazdego od 300k albo usun to w ogole.

Ogolnie tak na przyszlosc zmiany robione nagle bo jeden typ za szybko expi sa chujowe.

Rzeczy do dodania:
1.Dodaj czas do next predatora w zakladce dzisiejsze eventy
2.Miales dodac pvp event z ktorego beda exp coiny, ale nic sie nie dzieje. Dodales event na stamienra xD. Dodaj jakas nowa opcje do zdobywania exp coinow bo chujowe jest to ze trzeba sobie pzrychodzic 5 mckami na bossa zeby moc gdzies wejsc.
3.Zmien ten exp stage od 400k (mowisz ze ja za szybko expie ale to sie chyba zmieni teraz, wszyscy powbijali 300k to zaczna po mnie wpadac i chbya tak szybko nie bede expic, prawda koledzy???)
4.Gubienie pz system
5.Mr i sio system (ogolnie wystarczy ze dodasz pota zamiat mr tak jak ci mowilismy wczesniej ale ty zaczales cos kombinowac ze to ma tez by dla paladyna xD. dodaj pota, albo lepiej zamien kazda mega mr w mega potiona i chyba bedzie dalo sie potowac i siochac nie? Chodzi tylko o to zeby tylko magi mogly tego uzywac.)
6.Golden falcona dalej na serverze nie widac
7.Zmien daily taski u Karoliny z max 15 na nieograniczona ilosc
8.Dodaj mozliwosc ladowania staminy w domku tak samo jak w dp
9.Dodaj scyzoryk na otsie
10.Zmien non pvp na bossie


aha i jeszcze jedno
https://gyazo.com/2ddd87360676a65db45cb7c41f5445c2

czekamy na odpowiednie bany
 

Rufik

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2018, 17:11:54 »
Proszę Cie Galba nie rozśmieszaj mnie z Zamkiem, przegraliście i nagle rekompensata? spoko to dla wszystkich gildi, które wcześniej przegrały, albo nie brały udziału dostają 100 staminerów i prywatne respy
co ty na to? To Mroza server i może robić co mu się tylko podoba, a to że przegraliście to już musisz się z tym pogodzić.
 
Osoby które lubią ten post: Ahmed Detonuje

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2018, 17:17:17 »
Przegralismy bo mrozu zaczal robic jakies zmiany w trakcie eventu, king mial red hp i event byl juz konczony jak sie go nagle zabic nie dalo
 

Sung

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2018, 17:18:09 »

*Zamek w tej chwili to jakis zart. w czwartek dajesz tp kingowi w trakcie eventu bo nagle stwierdzasz, ze typy nie maja szans na podejscie do kinga, i powinno byc inaczej (ok spoko jak nie potrafia i chcesz to zmienic to to zmien ale po evencie a nie w trakcie). W niedziele znowu mamy kinga na red hp i co? I znowu w trakcie eventu robisz, ze king jest niesmiertelny....
Jak dla mnie to za takie akcje to gildi wicked nalezy sie za to jakas rekompensata.

Jak już, miał zółte to po pierwsze. Po drugie, wyjebalismy was od Kinga i nie zmienil tego w trakcie jak wy go biliscie, tylko jak my go bilismy
 

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopad 2018, 17:23:44 »
I co z tego skoro i tak zadalismy juz wiecej dmg w kinga niz wy mielsicie szanse?
 

ClerNiseQ

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2018, 17:25:12 »

*Zamek w tej chwili to jakis zart. w czwartek dajesz tp kingowi w trakcie eventu bo nagle stwierdzasz, ze typy nie maja szans na podejscie do kinga, i powinno byc inaczej (ok spoko jak nie potrafia i chcesz to zmienic to to zmien ale po evencie a nie w trakcie). W niedziele znowu mamy kinga na red hp i co? I znowu w trakcie eventu robisz, ze king jest niesmiertelny....
Jak dla mnie to za takie akcje to gildi wicked nalezy sie za to jakas rekompensata.

Jak już, miał zółte to po pierwsze. Po drugie, wyjebalismy was od Kinga i nie zmienil tego w trakcie jak wy go biliscie, tylko jak my go bilismy
Na castle najpierw was zablokowalismy zebyscie nie mogli przejsc, a swietny god zaczal was tepac zebyscie dobiegli do kinga XD. Potem jak king mial red hp czyli zbilismy mu minimum 70%. Wiec zamek powinien byc nasz, ale zaczeliscie go leczyc, a potem king zaczal sie leczyc ze nie dalo sie go zbic. Swietna zmiana w trakcie trwania zamku. A powiedzcie mi na jakiej tibii jest cos takiego ze bijesz bossa, ktos przybiega wyleczy go i to on dostaje z tego bossa loota? Dmg leczony nie liczy sie nigdzie.
 

