Here you can change website language:

Autor Wątek: NELFISEK  (Przeczytany 6025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NELFISEK

Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Marzec 2022, 19:12:59 »
wtedy właśnie zacznie się gra przynajmniej tak mi się wydaje , zacznie się zarabianie gathery jakieś i trochę dynamiki ta aktualizacja wprowadzi po usunięciu randomów
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Marzec 2022, 19:26:38 »
Mi tez się wydaje ze większość wyjebie xloga bo nie ma sensu nawet gildi tworzyć bo i twk gatherow nie ma xD


 

Simon

Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Marzec 2022, 19:36:00 »
wtedy właśnie zacznie się gra przynajmniej tak mi się wydaje , zacznie się zarabianie gathery jakieś i trochę dynamiki ta aktualizacja wprowadzi po usunięciu randomów

Nie będzie żadnych walk tylko po prostu ci co zostaną ruszą na hunting areny na których się jeszcze lepiej expi niż na zwykłych expowiskach xd
Większość da xloga bo po raz kolejny zostanie coś zabrane i nie będzie im się chciało pilnować botów
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Marzec 2022, 20:13:34 »
wtedy właśnie zacznie się gra przynajmniej tak mi się wydaje , zacznie się zarabianie gathery jakieś i trochę dynamiki ta aktualizacja wprowadzi po usunięciu randomów

Nie będzie żadnych walk tylko po prostu ci co zostaną ruszą na hunting areny na których się jeszcze lepiej expi niż na zwykłych expowiskach xd
Większość da xloga bo po raz kolejny zostanie coś zabrane i nie będzie im się chciało pilnować botów

Jak sądzisz ze lepiej się na huntingach expi, to albo nie expiles na normalnych expach albo expiles na chujowych xD


 

cyni0

Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Marzec 2022, 21:21:40 »
jak bedzie zajazd to lepiej sie tam expi
 

NELFISEK

Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Marzec 2022, 07:01:57 »
chyba nie wystarczajaco napisalem xd wiec nie bedzie ub raczej
 

NELFISEK

Odp: NELFISEK
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Marzec 2022, 12:57:22 »
POST DO ZAMKNIECIA POCZEKAM DO 18 ; )