Here you can change website language:

Autor Wątek: Pare propozycji :)  (Przeczytany 2238 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Innytaki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Pare propozycji :)
« dnia: 15 Kwiecień 2019, 14:14:55 »
Siemanko
Mam parę propozycji odnośnie serwera. Będą jakie będą oczywiście każdy ma swoje zdanie.


1. Dodanie globalmessage. Po wykonaniu questa oddaniu oaru itemkow mozemy napisac informacje dla wszystkich graczy za np 2 Dark CoinDo ustalenia.
2. Dodanie questu na teleport w okolice temple. Quest gdzieś na 150k/200k a czaru mozna uzywac co 10 min? Do ustalenia.
3. Dodanie runy upijajacej jako quest co 48/72h ? Do ustalenia.
4. Dodanie softów jako quest co 48/72h ? Do ustalenia.
5. Party non-pvp? Poprawiło by to wykonywanie questów Do ustalenia.
6. Dodanie regeneracji staminy na kasynie TAK JAK NA TRAINACH Do ustalenia.
7.Propozycja dodania rider system np: jezdzimy na Dragonie który dodaje nam 5% wiecej dmg. jezdzimy na Tortoise dodaje nam 4% prota allDo ustalenia.


Są to tylko moje indywidualne propozycje !! Każdy może oczywiście wyrazić swoje zdanie, ale bez przesady :)
 

Teddy

Odp: Pare propozycji :)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2019, 23:08:53 »
1. Byłby spam i nic więcej. Masz szukanie ludzi na questy "na czerwono", do czego jeszcze ci potrzebna taka możliwość?
2. Po co? Jakiś sensowny argument byś dał. Plus tak w skrócie, poza pztem taki teleport odpada, bo byś uciekał przed typkami a w pzcie zbędny, bo to evo wiec wbijasz w max 2 teleporty i jesteś w głównym mieście.
3 i 4. Tutaj w zasadzie nie mam zdania ani za ani przeciw, bo i tak głównym głos w tej sprawie musisz mieć administracja.
5. Questy na spam ue, nie no, propozycja dobra w ch**...
6. Tutaj jak najbardziej, skoro nawet na trainerach jest, to w kasynie też mogłoby się coś takiego przydać.
7. Tutaj jestem na nie i nawet nie chce mi się wypowiadać bardziej.
 

Sung

Odp: Pare propozycji :)
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2019, 21:34:05 »
1. Nie, po co Ci to? Macie !quest, globalmessage jest dla Supportu do dawania info
2. Teddy wyjaśnił
3 i 4. Na nie, dostęp do Elite byłby wtedy zbyt łatwy, tak to trzeba się troszkę namęczyć :D
5. Również wersja Teddiego
6. Jestem na tak, ale żeby to było mniej niż na trainerach, bo macie profity w postaci CC jak siedzicie na kasynie, a co za dużo to nie zdrowo xD
7. Trwają prace nad pet systemem aktualnie
 

Innytaki

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pare propozycji :)
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2019, 21:59:33 »
1. Byłby spam i nic więcej. Masz szukanie ludzi na questy "na czerwono", do czego jeszcze ci potrzebna taka możliwość?
2. Po co? Jakiś sensowny argument byś dał. Plus tak w skrócie, poza pztem taki teleport odpada, bo byś uciekał przed typkami a w pzcie zbędny, bo to evo wiec wbijasz w max 2 teleporty i jesteś w głównym mieście.
3 i 4. Tutaj w zasadzie nie mam zdania ani za ani przeciw, bo i tak głównym głos w tej sprawie musisz mieć administracja.
5. Questy na spam ue, nie no, propozycja dobra w ch**...
6. Tutaj jak najbardziej, skoro nawet na trainerach jest, to w kasynie też mogłoby się coś takiego przydać.
7. Tutaj jestem na nie i nawet nie chce mi się wypowiadać bardziej.

1. Global message np do handlowania z graczami ? (Dużo osób zamyka trade channel)
2. Teleport na szybki powrót do temple a w okolice dlatego ze wtedy wiecej osob by pekowalo na city.. (Poza tym jest to pewne udogodnienie które miało by dreszczyk emocji bo nigdy nie wiesz czy sie ktos nie ustawił na navi)
 

Mrozu

Odp: Pare propozycji :)
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2019, 22:02:38 »
1. Byłby spam i nic więcej. Masz szukanie ludzi na questy "na czerwono", do czego jeszcze ci potrzebna taka możliwość?
2. Po co? Jakiś sensowny argument byś dał. Plus tak w skrócie, poza pztem taki teleport odpada, bo byś uciekał przed typkami a w pzcie zbędny, bo to evo wiec wbijasz w max 2 teleporty i jesteś w głównym mieście.
3 i 4. Tutaj w zasadzie nie mam zdania ani za ani przeciw, bo i tak głównym głos w tej sprawie musisz mieć administracja.
5. Questy na spam ue, nie no, propozycja dobra w ch**...
6. Tutaj jak najbardziej, skoro nawet na trainerach jest, to w kasynie też mogłoby się coś takiego przydać.
7. Tutaj jestem na nie i nawet nie chce mi się wypowiadać bardziej.

1. Global message np do handlowania z graczami ? (Dużo osób zamyka trade channel)
2. Teleport na szybki powrót do temple a w okolice dlatego ze wtedy wiecej osob by pekowalo na city.. (Poza tym jest to pewne udogodnienie które miało by dreszczyk emocji bo nigdy nie wiesz czy sie ktos nie ustawił na navi)

1. Jest Item Market na stronie.
2. Nie rozumiem zbytnio.
 

Teddy

Odp: Pare propozycji :)
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2019, 22:52:25 »
Global message do handlowania XDDDD