Here you can change website language:

Autor Wątek: Nieużywane expo  (Przeczytany 2179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Nieużywane expo
« dnia: 13 Czerwiec 2021, 17:24:16 »
Które z tych expowisk jest tak słabe respowo/mapowe, że można je już na stałe wywalić z otsa? Docelowo chcemy się całkowicie pozbyć emo/phyrusów/elite efreet/zombi cor/atlantis guard, ale to długoterminowy proces  :D

Na które ogólnie z tych EMO/PHYRUS/ELITE EFREET nikt nie chodzi? Te podziemne też się liczą.
 

sir metka

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwiec 2021, 19:14:09 »
Jak mam być szczery to cała góra jest do wyjebania i nie masz nad czym się zastanawiać. Ja korzystałem tylko z respów na dole po lewej stronie stojąc na wprost drzwi serpentów.
 

Vallention

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec 2021, 19:19:29 »
Według mnie zrób ankiete dajmy na to na same elite efreety, potem phyrusie i emo. Bo ja dajmy na to używałem dwóch tylko respów efreetów(3 i 6 od góry), jednego emo(3 od dołu) i jednego phyrusow(1 od lewej). Ankieta by się tutaj chyba najlepiej sprawdziła.
 

Harley

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec 2021, 19:41:40 »
Rexia bez zombi  i guardow?? No way
 

Cynio

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec 2021, 21:01:00 »
zombie cory to 80% respow do momentu losta x D
 

Torso

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec 2021, 22:26:20 »
Które z tych expowisk jest tak słabe respowo/mapowe, że można je już na stałe wywalić z otsa? Docelowo chcemy się całkowicie pozbyć emo/phyrusów/elite efreet/zombi cor/atlantis guard, ale to długoterminowy proces  :D

Na które ogólnie z tych EMO/PHYRUS/ELITE EFREET nikt nie chodzi? Te podziemne też się liczą.

x4 expy phyrusów na gorze chujownia
 

Mefedron

Odp: Nieużywane expo
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Czerwiec 2021, 11:48:02 »
jak dla mnie tez cala gora do wyjebania, podziemne phyrusy sa spoko