Here you can change website language:

Autor Wątek: STOP AGRESJI I WYZWISKOM  (Przeczytany 5473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nowezasady

STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« dnia: 05 Lipiec 2020, 10:27:00 »
PROPONUJE WPROWADZIĆ COŚ W STYLU RL TIBI  2 NOTKI ZA WYZWISKO OBRAZANIE INNEGO GRACZA BAN STOP AGRESJI

Wypowiedzi obraźliwe:
Traktuj innych graczy grzecznie i unikaj obrażania kogokolwiek. Nie ma znaczenia w jakim języku obrażasz, czy ukrywasz je pod cenzurą, jak „kur** ty ch**” albo wyrażasz się niewerbalnie, np. używając kodów ASCII. Liczy się intencja. Jeśli ktoś usiłuje cię sprowokować, znacznie lepiej go zignorować niż mu agresywnie odpowiadać. Prosimy nie brać wszystkiego zbyt poważnie. Wypowiedzi takie jak „Ty noobie!” mogą irytować, ale nie są zbyt poważnymi wyzwiskami. Jeśli takie się trafią, mogą zaskutkować karą.

Wypowiedzi rasistowskie:
Tibia jest grą międzynarodową, gdzie spotykają się i rozmawiają gracze z całego świata. Naturalnie, w Tibii nie są tolerowane wypowiedzi mające na celu obrażanie czy szydzenie z innych krajów lub jego mieszkańców. To samo odnosi się do narodów i grup etnicznych.
Wypowiedzi kojarzone z seksem:
Prosimy pamiętać, że w Tibię gra wiele dzieci i takie tematy nie są przeznaczone dla ich oczu i uszu. Dlatego w grze ani na stronie Tibii nie mogą mieć miejsca żadne odniesienia do seksu, seksualnych części ciała lub orientacji. Zasada ta nie ma na celu niczyjej dyskryminacji, jej celem jest raczej zapewnienie wzajemnego szacunku wśród graczy.

Wypowiedzi związane z narkotykami:
Narkotyki są nielegalne w większości krajów świata. Nie są też odpowiednim tematem dla dzieci. Dlatego wszelkie takie wypowiedzi są zabronione i będą karane.

Wypowiedzi gnębiące:
Nie są dozwolone wypowiedzi mające na celu gnębienie innych graczy. Przede wszystkim surowo zabronione i karane są wypowiedzi grożące innym w normalnym świecie.

Wypowiedzi ogólnie nie do przyjęcia:
Istnieje wiele innych wypowiedzi, przez które różni ludzie mogliby się poczuć z rozmaitych powodów urażeni – takie jak posty, w których ktoś twierdzi, że zmarł inny gracz, mimo że ma on się doskonale. Jest to w sposób wyjątkowy pozbawione dobrego smaku i nie będzie tolerowane.
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Earante, Riss, Sztos, HUSZCZA AJE

Rumeye

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2020, 10:47:40 »
Jeżeli zostanie wprowadzona taka blokada, to 90% osób nie będzie miało nic do powiedzenia.
Ale jestem za tym, banik na konto na dobę nauczy trochę pokory
 

HUSZCZA AJE

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2020, 10:58:59 »
popieram
 

HegeLu

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:00:46 »
Jak na moje ? Pomysł warty uwagi i jak najbardziej była bym za wprowadzeniem tego.
Wyzwiska z którymi spotykam sie sama i inni gracze zwlaszcza od strony sztywnych są nie do zaakceptowania, co ci ludzie wymyślają i mówią.
Jestem na 90% pewna, że Mrozu nie wprowadzi tego niestety ze względu właśnie na sztywnych którzy rzucą się jak małpy na niego i pod presją nie zrobi nic.
A szkoda...
 

Grabek

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:02:19 »
Na forum, może być, ale w gierce to chyba Cie popierdolilo tym earante, psycha Ci siada? Najpierw anonimowo wyzywasz ludzi róznymi epitetami typu pedał, a teraz gdy każdy kto cie na tym otsie widzi wyzywa cie od psa i spawacza to nagle stop agresji?
Jestem na nie, pozdrawiam serdecznie
 

Grabek

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:04:07 »
Swoja droga, podoba mi sie to, że earante zaklada nowe konta żeby założyc temat i napisać w nich komentarz popierający swoją wypowiedz, na taką demokracje żyłem te 17 lat
 

ZIFFER

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:05:18 »
MOZE PIERDOLNIJMY W DEPO JESZCZE TĘCZOWE FLAGI I ZMODYFIKUJMY KOMENDE !SEX, ZEBY MOGLY UZYWAC JE OSOBY TEJ SAMEJ PLCI, ZEBY OSOBY HOMO NIE CZULY SIE NIESWOJO W NASZYM REXIANSKIM SWIECIE
 
Osoby które lubią ten post: Tmc, Grabek

nowezasady

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:06:10 »
to nie earante
 

HUSZCZA AJE

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:06:47 »
nie wiem ci kolesie to sa przepiekni jednak
 

nowezasady

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:07:46 »
każdy ma wybór kim chce być.Popieram LGBT STOP DYSKRYMINACJI
 

Daniel Piaskowski

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:07:49 »
Za czasów Andrzeja Leppera było lepiej
Pozdrawiam
 

HegeLu

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:07:55 »
Temat do zamknięcia raczej... Wszyscy widzą co się dzieje nie jest to warte uwagi. Nie zdziwię się jak niedlugo ten server padnie przez podejscie sztywnych
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

HUSZCZA AJE

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:09:13 »
ten server jest slodki, ludzie jeszcze bardziej niech to już się wyłączy błagam
 

nowezasady

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:10:37 »
widac kolega Zgnojonyerante zero wychowania proszę udaj sie na kurs dobrych manier
 
Osoby które lubią ten post: HUSZCZA AJE

Grabek

Odp: STOP AGRESJI I WYZWISKOM
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Lipiec 2020, 11:10:46 »
Temat do zamknięcia raczej... Wszyscy widzą co się dzieje nie jest to warte uwagi. Nie zdziwię się jak niedlugo ten server padnie przez podejscie sztywnych

SeRwEr UpAdA Bo LuDzIe SiE NiE LuBiOM I WyZywAjOm