Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu  (Przeczytany 6447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:24:25 »
Jak jak było tak samo jak dziś robiliśmy questa gdzie znajdowały się też z 3 randomow wpadli i zajebali prawie wszystkich to samo było lurowanie itd
Więc niech siorbią wora bo kurwy same siebie nie widzą co robią i nie podpierdala się ich za każdym razem ten zrobił to a tamten to
 

Mrozu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:33:11 »
No w sumie, liczę na jakiś dobry argument do rana z tą gildią, inaczej się biorę za tych niezrzeszonych Szwedów  ;D
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Nati

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:49:53 »
No właśnie jak to było z tym Lost Skullem i lurowaniem ze strony Szwedów (bo nic nie wiem)? Zresztą co to ma być, że miała być Nowa Gildia, a tam dalej nie ma wszystkich od Was tylko mają oznaczenia, a dalej się z Wami trzymają?

Nelixus Sir Metka Fortepian Krzychu Ms byli randomami a co do gildi to ja za nią nie odpowiadam ja tylko se gram 4fun i na bitki chodzę jak są ja tam jestem w gildi jak zresztą sam mi kazałeś xd
Co do lost skulla nie wiem nic.
Gracze spoza teamu mnie często proszą by im w czymś pomóc to jak mam czas to pomagam spoko mnie zabili ale skoro mnie zabili powinni im skończyć ten quest a zamiast tego grozili.

Jak na moje w tym przypadku powinieneś im dać bana za uniemożliwienie im questa bo skoro mnie chcieli zabić a ja im pomagałem to oni powinni im pomóc.
No chyba że mają sobie sami radzić bo idąc ze mną ingerują się w teamy no to w ten sposób ich mocno zniechęcisz do gry zresztą na queście był członek z administracji więc co tam się wydarzyło wszystko jest wiadome bo nawet on padł
 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Wrzesień 2021, 00:57:38 »
Było jasno powiedziane ma być gildia i każda postać w nich jakoś u nas potrafimy się trzymać tych zasad i wszystko daliśmy do akademii lub precedensu a u was dalej kurwa połowa lata bez gildi i ciągle trzeba wchodzić na www i sprawdzać szwed czy nie szwed niby za random się podaje ale dalej ze szwedami biegają a potem srają na forum jakimiś bajkami z palca wziętymi
Wiecznie biedni...

Muszę Ci tu przyznać racje a i też powiedzieć że jesteś nie fair bo używacie vps w celu udawania randomów by wyexpić postacie w skrócie ogarnęliście wałek

Przykład
Kai to char Grzechulinek
Flary expiony jako random niby kupiony a char Sandała albo Freepsa
Czy używanie vps w celu zabijania powyżej 4 mc
Ja się dziwie że mrozu tego jeszcze wykrył
Polecam Ci mrozu dogłębnie sprawdzić to bo bardzo dziwne że niektóre chary expią i mają status randoma a nagle są w precedensie bądź zostały niby sprzedane
I co ciekawe na nich siedzi sandał albo trawa :)
 

Simon

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Wrzesień 2021, 01:01:47 »
No w sumie, liczę na jakiś dobry argument do rana z tą gildią, inaczej się biorę za tych niezrzeszonych Szwedów  ;D

Co do gildi jak kazałeś mi dołączyć tak jestem dlaczego ich nie ma nw nie wnikam nie moja sprawa większość już nie gra bitek nie ma nawet jak chcesz mogę opuścić tą gildię i zostać randomem bo to czy w niej jestem czy nie nie ma znaczenia bo nic się nie będzie działo zbytnio jeśli przeciwny team nie będzie w miarę regularnie wychodził
 

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Wrzesień 2021, 01:22:40 »
I widzisz nawet nie wiesz kto kim gra a się wypowiadasz ;)
Flary jest w gildi i to nie jest sandał a nowa osoba u nas w gildi która dołączyła
 

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Wrzesień 2021, 01:28:42 »
Co do vps to akurat wy jesteście w tym najlepsi (każdy chyba) wie o kim mowa 😂😂😂
A to że był członek administracji Krzyż to tak samo powinnien być bez stronny a nie siedzi z wami tylko a jak się do niego pisze, łazi po dp itd to ciężko mu wgl odpowiedzieć
Albo jest godem albo grajkiem bo tu się większe przywileje robią
Oni by dostali pomoc w quescie krzychu itd ale że odrazu kazales im się do nas srać "pisać do Mroza "," Forum kto byl,kto lurowal itd" i zaczeli dobrze o tym wiesz pierwsi nas wyzywać więc mamy takim osoba pomagać? Kto potrzebuje pomocy i zbierze się większa ekipa a mamy chwilę czasu zawsze pomożemy zrobić jakiegoś questa typu lost skull którego i tak nie daliście ukończyć a teraz ty piszesz o bany dla nas? Z jakiej racji? Tak samo się zachowujecie i to samo robicie
Tyle
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2021, 01:32:56 wysłana przez Ebe »
 

