Here you can change website language:

Autor Wątek: ??  (Przeczytany 7251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galba

??
« dnia: 07 Listopad 2018, 19:53:39 »
Wyjasni mi ktos z szanownej administracji co sie dzieje z charem Maxer?
czemu char ma co chwile bana? czemu zmienia konto co 5 minut? Jezeli char zostal sprzedany to czemu nie ma deleta??

535   Zmiana w regulaminie: od teraz próby sprzedaży postaci za prawdziwe pieniądze będą kończyły się trwałą banicją, a postać będzie wystawiana na aukcje postaci.
 

MALIN

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: -6
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2018, 20:27:45 »
Postac została sprzedana za 50 zl osobiscie przeze mnie dla typa ktory itak nie ma tej postaci wiec masz dac perma na ta postac.Wedlug twojego regulaminu tak powinno byc zrobione ale ty sam sie do niego mrozu nie stosujesz.
 

Sung

Odp: ??
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2018, 20:35:24 »
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

On_Wstal_stary_wstal

Odp: ??
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2018, 20:36:18 »
a postać będzie wystawiana na aukcje postaci.
Tyle w temacie dziękuje i pozdrawiam dzięki za hara btw :) 10 k pkt za takiego hara? mehh.. łatwo na opence teraz będzie.
 

Mrozu

Odp: ??
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2018, 20:50:47 »
Nie rozumiem, o co chodzi, była próba sprzedaży postaci za prawdziwe pieniądze więc postać została zbanowana i wystawiona na aukcje za 10 000 punktów.
Raz zmieniła tylko ownera, bo przed banem wystawił cwaniak tę postać na wymianę z inną postacią czego nie zauważyłem i godzinę później wymiana się dokonała i postać zmieniła właściciela, ale przywróciłem ją na poprawne konto, które zapłaciło te 10 000 punktów.
 
Osoby które lubią ten post: Sung, Jankos

MALIN

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: -6
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad 2018, 21:14:34 »
Ty mrozu dalej nie rozumiesz ze postac została sprzedana przed banem dla chlopa ktory zapłacił 50 zl i w momencie gdy juz on był zalogowany i wystawił postac dla siebie ty dałes bana na konto i wystawiles dla dzieciaczka który mnie podjebał do ciebie zeby oczywiscie zarobic PLNY.
Zmieniłes regulamin :Zmiana w regulaminie: od teraz próby sprzedaży postaci za prawdziwe pieniądze będą kończyły się trwałą banicją, a postać będzie wystawiana na aukcje postaci.
Smiało mozna stwierdzic ze to wlasnie kurwa Ty mrozu jestes w tym wszystkim nieuczciwy i kurwa pazerny do obłedu.
Ostatni raz wchodzilem na tego otsa ktory itak dalej jest nie zbalansowany.
 

Sandal

Odp: ??
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopad 2018, 21:19:20 »
Nie rozumiem, o co chodzi, była próba sprzedaży postaci za prawdziwe pieniądze więc postać została zbanowana i wystawiona na aukcje za 10 000 punktów.
Raz zmieniła tylko ownera, bo przed banem wystawił cwaniak tę postać na wymianę z inną postacią czego nie zauważyłem i godzinę później wymiana się dokonała i postać zmieniła właściciela, ale przywróciłem ją na poprawne konto, które zapłaciło te 10 000 punktów.


Po Pierwsze to nigdzie nie było pisane na tibi że była próba sprzedaży , wiec jak się dogadali na TS to nie twoja sprawa i chuj cie to obchodzi .
Po drugie jesteś noob , bo przerzucałeś tego chara co chwile między kontami i banowałeś.. ...
 

Mrozu

Odp: ??
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Listopad 2018, 21:22:29 »
@Malin
To, że ktoś zapłacił Ci 50 PLN to jest tylko i wyłącznie oszustwo z Twojej strony, bo wiedziałeś, że nie można tak sprzedawać, a jego naiwność, że myślał, że nie postąpię zgodnie z regulaminem, na Twoim miejscu oddałbym mu to 50zł. Co do zmiany regulaminu zrobiłem ją ze względu na to, że wszyscy gracze, którzy handlują postaciami za punkty pisały, ze to nieuczciwe, że ktoś próbuje sprzedać na lewo postać, a dostaje bana tylko na 3 dni.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2018, 21:24:12 wysłana przez [GOD] Mrozu »
 

Mrozu

Odp: ??
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2018, 21:23:34 »
@Sandal
Pisał na Tibi, że sprzeda postać i każdy Ci to może udowodnić, bo dostawałem masę reportów czemu nic z tym nie robię to odpisywałem, że potrzebuje dowodu, aż w końcu ktoś go nagrał na tym TS'ie.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2018, 21:28:10 wysłana przez [GOD] Mrozu »
 

JebacWickedow

Odp: ??
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Listopad 2018, 21:27:06 »
we zbanuj tych wickedow same problemy z nimi
 

chujozord

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Listopad 2018, 21:32:26 »
Co do zmiany regulaminu zrobiłem ją ze względu na to, że wszyscy gracze, którzy handlują postaciami za punkty pisały, ze to nieuczciwe, że ktoś próbuje sprzedać na lewo postać, a dostaje bana tylko na 3 dni.