Sung

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopad 2018, 17:30:09 »
Mrozu nas zaczal teleportowac? XDDDDDDDDDDDDDDDD Co Ty gosciu piszesz wlasnie? Wjebalismy sie na dach i schodzilismy, zajebalismy 2 waszych typow i polecielismy na zamek


KINGa nie moze leczyc zwykły typ, chyba ze o czyms nie wiem. On mial zawsze regeneracje wiec go nie bilismy przez chwile, bo gdybysmy go dobili to zamek bylby wasz
 

Galba

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Listopad 2018, 17:34:37 »
Mrozu nas zaczal teleportowac? XDDDDDDDDDDDDDDDD Co Ty gosciu piszesz wlasnie? Wjebalismy sie na dach i schodzilismy, zajebalismy 2 waszych typow i polecielismy na zamek


KINGa nie moze leczyc zwykły typ, chyba ze o czyms nie wiem. On mial zawsze regeneracje wiec go nie bilismy przez chwile, bo gdybysmy go dobili to zamek bylby wasz


co typierdolisz jak Mrozu sam sie przyznal ze kinga zmienil xD
 

Sung

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopad 2018, 17:36:23 »
Przeicez kruwa gosciu, king mial zawsze regeneracje, tylko nie taka duza jak teraz
 

Rufik

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Listopad 2018, 17:39:15 »
Cytuj
aha i jeszcze jedno
https://gyazo.com/2ddd87360676a65db45cb7c41f5445c2

Gościu kup okulary, 2 postacie Cie nie biły xdddddd

Fioletowy i ponton stoją i sie dymią xdddd
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2018, 17:40:52 wysłana przez Shaman »
 
Osoby które lubią ten post: Ahmed Detonuje

On_Wstal_stary_wstal

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopad 2018, 17:42:24 »
UNO DUO TRIOS QUATROS CZY JAK TO SIE PISZE GALBA KURWO BEZ R ZAMKNIJ PYSK. RAZ MROZU NIE TEPNAL NIKOGO JEDYNIE KOGO TEPNAL TO CIEBIE PRZEGRYWIE ZYCIOWY BO SIE SPLAKALES O ZAMEK XD JEBAC CIE TO "LAZ" BO R NIE UMIESZ WIESZ DAM CI FAWORKI TROCHE DWA / SSIESZ PENTO PRZEGRYWASZ A W PIZDE DOSTAJESZ XD BEZ OPORU WIDZE DALEJ CO????????????????????????????? KTO TO NAPISAL KOLESZKO CHCESZ BANA DLA TYPA CO WBIEGL 4 MC A BIL CIE 2 harami a 2 stalo i nic nie robilo? CIEKAWIE GALBA CI POWIEM ROZPLACZ SIE DALEJ O ORSHABUNDE TY SKURWYSYNSKI JEBANY 16 LETNI HIPISIE WYZYWASZ SIE TU BO PRZEGRYWASZ OTS ? WIDZISZ ZE FREESTYLE POWER DOSTALO? I BEDZIE WIEKSZY POWER NA DNIACH ;) MORDKO ZOBACZ ODWROC TABELE BEDZIESZ NA CZELE I TO W MOIM PRZYPADKU SIE SPRAWDZA XD TEPISZ KAZDEGO WYZYWAJAC I WPADAJAC NA EXPY PO 6 OSOB A TERAZ PLACZ nA FORUM ANKIETA BAN DLA WICKEDOW AKTUALNA POLECAM GLOSOWAC I SZYBKO PLACZ SIE SKONCZY ! BEZ PODJAZDU POZDRAWIAM GARBE LOVKI.. JAK CIE W DOMU TERRORYZUJA TO SIE W INTERNECIE NIE NAPINAJ TYLKO JEBNIJ BARANA W SCIANE A SORY  BALANA
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Listopad 2018, 17:43:10 »
Z tym teleportem od mroza sie nie zgodze ;> Wchodzilismy przez daszek. King miał yellow. moge nawet cama z castle wyslać.

⚡GG:50619121
 

Levusek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Listopad 2018, 17:44:38 »
Jesteś jakiś walniemy? Kinga nie leczyliśmy... Płaczesz jak 10 latek, jutro kolejny Castel odzyskacie i po kłopocie, już tak nie rycz. Gdzie nas Mrozu teleportował? Jesteś jebany petwocem... Pfu Ci na mordę pajacu.

Żadnej zakładki kiedy predator nie powinno być... Chcesz wiedzieć kiedy jest to rusz swoje dupsko i idź sobie sprawdzić w promie, a nie tylko płaczesz o exp.

Exp coinsy mają swoją wartość... Nie dodawaj nic takiego co ten kretyn pisze.

Taskow nie dodawaj bo chcę więcej exp i tyle, nikt inny o to nie płacze,  nie wiedziałeś,  że jest 15 i tak szybko zrobiłeś to tylko Twój problem.

Żadnej zmiany non pvp na bossów bo takie 100k co zaczynają grać nic nie dostaną,  a tak dzięki exp coinsowi mogą kupić itemki ;)

Gubienie pz,  na każdym etapie w jakiś sposób zgubisz pz,  góra zajmuje to 5min, a że  jesteś idiotą to Tobie 10.

Na chuj Ci lądowanie  staminy w domku? Bo tego nie rozumiem.

Scyzoryk? Nie rób kurwa vesti z rexia... Naucz się używać wiele rzeczy ;)



Golden talon --> jedyny dobry pomysł
 

Ahmed Detonuje

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Listopad 2018, 17:49:07 »
Galba ty pecie gaszony przez dzieci z przedszkola, jak byś kurwo nie był rozpieszczonym bachorem to byś wiedział co to przegrana, ale widze kurwiu mały musisz miec wszystko podane na tacy, a tak na prawda chuj ci w ucho
 
Osoby które lubią ten post: Frosto, Sung, Rufik, On_Wstal_stary_wstal, Levusek

On_Wstal_stary_wstal

Odp: Cos tu jest nie tak
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Listopad 2018, 17:49:53 »
WYGRALES INTERNET XD
 
Osoby które lubią ten post: Frosto, Rufik