Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie randomów  (Przeczytany 10997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Marzec 2022, 18:29:59 »
jezeli stal tam alkoholik ktory mial PZ i stoisz z lizardoxem ktory go bije to jebany deklu nie zgublby pzta przez co bys go nawet nie mogl pushnac



no i widzisz sami się pucujecie że jednak pz był i blokował wejście,mógł stać niżej. i tu ewidentnie widać że jesteście farmazony.
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Marzec 2022, 18:30:50 »
jezeli stal tam alkoholik ktory mial PZ i stoisz z lizardoxem ktory go bije to jebany deklu nie zgublby pzta przez co bys go nawet nie mogl pushnac



no i widzisz sami się pucujecie że jednak pz był i blokował wejście,mógł stać niżej. i tu ewidentnie widać że jesteście farmazony.

ta po czym dalentil rozjebus wola omena i pada XD lub ty mu lurujesz 2-3 tak jak zalurowales smoczyce
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Marzec 2022, 18:30:56 »
Zmasowany atak forumowy na nasza gildie

Dalentil z ziomkami desperacko próbuje zwiększyć swoje zerowe szanse na 5 reborn licząc na to ze mrozu nam chary zajebie xD


Ty tak już się nie wymądrzaj.. bo ja nie jestem w żadnej gildi i z nikim nie trzymam. Po prostu wasze zachowanie jest zjebane i tyle.. nie umiecie się przyznać że się wjebaliście i zajebaliście ludzi którzy questa robili.Zawsze wieczne wymówki

Pokaż klasę i się nie wybielaj z tymi swoimi ziomkami.

Nie znasz sytuacji to po co pierdolisz, szedłem 3 dni temu odjebac jednego typa a Dalentil zgrywał bohatera i 3 charami mnie podhaczył z targeta to trzeba jechać z kurwiskiem za to


 

Simon

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Marzec 2022, 18:31:15 »
Ty to Krzysiu już się łapiesz wszystkiego żeby nie dostać bana nie chce mi się z tobą dyskutować :p
Zgodnie z regulaminem który obowiązuje do wiosennej aktualizacji @Mrozu powinien was zbanować za zabijanie randomow
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Marzec 2022, 18:32:23 »
Ty to Krzysiu już się łapiesz wszystkiego żeby nie dostać bana nie chce mi się z tobą dyskutować :p
Zgodnie z regulaminem który obowiązuje do wiosennej aktualizacji @Mrozu powinien was zbanować za zabijanie randomow

ty dalej nie rozumiesz XD
 

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Marzec 2022, 18:32:45 »
Ja się z tego śmieje i z waszego zachowania.

ja mam wyjebane czy 0 reb czy 4 reb czy 600lvl w 10 minut czy w 3h skoro nic wam nie zrobiłem.
nie mogę czytać takich rzeczy i jak ludzi w chuja robicie i piszecie swoje farmazony.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Najt

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Marzec 2022, 18:33:37 »
Wojna forumowa ajee. A co do odkopywania killi nie bądź śmieszny Krzysiu. Odkopujesz jakieś śmieszne kile z kilku miesięcy temu byleby mieć podstawę by kogoś odjebać. Śmieszy mnie też twoj tok rozumowania zajebałeś randoma i tyle.

Zacznij już przerzucać itemki i chary
 

Beii Thors

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Marzec 2022, 18:33:59 »
i lurowanie noobow przez ta ruda kurve krzychowska
24 Mar 2022, 17:26   Zabity na poziomie 653877 przez Lizardox
 

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Marzec 2022, 18:36:56 »
ja nie muszę znać sytuacji.. Robiliśmy questa jako randomy.. wy zalurowaliście wszystko łącznie z waszym mc.
Ginekolog mnie nakurwiał , Krzychu lurował i rzucał mwalle. Alkoholik zablokował pz i rzucał mwalle.

Mam nadzieje że @Mrozu kogoś za to ukara.
 

cyni0

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Marzec 2022, 18:37:45 »
lurowac mozna baczurki spokojnie
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Marzec 2022, 18:41:18 »
kill to kill nie czaisz genetix? czy kto ty tam randomie jestes
 

Beii Thors

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Marzec 2022, 18:42:29 »
ale nie rzucać mwalle w przejście jak to robiła ruda kurva krzychu
 

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Marzec 2022, 18:43:12 »
Dobrze że można lurować ,ale nie blookować pz specjalnie ,i dodatkowo jakieś 20 sqm wyżej bić randoma i później się tłumaczyć że ja mu np lurowałem na jakiegoś jego ed. Dziękować krzysiowi że nalurował.
 

KapitanBomba

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Marzec 2022, 18:43:44 »
Ginekolog mnie nakurwiał
Mam nadzieje że @Mrozu kogoś za to ukara.
Ciebie po mordzie kutasem nakurwiałem, poszedłem też questa zrobić i pobiegłem na bugmapie, wjebałeś mi się pod exori boli i jeszcze mi EDa ujebałeś zwalając na krzycha.
 

Najt

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Marzec 2022, 18:43:57 »
Poczuwasz się jak na 14 letniego baczka który jedyne co potrafi sensownego odpowiedzieć to jebac Ci matkę. Jak dla mnie jeden i drugi powiem dostać bana i tyle w temacie