Tak i dlatego dodales mozliwosc zeby potem mozna bylo kupic to za pkt. Nie lepiej bylo zeby postac byla odrazu zbanowana? NIE BO MROZU MUSI TEZ ZAROBIC.

 OSTATNI RAZ ZAWITALEM NA OTSA

NIE POZDRAWIAM
 

DRAXO

Odp: ??
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Listopad 2018, 21:45:18 »
Jedna wielka brechta. Chłop wszedł na mrozu OTS i expil w chuj czasu, sprzedał czas który poświęcił na tego otsa za drobne 50zl. Zarabiasz na tym otscie tysiące więc co Ci robi taka postać która jest sprzedana za 50zl powiedz bo to jest ciężkie do zrozumienia. Daj nr konta wyślę ci przelew, porespisz mi exp bugi wbije 400k i zrobimy ze mną ta sama akcję co z Malinem. Zastanów się Mrozu, wyciągniesz 2x tyle za druida, poświęcę się aby zobaczyć jak Cię zadowala pieniązek. Druga kwestia malin powinien oddać 50zl? To Ty oddaj chlopowi 10k pkt bo ta postać będzie wbijała dziennie 800 leveli na bosie a ezpiolka będzie tylko spadać. Pozdrawiam Januszem Biznesu
 

Sung

Odp: ??
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Listopad 2018, 21:47:35 »
Wyjdz z domu Draxo w koncu, bo widze ze nie masz co robic tylko wylewasz swoje bole i zale na forum tibijskim XDDDDDDDDDD
 

MALIN

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: -6
    • Zobacz profil
Odp: ??
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Listopad 2018, 22:05:56 »
@Malin
To, że ktoś zapłacił Ci 50 PLN to jest tylko i wyłącznie oszustwo z Twojej strony, bo wiedziałeś, że nie można tak sprzedawać, a jego naiwność, że myślał, że nie postąpię zgodnie z regulaminem, na Twoim miejscu oddałbym mu to 50zł. Co do zmiany regulaminu zrobiłem ją ze względu na to, że wszyscy gracze, którzy handlują postaciami za punkty pisały, ze to nieuczciwe, że ktoś próbuje sprzedać na lewo postać, a dostaje bana tylko na 3 dni.
Jeszcze kurwa smiesz pisac ze to oszustwo z mojej strony? Oszustem jestes ty mrozek.Jeszcze probujesz mi wcisnac kit ze regulamin został zmieniony na prosbe graczy? Robisz głupka z nas czy z samego siebie?

Zbalansuj w koncu otsa dla chłopakow zamiast robic jakis spierdolony serek ivent i inne nie istotne gowna
nie pozdrawiam cie
 

Sung

Odp: ??
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Listopad 2018, 22:09:09 »
@Malin
To, że ktoś zapłacił Ci 50 PLN to jest tylko i wyłącznie oszustwo z Twojej strony, bo wiedziałeś, że nie można tak sprzedawać, a jego naiwność, że myślał, że nie postąpię zgodnie z regulaminem, na Twoim miejscu oddałbym mu to 50zł. Co do zmiany regulaminu zrobiłem ją ze względu na to, że wszyscy gracze, którzy handlują postaciami za punkty pisały, ze to nieuczciwe, że ktoś próbuje sprzedać na lewo postać, a dostaje bana tylko na 3 dni.
Jeszcze kurwa smiesz pisac ze to oszustwo z mojej strony? Oszustem jestes ty mrozek.Jeszcze probujesz mi wcisnac kit ze regulamin został zmieniony na prosbe graczy? Robisz głupka z nas czy z samego siebie?

Zbalansuj w koncu otsa dla chłopakow zamiast robic jakis spierdolony serek ivent i inne nie istotne gowna
nie pozdrawiam cie
Jak tak czytam twoje(nie z dużej, bo nie mam do ciebie szacunku) wypowiedzi, to utwierdzam się w przekonaniu że jest coś z tobą nie tak. Tak, oszustem jest Mrozu bo wjebal ci postać na aukcje za to że sprzedawałes ja za PLN no gościu, nie ośmieszaj się xD