Nelixus

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrzesień 2021, 01:51:24 »
Nie no zajebiscie ogolnie, od miesiaca sie ustawiam z ziomkiem na quest zeby sie zgrac jak obaj mamy czas bo praca nie pozwala na pojscie kiedy sie chce i wpierdzieli sie jeden frajer co naluruje mobow i pojdzie w pizdu zadowolony. Regulamin zabrania zabijania randomow, ja takowym jestem bo nie mam powiazania z zadnymi gildiami gram sobie 4fun, rozumiem ze chcieli zabic przeciwna gildie ale nie zaproponowali zadnej rekompensaty w stylu blokniecie przez siebie (ludzi im nie brakuje) questa, jedyne co dostalem w "odpowiedzi" to wiadomosci w stylu "zamknij pysk randomie". Marszalka wbilem, golden outfit kupilem ale jak takie cos ma sie dziac to nie wiem czy warto bylo wkladac czas i pieniadze. W zyciu nie wypowiadalem sie na forum bo w sumie mialem to w nosie ale taka sytuacja nie powinna miec miejsca, odstrasza i zniecheca tylko ludzi, nawet tych ktorzy tu juz troche czasu spedzili.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Nati

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Wrzesień 2021, 01:56:47 »
Ty to akurat najbardziej szczekales na tym quescie i mieliśmy Ci proponować pomoc? Tobie się chyba coś w tym łbie pojebało najpierw wyzywa od najgorszych a potem na pomoc liczy idź zajeb barana w ścianę
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Wrzesień 2021, 07:54:02 »
hahaha jaki ten omen zjebany jest, pół roku temu pisał że już dawno wszyscy xlog z otsa, że cynio dominator pustych otsów i cisnąłeś z innych bekę , że gramy na "dedzie", a dzisiaj luruje randomów o 22 na quescie na lost helmet, niespełniony tibijczyk który jest gównem na normalnych warach dowartosciowuje się zabijaniem randomów na otsie gdzie normalnego gatheru nie umieją zrobić tylko randomowe podrygi xD

dobrze że usunąłeś swoje półstronne wypracowanie w tym temacie z swoim tłumaczeniem bo każdy ma juz z Ciebie bekę że świata poza tibią nie widzisz a Ty się tłumaczysz że pisałeś do nelixusa na wejściu że będziecie dalentila zabijać, czy że wpadliście tylko po dalentila XD

omen masz żone dziecko zakola i odstające uszy może czas wylogować się z tibijki i zacząć żyć normalnym życiem bo ewidentnie ci sie pierdoli we łbie już od tego uzależnienia
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2021, 08:05:41 wysłana przez Alkoholik »


 

Sandal

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Wrzesień 2021, 08:20:16 »
Było jasno powiedziane ma być gildia i każda postać w nich jakoś u nas potrafimy się trzymać tych zasad i wszystko daliśmy do akademii lub precedensu a u was dalej kurwa połowa lata bez gildi i ciągle trzeba wchodzić na www i sprawdzać szwed czy nie szwed niby za random się podaje ale dalej ze szwedami biegają a potem srają na forum jakimiś bajkami z palca wziętymi
Wiecznie biedni...

Muszę Ci tu przyznać racje a i też powiedzieć że jesteś nie fair bo używacie vps w celu udawania randomów by wyexpić postacie w skrócie ogarnęliście wałek






Przykład
Kai to char Grzechulinek
Flary expiony jako random niby kupiony a char Sandała albo Freepsa
Czy używanie vps w celu zabijania powyżej 4 mc
Ja się dziwie że mrozu tego jeszcze wykrył
Polecam Ci mrozu dogłębnie sprawdzić to bo bardzo dziwne że niektóre chary expią i mają status randoma a nagle są w precedensie bądź zostały niby sprzedane
I co ciekawe na nich siedzi sandał albo trawa :)





CO TY PIERDOLISZ TYM JEBANYM SRALENTILEM , postać flary to flary pokazać ci ss z ts ?? a kai ??? nwm kto to random jakiś jebany ......
 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Wrzesień 2021, 08:47:37 »
hahaha jaki ten omen zjebany jest, pół roku temu pisał że już dawno wszyscy xlog z otsa, że cynio dominator pustych otsów i cisnąłeś z innych bekę , że gramy na "dedzie", a dzisiaj luruje randomów o 22 na quescie na lost helmet, niespełniony tibijczyk który jest gównem na normalnych warach dowartosciowuje się zabijaniem randomów na otsie gdzie normalnego gatheru nie umieją zrobić tylko randomowe podrygi xD

dobrze że usunąłeś swoje półstronne wypracowanie w tym temacie z swoim tłumaczeniem bo każdy ma juz z Ciebie bekę że świata poza tibią nie widzisz a Ty się tłumaczysz że pisałeś do nelixusa na wejściu że będziecie dalentila zabijać, czy że wpadliście tylko po dalentila XD

omen masz żone dziecko zakola i odstające uszy może czas wylogować się z tibijki i zacząć żyć normalnym życiem bo ewidentnie ci sie pierdoli we łbie już od tego uzależnienia


E alko od tego barana w sciane ewidentnie jeszcze bardziej ci sie popierdolilo.

