Here you can change website language:

Autor Wątek: Blokowanie Bossa!  (Przeczytany 8063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Quickly

Blokowanie Bossa!
« dnia: 13 Październik 2019, 20:55:38 »
Witam, chciałbym napisać skargę na paru graczy w sumie gildie "wyjebalem na rondzie"
End, Of your ,Life, reksio, king kosser, young, balchan, onee
Blokowali non stop dostępu do bossa, ustawiali się tak by nie można było ich pushnac i rzucali pod siebie, płomienie..
Rozumiem że jest z nimi członek administracji, ale mógłby ktoś zapanować nad tymi przekrętami po stronie tych graczy ponieważ grają z nimi administratorzy. I non stop coś się dzieje, jak nie przywołuje ktoś bossa dla "enda" pod dp o 24 to inne ekscessy.  Prosiłbym w końcu o zainteresowanie się tymi zachowaniami  >:( >:( >:( >:(


Link do zdjęcia :)
https://zapodaj.net/6ba5fb4823df9.png.html
 
Osoby które lubią ten post: Korupcja

Reksio

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2019, 21:00:51 »
to jest jedyny boss gdzie jest pvp i mozna tak robic bo wyjscie bylo i mogliscie  nas zabic a co do bosa o 24 dla enda nic mi nie wiadomo Pozdrawiam ~REKSIO~
 

end

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Październik 2019, 21:01:30 »
Cytuj
End, Of your ,Life, reksio, king kosser, young, balchan, onee
Blokowali non stop dostępu do bossa, ustawiali się tak by nie można było ich pushnac i rzucali pod siebie, płomienie..
https://zapodaj.net/6ba5fb4823df9.png.html

Takie blokowanie jest dozwolone, taka sama sytuacja byla tydzien czy dwa temu na tym samym bossie, mieliście wolne kratki do wyjścia więc wszystko jest na legalu

non stop coś się dzieje, jak nie przywołuje ktoś bossa dla "enda" pod dp o 24 to inne ekscessy.  Prosiłbym w końcu o zainteresowanie się tymi zachowaniami  >:( >:( >:( >:(

Przywołuje dla mnie bossa o 24 mowisz, szkoda że o tej godzinie nigdy nie jestem dostepny na serwerze, co może Mrozu sprawdzić przez logi
 

Korupcja

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Październik 2019, 21:12:20 »
Popieram gracza Frog. Wiele osób niedawno dopiero zaczęło grę na tym serwerze i ma już ponad 400k i chciałoby bić tego bossa ale gracze powyżej wymienieni nie pozwalaja na to. Grają od samego początku, mają te mc powyżej 600k i kozaczą. W ten sposób nie dają fanu z gry innym. Nie pozdrawiam.!
 

Nightmares

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Październik 2019, 21:16:20 »
Po to jest boss w niedziele i jest PVP żeby z niego korzystać więc nie wiem o co wam zapierdala do expienia i robić opór a nie płacz na forum .

Ostatnio Nelfis z ekipa dali na 3 kratki i ich roznieśliśmy i wyspa bossów nasza :)
 

Korupcja

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Październik 2019, 21:25:58 »
Po to jest boss w niedziele i jest PVP żeby z niego korzystać więc nie wiem o co wam zapierdala do expienia i robić opór a nie płacz na forum .

Ostatnio Nelfis z ekipa dali na 3 kratki i ich roznieśliśmy i wyspa bossów nasza :)
Ciężko jest expic jak ten zjeb END lata i ubija wszystkich. Dzisiaj np kilka osób stało i pisało z Rybakiem to wbił i ujebal wszystkich bez powodu.
 

Nightmares

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Październik 2019, 21:30:04 »
To co ma expienie do stania w enigmie przy Rybaku lol ? Jebać PIS i jebać takie zjebane zachowanie . Nauczcie się grać.

JAK JA ZACZYNAŁEM TU GRAĆ TO WBIŁEM 450k I ZŁĄCZYLIŚMY SIĘ WSZYSCY WIĘC WYORALIŚMY TOPKE POZDRO noobki .
 

end

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Październik 2019, 21:31:55 »

Cytuj
Ciężko jest expic jak ten zjeb END lata i ubija wszystkich. Dzisiaj np kilka osób stało i pisało z Rybakiem to wbił i ujebal wszystkich bez powodu.

