Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki  (Przeczytany 3509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flary

Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:08:46 »
Dobry wieczór,
chciałem złożyć skargę na nicki graczy wymienionych w tytule. Napisałem do znajomego, które jest tutaj w jakimś teamie czy pomogliby mi w lost ring quescie. Zgodzili się, bo też chcieli na swoich postaciach zrobić. Niestety nie udało się questa skończyć, bo wpadli goście ww. zalurowali i popadały postacie i nici z questa. Proszę o bany dla tych łachudr.
 
Osoby które lubią ten post: Snieg, Dawno

Lays

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:10:49 »
ZAJEB BARANA W LIZARDOXA JESZCZE RAZ
 

Latwo

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:13:43 »
Proszę Cię 60 znienawidzona forumowiczu zaje.... płaczesz o to ze przyszliśmy na Questa a jak robiliśmy z tzw. randomami lost helmet i Click lurował nam moby to było dobrze. Proszę Cię nie upokarzaj się coraz bardziej bo to żenujące :)
 
Osoby które lubią ten post: Torso

Ave AVA

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:19:57 »
Skoro jest to twój kolega to podaj nick i mrozu sprawdzi twoje powiązania z ta gildia 😁 Jeśli nie masz zamiaru, odpowiedź jest prostsza niż ten cały temat. Pozdrawiam Serdecznie 😖
Oczywiście Środkowym 😢
 

Dawno

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:27:38 »
kurwa boli was to ze robimy randomom questy zalurowaliscie randomowi questa i go nie zrobil mamy wyjebane w te questy bo kazdy ma je done czaicie ? wasz problem. Mrozek sobie moze sprawdzac powiazania jego z nami i nie znajdzie zadnych. jest randomem i nie miesza sie miedzy nasze spory. wiec skonczecie robic gowno burze pod tematem do ktorego mial prawo.
 

Flary

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:36:52 »
@Latwo
Ty kurwo jebana, niewykształcona. Użyje słów, które będą dla ciebie być może zrozumiałe. Artykuł 60 Kodeksu karnego ma zastosowanie w kilku przypadkach. Nasłuchałeś się zapewne o kazusie o Bonusa RPK, więc zakładam, że na myśli masz art. 60 §  3 KK. To dla twojej wiadomości nie nazywaj mnie "60", bo nie byłem skazany prawomocnym wyrokiem sądu ani również nie podjąłem jakiejkolwiek współpracy.
Jeżeli masz na myśli jednak art. 60 Kodeksu cywilnego to wszystko jest okej.

Chuj ci w dupe, nie pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Dawno

Latwo

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec 2021, 23:45:16 »
@Latwo
Ty kurwo jebana, niewykształcona. Użyje słów, które będą dla ciebie być może zrozumiałe. Artykuł 60 Kodeksu karnego ma zastosowanie w kilku przypadkach. Nasłuchałeś się zapewne o kazusie o Bonusa RPK, więc zakładam, że na myśli masz art. 60 §  3 KK. To dla twojej wiadomości nie nazywaj mnie "60", bo nie byłem skazany prawomocnym wyrokiem sądu ani również nie podjąłem jakiejkolwiek współpracy.
Jeżeli masz na myśli jednak art. 60 Kodeksu cywilnego to wszystko jest okej.

Chuj ci w dupe, nie pozdrawiam


mordo jak narazie to mrozu was sam podsumowal ze to wy jak narazie najwiecej robicie jebanych postow i placzecie o wszystko. Tyle w temacie nie pozdrawiam szkoda mi czasu i nerwow na was :D
 

Flary

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2021, 00:10:34 »
Ale ja nie jestem członkiem żadnej gildii ani nawet sympatykiem xd
Szczerze to dopóki mi nie pisali, że BezPrecedensu wpadli lurować to nawet nie widziałem z kim tego questa robie.
 

Harley

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2021, 05:31:33 »
Osoba która skarży się publicznie na innych graczy jest jebanym niedorozwojem. Bo to tak jak by mu zabrali kanapki w szkole i poleciał do wychowawcy . Heheh to ots a tyle płaczu
 

BoodyRPG

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2021, 06:07:08 »
Jak wyjebane ego trzeba mieć żeby myśleć że wpadli specjalnie po Ciebie na tym quescie i specjalnie poszli lurować tylko Ciebie zastanów się kilka razy jak po razie czegoś nie rozumiesz jest wojna między gildiami jak kogoś poszedł zalurować to tylko osoby z enemy gildi na tym polega wojna jak masz się za randoma to następnym razem poproś kolegę randoma albo zastanów się 300 razy zanim zrobisz bezsensowny temat na forum.

"Używanie mózgu to nic trudnego" BOODY 2021.
 

Simon

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec 2021, 17:35:07 »
Random na lost helmet ciekawe :D
Jeśli rzeczywiście na tym lost ringu był random powinien polecieć BAN dłuższy bo to już nie pierwszy czy drugi raz albo doprecyzować regulamin.
 

Sandal

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Czerwiec 2021, 21:18:09 »
Random na lost helmet ciekawe :D
Jeśli rzeczywiście na tym lost ringu był random powinien polecieć BAN dłuższy bo to już nie pierwszy czy drugi raz albo doprecyzować regulamin.

Polecieć ban za co ?? za to że random szedł z przeciwną gildią i ktoś poleciał zalurować gildie przeciwną  ? nie było mowy o lurowaniu randoma tylko o gildi przeciwnej
 
Osoby które lubią ten post: Torso

Torso

Odp: Skarga na Kineker, Zly Nie Dobry, Aurora, Lecze smutki
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Czerwiec 2021, 21:13:36 »
murem za sandałem co zawsze wraca  :-*