W sumie to bym ci odpisal ale nie ma sensu jestes po prostu zyciowym nieudacznikiem FORUMHOLIK XD

Ze mnie maja beke w tej twojej kinder mafii, a jak odpowiesz na to ze nawet oni wala beke z ciebie? Spamujesz tylko cos do kogos na forum, a w gierce cie sandal lamie z zamknietymi oczami, odpieta myszka i wylaczonym monitorem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:05:47 »
Plastus zamknij łeb , od dwóch lat grając na rexii ciagle myślisz ze jesteś kimś jednak kilkukrotnie cię nie jedna osoba wyjaśniała gdzie twoje miejsce w szeregu, w lepszych teamach się poczułeś grałeś ekiem i ci wyjaśnili gdzie twoje miejsce w szeregu i się nadajesz do doklejania sdka z 5 linii 

między tropeheusami trawami i innymi gownami co war zone na youtubie jedynie widzieli mozesz coś pokazać jedynie

A o sandale nie wspominaj bo nie wspomnę kto brał l4 i napierdalal 20h dziennie w tibie

Jak tam wasze życie prywatne, wakacje minęły na expieniemu 4 rebornow, golden outfit już kupiłeś ?


 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:09:32 »
Plastus zamknij łeb , od dwóch lat grając na rexii ciagle myślisz ze jesteś kimś jednak kilkukrotnie cię nie jedna osoba wyjaśniała gdzie twoje miejsce w szeregu, w lepszych teamach się poczułeś grałeś ekiem i ci wyjaśnili gdzie twoje miejsce w szeregu i się nadajesz do doklejania sdka z 5 linii 

między tropeheusami trawami i innymi gownami co war zone na youtubie jedynie widzieli mozesz coś pokazać jedynie

A o sandale nie wspominaj bo nie wspomnę kto brał l4 i napierdalal 20h dziennie w tibie

Jak tam wasze życie prywatne, wakacje minęły na expieniemu 4 rebornow, golden outfit już kupiłeś ?


Jeju alkus co ja bym bez ciebie zrobil? z kogo bym walil taki polew ze prawie leca mi lzy :D:D

nie jedna osoba mnie wyjasniala XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD daj 1 nick tylko nie wymyslaj jakis nonamow jak cynio czy hujszcza bo to smiech na sali.

A o sandale nie masz nawet co wspominac bo chlopie 'zajebales' xloga pol roku temu niby a na forum siedzisz i sie pocisz, na gierke wczoraj zalogowales zlamalem ci nogi na polanie -1 i tyle ze szczekania ESA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:12:33 »
Plastus zamknij łeb , od dwóch lat grając na rexii ciagle myślisz ze jesteś kimś jednak kilkukrotnie cię nie jedna osoba wyjaśniała gdzie twoje miejsce w szeregu, w lepszych teamach się poczułeś grałeś ekiem i ci wyjaśnili gdzie twoje miejsce w szeregu i się nadajesz do doklejania sdka z 5 linii 

między tropeheusami trawami i innymi gownami co war zone na youtubie jedynie widzieli mozesz coś pokazać jedynie

A o sandale nie wspominaj bo nie wspomnę kto brał l4 i napierdalal 20h dziennie w tibie

Jak tam wasze życie prywatne, wakacje minęły na expieniemu 4 rebornow, golden outfit już kupiłeś ?


Jeju alkus co ja bym bez ciebie zrobil? z kogo bym walil taki polew ze prawie leca mi lzy :D:D

nie jedna osoba mnie wyjasniala XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD daj 1 nick tylko nie wymyslaj jakis nonamow jak cynio czy hujszcza bo to smiech na sali.

A o sandale nie masz nawet co wspominac bo chlopie 'zajebales' xloga pol roku temu niby a na forum siedzisz i sie pocisz, na gierke wczoraj zalogowales zlamalem ci nogi na polanie -1 i tyle ze szczekania ESA

Jak narazie to ja wchodzę czasem wieczorkiem i rano i cisne bekę jak ty spocony odswiezasz forum i odpisujesz

Połamał to się twój kolega 3 rebornem którym próbował dobiec, jak goniliscie w 8 na 3 sqmach to dziwne żeby uciec xD