#Tibia byczku :)
 

Quickly

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Październik 2019, 21:40:29 »
Nightmeres, co kogo to obchodzi jak wy postępowaliście, stworzyliście 1 gildie z top graczy, + administracja itp. biegacie ubijacie nawet 300k.. Wszystko wszystkim ale przez takie zachowanie zniechęcacie graczy. Piszecie jakies komentarze nie na miejscu szczycąc się że wszystkich ubijacie. Macie jakieś zasady? To zachowanie jest rodem z podstawówki typu: Ooo jestem w 7 klasie bede gnębił 3'cie, bo są słabsze i mniej w tej szkole. Większość z was to chłopy a zachowujecie sie jak dzieciarnia gnębiona w życiu która sobie nie radzi, zniechęcając grę nowym bo w tym jesteście jedynie dobrzy. Nie pisze o wszystkich, bo widziałem że grają z wami ludzie tacy jak, Dante, Wojtas, Ryba, Wielki,Yoda,Wody i jakoś nie biegają za 300k po ots. pokażcie jakąś klasę i podzielcie się bijcie przeciwko sobie czy coś albo poczekajcie aż te 300k wbiją jakiś lvl :) Trochę godności.
A co do Ciebie Reksio, była sytuacja z bossem którego bił end o 24 przed temple, gdy ludzie zaczeli pisać do gm że co on robi to go usunął. Ale tak nie powinno być, wgl nie powinno być tak że administracja gra i trzyma jakieś strony :) W końcu to administracja. Tyle ode mnie. Pomyślcie czasem trochę dojrzale bo siebie stawiacie w złym świetle jako graczy takim zachowaniem. A co niektorzy nie zachowują się jak na swój wiek. ;*
 

Reksio

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Październik 2019, 21:43:14 »
ok jutro zmieniam name i nie bedzie ze administracja pozdrawiam :)))
 

end

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Październik 2019, 21:48:43 »
Nightmeres, co kogo to obchodzi jak wy postępowaliście, stworzyliście 1 gildie z top graczy, + administracja itp. biegacie ubijacie nawet 300k.. Wszystko wszystkim ale przez takie zachowanie zniechęcacie graczy. Piszecie jakies komentarze nie na miejscu szczycąc się że wszystkich ubijacie. Macie jakieś zasady? To zachowanie jest rodem z podstawówki typu: Ooo jestem w 7 klasie bede gnębił 3'cie, bo są słabsze i mniej w tej szkole. Większość z was to chłopy a zachowujecie sie jak dzieciarnia gnębiona w życiu która sobie nie radzi, zniechęcając grę nowym bo w tym jesteście jedynie dobrzy. Nie pisze o wszystkich, bo widziałem że grają z wami ludzie tacy jak, Dante, Wojtas, Ryba, Wielki,Yoda,Wody i jakoś nie biegają za 300k po ots. pokażcie jakąś klasę i podzielcie się bijcie przeciwko sobie czy coś albo poczekajcie aż te 300k wbiją jakiś lvl :) Trochę godności.
A co do Ciebie Reksio, była sytuacja z bossem którego bił end o 24 przed temple, gdy ludzie zaczeli pisać do gm że co on robi to go usunął. Ale tak nie powinno być, wgl nie powinno być tak że administracja gra i trzyma jakieś strony :) W końcu to administracja. Tyle ode mnie. Pomyślcie czasem trochę dojrzale bo siebie stawiacie w złym świetle jako graczy takim zachowaniem. A co niektorzy nie zachowują się jak na swój wiek. ;*

Chłopie po chuj siejesz ferment ze biłem jakiegoś bossa o 24 skoro napisałem, ze o tej godzinie mnie już nie ma na otsie bo przeważnie spię?
Ostatniego bossa przed dp biłem w tamtym tygodniu który był od razu po potworku na wyspie bossow praktycznie, czyli jakaś 21:00. Więc jeżeli chcesz walić w chuja, to rób to dobrze a nie na odpierdol.

