Here you can change website language:

Ankieta

Jesteś za zmianą działania wędki poziomowej?

tak
1 (25%)
Nie
3 (75%)

Głosów w sumie: 4

Autor Wątek: Zmiana w "Wędką poziomowa"  (Przeczytany 1638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BYONE

Zmiana w "Wędką poziomowa"
« dnia: 17 Październik 2019, 16:34:10 »
Siema, udało mi się dorwać wędkę poziomową niestety strasznie się rozczarowałem wyławiając taką wędką na poziomie 600 otrzymałem 7 lvl próbując wyłowić na 200k dostałem 10 lvl a próbując wyłowić na 400k - 500k postaci był "napis jesteś za stary na łowienie"
mam propozycje tak by dla każdego było to uczciwe nikt na 200k nie będzie łowić gdzie 10 lvl co minute to 600 lvl na godzinę gdzie na 200k lvl to jest śmieszny żart,
Proponuję 0 lvl Fishing wędką poziomową wyławiamy 1 lvl + dochodzi nam trochę do skilla w fishing.
10 lvl Fishing = każde wyłowienie = 5 lvl
20 lvl fishing = 10 lvl za każde wyłowienie.
i co każde 10 lvl fishing +5 lvl za każde wyłowienie.
lvl fishing trochę ciężko się wbija "Dodatkowo wraz ze złowionymi przedmiotami rośnie nasz Fishing, którego już niedługo będziecie mogli wymieniać na poziomy." tak więc wymienianie powinno dawać w stylu masz większy fishing tym więcej lvl łowisz.
w chwili gdy zdobywamy wędkę i okazuję się że większość graczy nie może jej używać jest to bardzo niesprawiedliwe.
Pozdrawiam, BYONE.
 

Mrozu

Odp: Zmiana w "Wędką poziomowa"
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2019, 12:10:48 »
Ta wędka jest przystosowana właśnie dla graczy z mniejszym poziomem, między 100-400k (dodaje od 5 do 10 poziomów losowo), dodanie fishinga do niej też odpada, bo nie mogą jej używać topowi gracze. Nie wszystko jest dla każdego.