Here you can change website language:

Autor Wątek: Jesienna aktualizacja  (Przeczytany 4702 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Krzychu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #60 dnia: 03 Październik 2023, 20:31:08 »
Oczywiście, że tak biorąc pod uwagę że gram tu niecałe pół roku gdzie Ty i inni po pare lat. Tym bardziej śmieszne, że z takim "randomem" wdajesz się w dyskusje i Ci nerwy puszczają. W grze nic udowadniać nie muszę. Wystarczy, że zrobiłem to tutaj. A teraz wraz z kolegami napiszcie jeszcze parę komentarzy 😉 Czuje się jak na debacie Mentez vs Kononowicz i zgadnij "kolego" którym jesteś.
Pozdrawiam

"wystarczy, ze zrobilem to tutaj" <- a co ty tutaj udowodniles? ze jestes pierdolonym glabem czy o czym ty teraz piszesz?
nerwy mi nie puszczaja bo na discordzie jest z ciebie niezla pompa, nikt sie nie denerwuje tylko kazdy ci w pysk pluje
 

Sandal

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #61 dnia: 03 Październik 2023, 20:55:32 »
Serwer OFF

Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: GxC, Ursula von der Leyen

vitamins

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Październik 2023, 21:01:02 »
- Zmniejszenie ceny wbijania rebow.
- Zmniejszenie ceny niektórych wejść na questy
- Lost paladin armor quest cos podobnego trudnością jak spelle
- Tańsze blessy
- możliwość wygrania EP w eventach (1)
- wojny gildii z rankingiem (jedna wyzywa druga (komunikat na czacie) jeśli druga zaakceptuje system zaczyna zliczac fragi druzyn)
- na stronie nowa zakładka nt. w/w systemu wraz z rankingiem (najlepsza gildia, kto najwięcej fragow top10, kto najwięcej zgonow top10)

Dlaczego maja byc zmniejszone ceny rebornow skoro kazdy ma tutaj ep? Co do lost armoru, ja bym zostawil, jedyny unikalny item na otsie ktory leci raz na tydzien i JAKO JEDYNY 3ma cene :) Sprzedaj chara bedziesz mial epeki a nie chcesz wygrywac :D
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Październik 2023, 21:11:45 »
Inni sugerowali, aby całkiem reby były darmowe. Ode mnie propozycja aby po prostu były " tansze "
Lost pal armor - jeśli quest to poziomem trudności minimum spellow/gobleta albo i cięższy.
Mi nie brak EP - zależy jak Mrozu na to spojrzy. Propozycje maja zachęcić graczy do powrotu i innych do zaczęcia przygody
 

vitamins

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Październik 2023, 21:13:49 »
Inni sugerowali, aby całkiem reby były darmowe. Ode mnie propozycja aby po prostu były " tansze "
Lost pal armor - jeśli quest to poziomem trudności minimum spellow/gobleta albo i cięższy.
Mi nie brak EP - zależy jak Mrozu na to spojrzy. Propozycje maja zachęcić graczy do powrotu i innych do zaczęcia przygody
Spoko i co z tego ze beda darmowa? to w takim razie po co maja byc tansze epeki skoro nie beda potrzebne do rebow? 1 wyklucza 2, co do armoru jesli masz byc quest na poziomie spellow/gobleta to za 2 tygodnie kazdy bedzie mial to done xD imo armor tylko ze zethara
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Październik 2023, 21:26:48 »
Nie jestem za tym, aby byly darmowe tylko tansze.
To niech ten quest na armor będzie na dreamie do którego dostęp ma 10%??? graczy. Ten punkt aż tak bardzo mnie nie interesuje. Po prostu myslalem o innych bo na Zetcharze od x czasu wiadomo kto się tylko bogaci.
A po co ludziom EP? Do zdobycia z gry?
Za 1 EP można już coś fajnego kupić także myślę, że więcej osób uczestniczyłoby w eventach. A jak komuś braknie to i tak doładuje
 

vitamins

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Październik 2023, 21:28:58 »
no to widzisz, niektorzy wola zeby byly darmowe, odnosnie ep mrozu nie pozwoli na to zeby ep byly wygrywane na eventach, bo ludzie i tak to kupuja ;P
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Październik 2023, 21:33:51 »
To tylko propozycja do rozważenia jak i podważenia.
Widze wielu się nie podoba to zapewne nie wejdzie to w życie. Fajnie by było jakby więcej wypowiadały się osoby które grają od początku, albo po prostu dłużej tutaj. Żeby Mrozu miał z czego wybierać 😉
 

vitamins

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Październik 2023, 21:34:39 »
dobra nie gram tutaj dluzej, masz racje
 

Tayanth

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #69 dnia: 03 Październik 2023, 21:38:30 »
Źle zrozumiałeś. Nie miałem na myśli Ciebie. Fajnie, że się udzielasz. Chodzi o większe zaangażowanie od reszty starych grajków
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

Vofeji

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Październik 2023, 15:39:22 »
Usunięcie możliwości spalenia itemka upka 20
 

cyniodev

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Październik 2023, 16:02:11 »
usuniecie p2w to pierwszy krok zeby ktos chcial tu grac,
1. upki +30 tylko za siano
2. delete huntingow za ep albo po prostu delete
3. delete nolossow
4. usuniecie wymagan epkowych na reborny

zrob rework tego prota zeby dzialal tak jak na tibii zeby te reborny cos dawaly bo aktualny 6 reb pada od 2 lizardoxow tak jak kiedys 3 xd troche beka

 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

GrubasQ

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Październik 2023, 08:07:41 »
Dodanie TPka na koniec Questa Runy upijajacej!!!!
 
Osoby które lubią ten post: Vofeji

ksante

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #73 dnia: 05 Październik 2023, 12:18:30 »
Zmiejszyc ilosc rc albo zastapic czymś innym na reby bo aktualnie od 2 tyg nie sprzedal sie item na markecie a nie kazdy chce robic 15 mc wedki i lowic i zebranie teraz tego jako nowy gracz to graniczy z cudem (wygranie eventu xdd)
 

Eniu

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #74 dnia: 05 Październik 2023, 13:00:54 »
Wygrywanie eventu jest mega proste. Masz strzałki co godzinę do tego dużo innych eventów gdzie naprawdę łatwo zdobyć rc. W 3 dni jestes w stanie ogarnąć z 200 rc spokojnie. Wystarczy latać na eventy.
Imo. Obalone.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Vofeji