Byłem do was neutralny póki nie zaczęliście grać z nelfisem którego nie trawie jak skurwysyn



 

Quickly

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Październik 2019, 21:57:24 »
Nightmeres, co kogo to obchodzi jak wy postępowaliście, stworzyliście 1 gildie z top graczy, + administracja itp. biegacie ubijacie nawet 300k.. Wszystko wszystkim ale przez takie zachowanie zniechęcacie graczy. Piszecie jakies komentarze nie na miejscu szczycąc się że wszystkich ubijacie. Macie jakieś zasady? To zachowanie jest rodem z podstawówki typu: Ooo jestem w 7 klasie bede gnębił 3'cie, bo są słabsze i mniej w tej szkole. Większość z was to chłopy a zachowujecie sie jak dzieciarnia gnębiona w życiu która sobie nie radzi, zniechęcając grę nowym bo w tym jesteście jedynie dobrzy. Nie pisze o wszystkich, bo widziałem że grają z wami ludzie tacy jak, Dante, Wojtas, Ryba, Wielki,Yoda,Wody i jakoś nie biegają za 300k po ots. pokażcie jakąś klasę i podzielcie się bijcie przeciwko sobie czy coś albo poczekajcie aż te 300k wbiją jakiś lvl :) Trochę godności.
A co do Ciebie Reksio, była sytuacja z bossem którego bił end o 24 przed temple, gdy ludzie zaczeli pisać do gm że co on robi to go usunął. Ale tak nie powinno być, wgl nie powinno być tak że administracja gra i trzyma jakieś strony :) W końcu to administracja. Tyle ode mnie. Pomyślcie czasem trochę dojrzale bo siebie stawiacie w złym świetle jako graczy takim zachowaniem. A co niektorzy nie zachowują się jak na swój wiek. ;*

Chłopie po chuj siejesz ferment ze biłem jakiegoś bossa o 24 skoro napisałem, ze o tej godzinie mnie już nie ma na otsie bo przeważnie spię?
Ostatniego bossa przed dp biłem w tamtym tygodniu który był od razu po potworku na wyspie bossow praktycznie, czyli jakaś 21:00. Więc jeżeli chcesz walić w chuja, to rób to dobrze a nie na odpierdol.

Byłem do was neutralny póki nie zaczęliście grać z nelfisem którego nie trawie jak skurwysyn



Nie sieje fermentu jest na to x świadków, którzy mogą potwierdzić ten ekscess z dragonusem w enigmie kolo 24, nie mam zamiaru się wykłócać ponieważ nawet jak ktoś za to poniesie konsekwencje to mnie to średnio uraduje. Bardziej chodzi mi o to byś zaczął się zachowywać jak na Twoją płeć przystało, chyba że masz naprawdę jakieś braki i pomimmo świadomość że jesteś "niezniszczalny" musisz dalej to pokazywac na low lvl, Dalej nie mam zamiaru ciągnąć tej konwersacji. Miłego wieczoru może pomyślicie nad jakimiś zasadami ;) Bajoo
 

Wladca Ognia

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Październik 2019, 22:18:12 »
Nelfis weź przestań z siebie błazna robić
 

Krzyż

  • Global Moderator
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Polubień: 61
  • Reputacja: 11
  • Gdzie Jest Krzyż!
    • Zobacz profil
Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Październik 2019, 23:25:11 »
Witam,
Każdy gra jak chce jedni expią drudzy szukają i ich ubijają. A trzeci stoją w temple,
To że administracja gra to nie widzę w tym problemu, jako administracja jest się neutralnym jako gracz robi to co kazdy gracz, ja sam na 300k lvlu byłem ubijany po kilka razy dziennie i jakoś nie mialem z tym problemu i to przez osoby które ciagle grają.
Cały czas gra się zmienia dla low lvli żeby mogli szybciej bić lvl i gonić ludzi z topki.
Coraz więcej ludzi przychodzi i widzę że nie mają problemu z wbijaniem poziomów.
Co tego bossa, 400k lvle chciały iść na tego bossa, chciałem tylko powiedzieć że boss jest zrobiony pod ludzi z topki i ja sam dziś padłem na nim all charami.
Co do screena nie ma tutaj blokowania wyjścia z pz wiec nie ma tematu, zwłaszcza że tydzień temu inna gildia/ekipa robiła to samo i nie było z tym problemu.
Pozdro
Krzyżyk
 

Mrozu

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Październik 2019, 23:43:06 »
Mniej więcej obserwowałem tą sytuacje i uważam, że nie było problemu żebyście mogli na nich wyjść charami w ciągu tego całego czasu bossa. Co do tego bossa o 24:00 (a dokładniej 23:40) to Dante pisał na broadcaście, że będzie BOSS, ale przekazałem mu, żeby nie robił już tak późno bossów.